למה לחשוב פעמיים לפני קניית מחשב חדש מ TMS - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לחשוב פעמיים לפני קניית מחשב חדש מ TMS

Infarlock

Recommended Posts

היה נזק במהלך משלוח(פעמיים) נכון מקרה מבאס מאד. אבל משלוח בטוח והכל הוחלף לחדש. לצערי תהליך לוקח כמה ימים כי עדיין צריך לאסוף/לשלוח עם חברת משלוחים.

:xyxthumbs:

כל הכבוד על הטיפול הראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לסמוך על אנשים זה לא דבר כזה ספוקי כמו שזה נשמע בהכרח.

כשבאים ברצון טוב מקבלים רצון טוב. מישהו צריך לקחת את הצעד ראשון. יש הרבה אנשים טובים וישרים.

מעדיף אותם על חברות ביטוח קקה שרק סופרות מזומנים ומחפשות להתנער ממך.

שקיריל יעשה מה שהוא מבין. זאת החנות שלו והכסף שלו.

מעולה. אז מתי הפתיחה של החנות שלך? נשמע שאתה מבין יותר טוב מכולם, אז קדימה. Put your money where your mouth is.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 עמודים? אמרתי לעצמי זה יגמר עם 5 תגובות ויעלם.

1. אז ככה, לכל אלו שלא מבינים לאן "נעלמתי" אני רשמתי שאני בצבא, טוב לא בדיוק רשמתי, רשמתי שחסכתי מהצבא, לא משנה.

אין לי מושג מי התחיל עם ה"הפיל פצצה והלך", אני לא נשאר שעות בפורומים, במקרה הטוב כמה דקות.

2. זכותכם לקחת את מה שרשמתי בתגובה הראשונה איך שתרצו, לי לא אכפת מי אשם, אם זה TMS או כץ (חברת השליחויות).

אני צריך לקבל את המוצר שלי בשלמותו וללא בעיות טכניות.

וכן אני כמעט חודשיים בלי מחשב משלי.

3. חלקכם שאלתם אם ארזתי את החבילה כמו שצריך אז כן, ארזתי אותה בדיוק כמו שהיא הגיע מבלי להחסיר כל הגנות שהגיעו איתה, למעשה גם הוספתי מגבת סגולה בשליחה האחרונה מתחת למחשב עצמו כדי שלא יפול וינזק.

אה והמשלוח מגיע עם הכרטיס מסך מנותק, בקופסא שלו כדי שלא ישבר או "ייתלש" ממקומו, דווקא נגד זה אין לי כלום, וכן גם שלחתי אותו ככה אליהם ואפילו הוספתי נייר פצפצים.

4. בפעם השנייה (מתוך 3) שקיבלתי את המחשב, הקלקר שעוטף אותו היה שבור.

http://i61.tinypic.com/qposuo.jpg

משום מה לא מצאתי את התמונה קודם ורציתי לשים אותה

הקלקר השבור זה האזור התחתון של המחשב.

5. אתמול אחרי שפתחתי את הדיון אמרתי שאני יחבר את המחשב כי לא נראה שהמעבד העקום יתפוצץ או משהו ואמרתי יאללה נשחק קצת CS:GO נגד בוטים.

ובדיוק כמו קודם יש לי FPS גבוה (100+) ויש מיני תקיעות או דרופים כשאויב או חבר מופיע, אני יורה או מת.

*הבדיקות נעשו על הכונן הזה כי לא נראה לי שהופיע לי סתם תיקיה בשם TMS TEST עם כל מיני תוכנות שונות לבדיקה.

וזה לא מפריע לי שזה נוסה על הכונן הזה, אני אפילו בעד.

6. בכל מקרה היום בבוקר מתקשר אליי נציג מהחברה ומדבר איתי על הבעיה ואמר לי לשלוח מחר את המחשב שוב לתיקון.

עכשיו אמרתי שאני מסרב לתיקון ואני רוצה מחשב חדש לגמרי.

בגלל שבדקתי את המחשב ערב לפני (אתמול בערב) אמרתי לו שעדיין יש דרופים במשחק CS:GO וTF2 ונראה כאילו לא תיקנו בכלל את המחשב, והוא ענה לי ככה:

אתה בטוח שההגדרות לא גבוהות מדי?

אז עניתי לו שניסיתי לשחק גם על ההגדרות הכי נמוכות אך על הרזולוציה המקסימלית.

אבל אם שיחקתי CSGO על הגדרות נמוכות+רזולוציה מלאה עם המחשב הישן שלי:

E6600 2.4Ghz, 4GB ו GTS250 1GB

ללא תקיעות

וב TF2 על הגדרות כמעט מקסימליות (ללא AA)

אז על המחשב הזה המשחקים האלו אמורים לרוץ כמו כלום, כי גם ניסיתי משחקים שהם פי 2 כבדים יותר על המחשב כמו BF3 והוא עבד על אולטרה, אבל לא שיחקתי ליותר מחצי דקה כי לא פתחתי לו פורטים והוא מתנתק כל פעם.

במחשב הישן BF3 עבד לי על סביבות 30 FPS על מינימום איכות וכמעט מינימום רזולוציה, שתבינו את ההבדל.

מה אני מנסה לומר? "אתה בטוח שההגדרות לא גבוהות מדי?" המנוע סורס מאוד קל להריץ.

בכל מקרה, הנה עוד שבוע בלי מחשב מגיע בדרך כי מחר המחשב נשלח לשם.

בנתיים לא היו שום BSOD, אבל גם לא אימצתי את המחשב יותר מדי.

TL:DR

1. לא נעלמתי לשום מקום

3. כששלחתי את המחשב, שלחתי בדיוק איך שקיבלתי אותו

5. ניסיתי את המחשב אתמול בערב ועדיין יש לו דרופים (אין BSOD כי לא אימצתי אותו בנתיים)

6. המחשב ישלח מחר לתיקון למרות שסירבתי ורציתי החלפה להכל

(אלו המספרים שלמעלה)

המשך ערב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעדך ואני חושב שאתה צודק , אבל תחליט , אתה רוצה זיכוי כספי או מחשב חדש בעל מפרט זהה? לא הבנתי כבר..

אני לצרכנות כבר שלחתי תלונה וכנראה מחר יתקשר אליי נציג שלהם או משהו.

כעיקרון מלאתי את הטופס כך שיקחו את המחשב ואני יקבל את כספי חזרה.

אבל אמרתי לאותו נציג בטלפון (של TMS) שאני רוצה את המחשב חדש לגמרי, שיחליפו הכל, למרות שהוא ניסה להגיד כזה "כן, הוא מגיע אלינו לתיקון".

כך שמה שיקרה הלאה, אני פשוט ישלח להם את המחשב מחר ואני יחכה לנציג מהצרכנות או שאני יתקשר לברר אם זה מתקדם, כי אני בטוח שזה לא קורה תוך יום - יומיים.

בכל מקרה אם המחשב איכשהו יגיע אליי ללא בעיות, אני ידרוש איזה פיצוי כי לא יתכן שאני כמעט חודשיים בלי מחשב, אבל העיקר אם הייתי קונה את המחשב עכשיו מהחנות, הוא היה יוצא טיפה זול יותר.

מה שכן גם תמיד יהיה לי ספק לגבי המחשב הזה, אני לא יסמוך עליו. וזה למה אני רוצה את הכסף בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דרופים" =! חומרה פגומה בהכרח.

תמצא בעיה מוחשית יותר ואז תתלונן.

יכולים להיות סיבות אחרות רבות, תוודא איפה הבעיה ושתהיה קלה להבחנה ושיחזור, ורק אז תבקש החלפה.

זה לא אחריות החנות לעשות את הבירורים האלה בשבילך או לספק חלק חלופי על כל תלונה באשר היא שצצה.

אם זה היה כך היא הייתה מתעסקת כל שנייה שהיא קיימת בהחלפות לחומרה תקינה לגמרי.

האחריות מוטלת עליך למצוא "הוכחה" ברורה לפגם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה רק להוסיף שחברת השליחויות של TMS על הפנים. גם הקבלה שלהם עם סעיפי "אני מסכים" כוללים חוקים שפוטרים אותם לחלוטין מכל נזק.

הייתי ממליץ על TMS להחליף את חברת השליחויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דרופים" =! חומרה פגומה בהכרח. תמצא בעיה מוחשית יותר ואז תתלונן. יכולים להיות סיבות אחרות רבות, תוודא איפה הבעיה ושתהיה קלה להבחנה ושיחזור, ורק אז תבקש החלפה. זה לא אחריות החנות לעשות את הבירורים האלה בשבילך או לספק חלק חלופי על כל תלונה באשר היא שצצה. אם זה היה כך היא הייתה מתעסקת כל שנייה שהיא קיימת בהחלפות לחומרה תקינה לגמרי. האחריות מוטלת עליך למצוא "הוכחה" ברורה לפגם.

אוקיי, בוא נלך בדרך שלך, דרופים = לא חומרה פגומה, סבבה?

דרייברים - התקנתי את כל הדרייברים שהגיעו עם המחשב.

גם עידכנתי לדרייבר הכי חדש, וגם ניסיתי גרסא אחת שלפניו, הכוונה לכרטיס מסך.

ניסיתי גם לשחק בלי אנטי וירוס ובלי firewall למרות שאני בכלל משחק נגד בוטים.

המחשב מתחמם? לא בדקתי אבל החברה אומרת שהכל תקין, כך שאפשר לשים על זה V.

אני מדגיש ורושם שוב, זו פעם ראשונה שיש לי בעיה כזאת בכלל.

בוא גם נדמיין שאני לקוח שלא מבין במחשבים, הזמתי את המחשב כי אני אבל לא מבין במחשבים אפילו קצת, אתה באמת מצפה שאני אבדוק הכל וידע הכל?

יש אנשים שלא יודעים מה זה דרייבר וחושבים שאנטי וירוס זה או NOD, AVAST או KASPERSKY.

לי יש VIPRE, סתם לידע.

כל זה ניסיתי כשהמחשב הגיע אליי בפעם הראשונה

והמשפט "

האחריות מוטלת עליך למצוא "הוכחה" ברורה לפגם."

דבר ראשון, הוא נוגד את ההיגיון הפשוט "החברה אחראית לספק את סחורה ללא פגמים"

דבר שני אין לי אינטרס לשקר משום שאני זה שנמצא כבר בלי מחשב כמעט חודשיים, להם לא אכפת, אני שילמתי במזומן לשליח והם כבר מזמן חוגגים עם הכסף שלי בלאס וגאס, מצידם להתמסר עם המחשב עד סוף העולם, אני זה שסובל.

דבר שלישי

אתה בעצם אומר שהתמונות ששמתי לא מספיקות?

מחשב זה לא כדורסל.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...