מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי! - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 481
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
יש למישו את הכרטיס Summer Adventure Card 1 לעשות עליו טרייד?

אני רוצה לראות מה מקבלים על השלמה של הסדרה של הקיץ והמרקט שבור

תוסיף אותי יש לי 2 כאלו

Mpros747

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן

אני אומר זה מכור...

---

מצחיק אבל פתאום קיבלתי אישור מכירה של קלף שבכלל הסרתי ממכירה אתמול (הסרתי את כל הקלפים שהצעתי למכירה בתקווה להשלים את הרמה השנייה של הבאדג׳ - נשארו לי להשיג עוד 4)

בדקתי הקלף הזה עדיין אצלי ולא זכור לי שהיה לי 2 ממנו.

אני אחכה לראות מה אני אקבל בהצבעה הבאה ל- community choice לפני שאני אתחיל לשלוח בקשות טרייד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל יום הייתה לי רק נקודה אחת כי עשיתי קרפטינג בודד להיות זכאי לפרס

היום עשיתי קרפטינג ל 4 סטים של קלפים או משהו שנשארו לי כי אמרתי ננצל שמקבלים קלף חינם עם כל קרפטינג

וגם עשיתי קרפטינג ל 10 קלפי אירוע פעם אחת בשביל שיהיה מזכרת מהאירוע דבר שבעקרון אומר לזרוק 2 דולר לפח 6-7 שקל?

שהייתי יכולה למכור את הקלפים בשנייה

אז היום סך הכל יש לי 13 נקודות קבוצה אדומה

מה שמעניין זה שהערך של הקלפים עולה אתמול הם נמכרו ב 16 סנט ועכשיו הקלפים ב 21 סנט

אולי היה אפשר לעשות פה רווח במידה והייתי קונה 1000 קלפים ב 16 ומוכר אותם ב 21 האמת המחיר שמקבלים היה 0.19 סנט אם המחיר מכירה הוא 0.21

עדיין רווח של 3 סנט מ 0.16

3 סנט כפול 1000 .....30 דולר

ולא בטוח שכל התוכנית הזאת בכלל הייתה עובדת

אבל מה גם הקלפי FOIL עלו הם אתמול היו 1.50 ועכשיו 2.00 דולר

עריכה" ה FOIL אפילו ממשיכים לעלות חלק מתקרבים ל 3 דולר ויש ביקוש לקנייה גדול יותר מהכמות המוצעת למכירה

בניגוד לקלפים רגילים ששם יש 60 אלף למכירה ואיזה 15 אלף שרוצים לקנות

שנה שעברה בדיוק בדקות הכי אחרונות הקלפים נמכרו במחירים רנדומלים כמה סנטים או כמה דולרים ואז הכל נעלם

השנה עשו משהו קצת שונה

אי אפשר להשיג קלפים מהצבעות יותר והאירוע כביכול הסתיים אבל עדיין משאירים את הקלפים של האירוע חיים עוד 24 שעות

יהיה מעניין לראות מה יקרה עם הערך שלהם שכבר יותר בעיה להשיג אותם אבל אולי עדיין יש אנשים שירצו אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...