בואו נדבר על כסאות מחשב. - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נדבר על כסאות מחשב.

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בקיץ אני מדליק מזגן.

בכל אופן הכיסאות האלו כמו ה-F15 לעולם לא יהיו נוחים כמו כיסאות עור/דמויי עור מפנקים עם משענת רחבה.

הם מתאימים לילד בן 12 כדי לשבת להכין שיעורים מול הספריה, לא למי שרוצה להתרווח ולשחק משחקי מחשב, כשהמרפקים שלו מונחים על הידיות של הכיסא והכיסא נשען אחורה, זו דעתי.

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להדליק מזגן שעובד 24/7, אז באיזשהו מובן כן צריך להתייחס להיבט הזה של ישיבה ללא חולצה.

באופן כללי הכיסאות שהציג HuGeMouTh נראים טוב, אבל אני גם חושב שכיסא עור יהיה נוח יותר. לדעתי זאת יותר העדפה אישית וזה משהו שאפשר לקבוע לפי התנסות בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, הכיסאות בתמונה ממש לא נראים לי נוחים או מפנקים כמו הכיסא הזה(זו דעתי):

http://www.shaioffice.co.il/index.php?productID=2674

עברתי יותר מידי כיסאות שנראים ככה, הם נראים מצויינים אבל אחרי חצי שנה של שימוש אינטנסיבי הם מתפרקים

- - - תגובה אוחדה: - - -

^^^

הינה כמה מהכיסאות המומלצים ביותר שאפשר לקנות (כל אחד והתקציב שלו):

http://lifehacker.com/5941523/five-best-office-chairs

הרבה בד, הרבה ידיות שאפשר לשנות להן את הגובה. בד נושם הרבה יותר ולכן נוח יותר לשימוש ארוך. לא לכולם יש את אותו יחס בין אורך הגוף ואורך הידיים ולכן שינוי גובה הידית גם חשוב.

בסופו של דבר אם ה F15 נפסל זה בגלל ריפוד לא מספק, חיבור לא טוב בין החלקים השונים (נדנוד בין הרגל לחלק שיושבים עליו, חריקות וכו'), בלאי מהיר ודברים דומים. יחסית למחיר הוא מציע הרבה דברים, כיוון הידיות, מנגנון נדנוד ועוד אז צריך לשלוח מישהו לשבת עליו.

הכיסאות ברשימה נראים ממש טוב, במיוחד הראשון, אפשר להשיג אחד מהם בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי יותר מידי כיסאות שנראים ככה, הם נראים מצויינים אבל אחרי חצי שנה של שימוש אינטנסיבי הם מתפרקים

- - - תגובה אוחדה: - - -

הכיסאות ברשימה נראים ממש טוב, במיוחד הראשון, אפשר להשיג אחד מהם בארץ?

את ההרמן מילר ארון יש בד"ר גב וגם בריהוטק בראשון ( ראיתי בתצוגה ) האמת שלא היה לי מספיק נוח בשביל להחליט להכפיל את התקציב שלי

הכיסא עולה בין 6500 - 7000 תלוי איפה אתה רוכש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין כיסאות שנראים ככה ב200-400 שקלים לבין כסאות באיזור 700-800 ומעלה.

יש לי כיסא בסגנון מה שהצגתי מאז שנת 2005, הכיסא עדיין משרת אותי נאמנה, התחיל מעט להקרע במשענת הגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישבתי על ההרמן מילר ארון בד"ר גב, היה לי נוח אבל מספיק נוח בשביל להוציא משכורת חודשית עליו לא היה לי...

אישית יש לי כבר כמה שנים כיסא מנהלים שקניתי מאייס במבצע ב350 ש"ח והוא עושה את העבודה שלו מעולה, אני לפעמים רואה אותו במקומות אחרים בקרוב יותר ל1000 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני יושב על כיסא פושטי של מטבח, או במקרה הטוב כסא ספרייה מרופד, ולא מרגיש סבל כלשהו?

גם אני כרגע ככה, אך הנוחות לא הכי משהו, במיוחד אחרי שאתה יושב אצל חברים ומרגיש בהבדל.

יניב, לא הבנתי על איזה כיסא המליצו לך?

לא המליצו לי אבל על פי הנתונים בדיון, כיסאות במחיר נמוך (באזור ה400-500 ש"ח) מתוארים שלא איכותיים, נהרסים מהר ולא שווים את זה.

כבר חשבתי שאני סתם יזרוק כסף על חרא של מוצר אך אלון אומר כי יש לו כיסא זול ומחזיק לו כבר כמה שנים וזה נתן לי יותר ביטחון לקנות כיסא ב400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני כרגע ככה, אך הנוחות לא הכי משהו, במיוחד אחרי שאתה יושב אצל חברים ומרגיש בהבדל.

לא המליצו לי אבל על פי הנתונים בדיון, כיסאות במחיר נמוך (באזור ה400-500 ש"ח) מתוארים שלא איכותיים, נהרסים מהר ולא שווים את זה.

כבר חשבתי שאני סתם יזרוק כסף על חרא של מוצר אך אלון אומר כי יש לו כיסא זול ומחזיק לו כבר כמה שנים וזה נתן לי יותר ביטחון לקנות כיסא ב400 ש"ח.

לך על זה, זה מה שאני הייתי עושה, כל שנה הייתי הולך לACE וקונה כיסא ב400+ ש"ח, כל כיסא שרד בין חצי שנה לשנה לכל היותר, זה מה שהייתי עושה במשך 4-5 שנים לפחות, אבל הגעתי למסקנה שנמאס לי לפגוע לעצמי בבריאות והחלטתי לחסוך לכיסא איכותי.

רק שלא ידעתי מה המחיר של הכיסאות האיכותיים, אז נכון לעכשיו אני יושב על ספה חצי מפורקת עד שאני אמצא כיסא טוב במחיר שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלון עזרת לי מאוד.

בימים הקרובים אני קונה מאייס כיסא באזור ה400 ובגלל התגובות פה חשבתי אני נופל על זבל של כיסא ואני חייב לקנות ביקר.

קח בחשבון שלאייס יש המון דגמים של כיסאות והכיסא שדיברתי עליו כנראה נמכר בהרבה יותר היום, אין לי מושג מה הדגם שלו ואני לא מוצא תמונה שלו באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...