מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי! - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכירות הקיץ של Steam - מדריך קניה ודיון ראשי!

djelectric

Recommended Posts

למה לא לשחק בו?

זה בהחלט משחק מומלץ והשני ממשיך את הסיפור שלו

משתי סיבות: קודם כל, אין לי הרבה זמן. אני אפילו לא יודע אם אגיע לשחק בשני.

הסיבה השנייה היא שאני פחות אוהב משחקים ישנים עם גרפיקה מיושנת יותר. אם הגרפיקה לא מושכת אותי, אני לא מצליח להיכנס לאווירת המשחק ופחות נהנה ממנו, אפילו אם המשחקיות טובה.

אני אקנה את השני, אם אתה אומר שהוא מומלץ.

שאלה: יש לי 5 כרטיסי Summer Adventure, שנמכרים כרגע ב-0.20$. יש סיכוי שהמחיר יעלה או שכדאי למכור אותם עכשיו וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 481
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
Rollercoster Tycoon אחד המשחקים הכי אהובים עלי בכל הזמנים ... השעות שהשקעתי שם היו עצומות ... לדעתי המשחק הראשון והשני היו הכי טובים ... אחרי זה הם סתם התחילו להגזים עם התוספות ... אבל אני מאד ממליץ על המשחק למי שאוהב לבנות וליצור ...

כמה הייתי משחק בו כשהייתי ילד

רכבות הרים שעפות באוויר במקום לסיים על הקרקע חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Trine הוא ממש לא "משחק ישן עם גרפיקה מיושנת יותר" הוא עדיין נראה לא רע בכלל. מה שעוד יותר מושקע שם זה האווירה ואופן העברת הסיפור.

אבל אני שוב אמליץ לשחק קודם כל ב- 1 ואם תאהב אותו - אז לקנות את 2. 2 ממשיך את הסיפור מ- 1 למרות שלא ממש באופן ישיר (סיפור קצת שונה שמתבסס על הראשון)

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש את Strike Vector ב3$ ... קניתי D:

http://store.steampowered.com/app/246700/

יש לכם עוד מומלצים?

אחרי הפוסט שלך חשבתי אולי גם ארכוש אותו (התלבטות מול blood dragon :))

אבל ראיתי עכשיו את זה - http://steamcharts.com/app/246700

לא ממש משמח. קפיצה קטנה בגלל הסייל, אבל נראה שכמות השחקנים מתחילה ליפול בחזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה השנייה היא שאני פחות אוהב משחקים ישנים עם גרפיקה מיושנת יותר. אם הגרפיקה לא מושכת אותי, אני לא מצליח להיכנס לאווירת המשחק ופחות נהנה ממנו, אפילו אם המשחקיות טובה.

אין הבדל משמעותי בין שני המשחקים מהבחינה הזו. אם הגרפיקה של השני לא נראית לך מיושנת, אני לא רואה סיבה שתהיה לך בעיה עם הראשון.

שאלה: יש לי 5 כרטיסי Summer Adventure, שנמכרים כרגע ב-0.20$. יש סיכוי שהמחיר יעלה או שכדאי למכור אותם עכשיו וזהו?

תמכור עכשיו, או אפילו אתמול. המחיר יורד מיום ליום (השיא הוא בסוף היום הראשון/תחילת היום השני, ככה זה היה גם בפעם הקודמת).

עוד משהו לקחת בחשבון, הם נעלמים בסוף המכירה. אם פספסת או שכחת, לא תוכל למכור אח"כ. בסוף הפעם הקודמת (חורף) ביום האחרון היתה מתקפת DDOS על סטים, ולא היה אפשר למכור ולקנות. כל מי שלא הספיק למכור קודם, הפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הפוסט שלך חשבתי אולי גם ארכוש אותו (התלבטות מול blood dragon :))

אבל ראיתי עכשיו את זה - http://steamcharts.com/app/246700

לא ממש משמח. קפיצה קטנה בגלל הסייל, אבל נראה שכמות השחקנים מתחילה ליפול בחזרה

החלטתי לנסות אותו - קניתי... נקווה שהשחקנים החדשים יישארו שיהיה עם מי לשחק...

עריכה - אם עוד מישהו חושב לקנות את המשחק, שימו לב ה- tutorial לא רק שלא מסביר שום דבר, הוא גם לא ממש עובד כמו שצריך. לא ניסיתי עדיין לשחק נגד מישהו, עדיין מנסה להבין מי נגד מי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...