למה לחשוב פעמיים לפני קניית מחשב חדש מ TMS - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לחשוב פעמיים לפני קניית מחשב חדש מ TMS

Infarlock

Recommended Posts

כששלחת את המחשב ל tms, ארזת אתו טוב (בדרך כלל שולחים אורזים לתוך הקופסא של המארז +ספוג) ?

יכול להיות שהנזק הראשוני נגרם בגלל שלא ארזת כמו שצריך את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בדיוק מתכנן לקנות מחשב חדש ב-TMS..

חלק מהרכיבים שבחרת נמצאים גם אצלי במפרט המיועד כמו הזכרון .

עכשיו אני פחות בטוח. אז מה הדעה שלכם על החנות? לקנות משם או לקנות במקום אחר?

TMS עושים עבודה טובה ומסודרת בדרך כלל, או חפיפניקית? למשל הכבלים במארז מאורגנים כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה באמת לא לעניין... גם אני הייתי מתעצבן כמוך אם לא יותר!

אולי באמת TMS לא אשמים בכל מה שעבר על המחשב וזו באמת אשמת חברת השליחויות, אבל הם צריכים לקחת את האחריות על עצמם!

וזו בעיה באמת חמורה שהם מפילים את האחריות על מישהו אחר ולא באים לטובת הלקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתם חושבים? לא משנה איך תארזו או תעטפה את המארז, תרצו או לא תרצו, ברגע שמחשב כזה מורכב, הוא שוקל לא מעט, מספיק שהוא יפול לשליח מגובה המותניים על הפינה, הזעזוע עלול לגרום לכל המארז להתעוות, לכלוב הקשיחים להתעקם, גוף הקירור מחובר רק בבסיסו ולכן יש מומנט(אורך*כוח) גדול שעלול לגרום לעקירת הקירור, אותו דבר חל גם על כרטיס המסך למרות שהוא עוד מחוזק/מוברג למארז באחוריו הסלוט עלול להתלש.

כל השילוח הלוך חזור וחלילה עלה כסף רב לחנות(סביבות כ200 שקלים), לדעתי הם בסדר גמור והשירות שלהם יותר ממשביע רצון, הם ניסו ומנסים לרצות את הבחור למרות שבוודאות הם לא אשמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להתייחס לכל הנקודות מה שאפשר להגיד לצערי זה ש TMS נראים במצב לא משהו בזמן האחרון

יכול להיות הם אנשים טובים ובסדר אבל נראה לי הם בקשיים

הסניף שלהם בירושלים נסגר אהבתי איך שיש תחרות צמודה מעבר לכביש ל KSP

וגם קניתי בסניף הזה כמה וכמה דברים

אישית אני קונה רק בסניף פיזי שאני מגיע לאסוף מוצרים ומראה נוכחות ואם יש בעיה אני מגיע פנים מול פנים עם הפריט

אני לא יזמין מערכת מחשב דרך האינטרנט מחנות בעיר אחרת ויתן לשליחים צד שלישי להכנס באמצע של ההליכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך קל להרכיב מחשב... כל דביל עם מברג יכול לעשות את זה.

למה? הו למה?

שהחנות תתן הנחה למי שקונה בחלקים כתמריץ. יחסוך לכולם כאב ראש.

הסניף שלהם בירושלים נסגר

באמת? מצער לשמוע... שמחתי שיש סניף מקומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתם חושבים? לא משנה איך תארזו או תעטפה את המארז, תרצו או לא תרצו, ברגע שמחשב כזה מורכב, הוא שוקל לא מעט, מספיק שהוא יפול לשליח מגובה המותניים על הפינה, הזעזוע עלול לגרום לכל המארז להתעוות, לכלוב הקשיחים להתעקם, גוף הקירור מחובר רק בבסיסו ולכן יש מומנט(אורך*כוח) גדול שעלול לגרום לעקירת הקירור, אותו דבר חל גם על כרטיס המסך למרות שהוא עוד מחוזק/מוברג למארז באחוריו הסלוט עלול להתלש.

כל השילוח הלוך חזור וחלילה עלה כסף רב לחנות(סביבות כ200 שקלים), לדעתי הם בסדר גמור והשירות שלהם יותר ממשביע רצון, הם ניסו ומנסים לרצות את הבחור למרות שבוודאות הם לא אשמים.

אני אומר לך במפורש מה אני חושב.

יש שתי אפשרויות לפרש את המצב:

1. TMS מפרסמים עצמם עם משלוח חינם ואיסוף מהבית חינם והם חייבים לקחת אחריות על כל מה שקורה למחשב עד שהוא עובר בדלת של הלקוח. אם חברת המשלוחים ש-TMS בחרו לעבוד איתה מפשלת, הלקוח לא צריך לסבול מזה. TMS צריכים לספק לו מחשב חדש, שלם ותקין, ומקסימום להתקזז עם חברת המשלוחים לפי ההסכם איתם. זו הדעה שלי.

2. TMS מסירים מעצמם אחריות למה שקורה עם המשלוחים, כי הם לא אשמים כדבריך. אני מבין שזה הכיוון אליו אתה חותר, כי אתה טוען שהטיפול שלהם היה משביע רצון במקרה הזה למרות התוצאה העגומה - הלקוח נמצא כרגע עם מחשב שבור בבית. אבל אם זה המצב, שני דברים צריכים להיעשות:

- TMS חייבים לכתוב באופן ברור שאין אחריות על נזקים בזמן המשלוח, ושתביעה כזו צריכה להיות מול חברת המשלוחים.

- כאן באתר צריכים להפסיק להמליץ על TMS למי שגר רחוק מהם, או לכל הפחות ליידע אותו שאין אחריות על המשלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תבין לא נכון, אני אומר TMS לא אשמים אבל גם לא יכולים ואסור להם להתנער מאחריות.

בקשר לסניף ירושלים:

אין לי מושג למה באמת הם סגרו את סניף ירושלים, אני גם לא מהאזור.

אחד המשתמשים שעזרתי לו עם הרכבת מפרט סיפר שהסניף ישב במקום פנימי ביותר ושלא ניתן היה להבחין בו, אולי לא ממש היתה שם פעילות כיוון שלא היה חשוף מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...