תקיעות עם כרטיס 290 - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות עם כרטיס 290

oneq

Recommended Posts

amitr אני מכיר אינספור אנשים עם הכרטיס הזה ואין להם שום בעיה - לא איתו ולא עם שאר הכרטיסים של ולמען האמת ה-gtx260 שלי כמעט נשרף בגלל הפאדיחה של אנוידיה שגרמה למאוורר להפסיק לעבוד לחלוטין (ומאז לא נתנו אפשרות לכבות אותו לחלוטין, אלא מינימום איזור ה-30%) ורק השבוע היו לי 3 קריסות דרייברים, אז אנא ממך.

תמשיך להספים פה דיונים עם ה-"nvidia and only" שלך, אתה פשוט תורחק. כשאנשים פונים אלי בפרטי זה כבר באמת סימן שאתה עובר כל גבול.

לא עברתי על חוקי הפורום.

שניה לאחר שאני עף אני מבקש בירור בנושאן, שאתה לא מכבד את החוקים שכתובים שחור על גבי לבן בפורום שאתה מנהל.

אז תשמור את איומי הסרק שלך לעצמך.

" כשאנשים פונים אלי בפרטי זה כבר באמת סימן שאתה עובר כל גבול."

לא, זה סימן שיש להם בעיה איתי. אולי הם עברו את הגבול. אני משקיע מעל ומעבר בציטוטים ובחיפוש אינטרנטי והם פוסלים הכל ושמים תווית "פאן בוי". אולי הם צריכים לקבל הרחקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 139
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
פותח הדיון - אם המעבד שלך 30 אחוז במנוחה יש לך בעיה. רוב הסיכויים שהיא לא תיפטר אם תקנה I7 (אולי הניצול במנוחה ירד לסביב ה20%) - עדיין יש בעיה כנראה תוכנתית (למרות שנקלתי בבעיה בביוס שגרמה לדבר דומה בעבר) ש"גונבת" לך כוח עיבוד מהמעבד.

איזה תוכנות רצות ברקע אצלך ? האם יש אנטי וירוס ואם כן איזה אנטי וירוס

המחשב עבר פרמוט..

גם לחבר שלי יש I5 מודרני וזה ככה גם אצלו

תראה

5748428534f8d0496a387489ac070a45.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שכאשר ביצעת את צילום המסך דברים רצו ברקע , למשל דפדפן זה או אחר עם עמודים פתוחים . זה לוקח משאבים .

כשכל החלונות ממוזערים בלי שום דבר שבאמת עובד ברקע ואתה לא נוגע בעכבר , המצב צריך להיות קרוב לאפס.

לא שיש לי בעיה שתלך לקנות מעבד חדש , אם יש לך כסף , תהנה ממנו . פשוט כדאי שתיקח בחשבון את האפשרות שמעבד חדש לא יפתור לך את כל הבעיות ואת מידת הכעס שזה יגרום לך ...

מבחנים שחכמים ממני עשו , מראים שהבדל הביצועים במשחקים בFHD , בין ה 2500 ל 3570 הינו זניח.

לפיכך, אפשר להניח שההבדל בין ה 2500 ל 3550 הינו עוד יותר קטן .

כפי שאמרתי לפני כמה פוסטים , עוד מבחנים שנעשו מראים שעם מעבד כמו שלך וכרטיס כמו שלך אתה אמור לקבל ביצועים יותר טובים ב BF4.

לא ממקומי לומר עם WD הינו טוב או לא , אבל עושה רושם חזק שיש לו בעיה של ליטוש.

לגבי המעבד שלך , בדוק שהוא עובד במהירות הנכונה כמו שגיא ביקש, בדוק שהוא אינו מוריד מהירות במאמץ ( אם יש בעיה הוא עלול לעשות את זה מבלי להגיע לטמפ' סף .) עדכון ביוס? איפוס ביוס? הגדרות זכרון \ צ'יספט או הגדרות ביוס כלליות מכוונות יפה ?

בדיקה של ביצועי מעבד בתוכנת בדיקה לביצועי מעבד נטו ? - כדאי לוודא שהמעבד נותן את מה שמצפים ממנו .

נסה את aida64 היא יכולה לתת לך הרבה נתונים יחד. על מנת לקרוע את המעבד כדאי לכוון ל FPU בלבד בstress test

אפשר לראות בחלון של OC מה קורה עם המעבד לאורך זמן .

אבל היא לא חינמית .

מצ"ב כמה מבחנים :

השוואה בין 2500k ל 3570K

http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1150&page=13

ביצועים של WD עם 3550 :

http://www.tomshardware.com/reviews/watch-dogs-pc-performance,3833-8.html

שים לב שה 3960 הינו 6 ליבות .

עוד WD שמראה שמעבר מ 3570 ל 4770 הוא אינו מספיק ( נראה שהמשחק רוצה 6-8 ליבות אמיתיות ולא HT )

האמת שהמתודולוגיה שלו לא מושלמת . נראה ששני המעבדים עובדים ב 4.4GHZ .

http://www.gamersnexus.net/game-bench/1472-watch-dogs-gpu-cpu-benchmark

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד כמו שלך על 30%~ במנוחה, גם אם פתוחים מספר תוכנות כלליות ברקע כמו נגן, דפדפן עם מספר טאבים וכדומה, זה לא הגיוני. אצלי, עם מעבד חלש יותר, זה בערך 1-2 אחוז, גם בזמן כתיבת הודעה זו כאשר תוכנת בלנדר ופוטושופ פתוחים אצלי במצב אידיאלי ברקע, העומס על המעבד עומד על פחות מ-5 אחוז.

לפני שמוותרים ומחליפים חומרה (שכפי שנאמר, כנראה תהיה טעות) צריך לברר מה זה - החל מתוכניות ושירותים שרצים ברקע ואולי יכול להיות שנדבר בכורה מטבעות (במידה והורדת את המשחק הזה באופן לא חוקי, לפי דיווחים של משתמשים ברשת, הורד להם גם כורה מטבעות שגרם להאטה במשחק וקריסות). על משחקים ותכנים פרוצים לא ניתן לדבר כאן, אבל תחפש תוכנית/סרויס שקשורים לזה הגוזלים משאבי מערכת.

amitr - חוקי הפורום הן כלי עזר עבורי שאותן שכתבתי ועדכנתי ע"מ שהפורום הזה יהיה כמה שיותר נעים לגלישה וכמובן מקצועי ככל הניתן. בסופו של דבר הרחקת משתמש הוא השיקול שלי. יש לי מספיק סיבות להעיף אותך - פנבוי כסיבה להרחקה עדיין לא הייתה אבל כן אנשים עפו בגלל זה בגלל שהם עברו כל ביקורות, ואתה נמצא עכשיו על הקו האדום. בעבר התחלת לטעון נקודות ספציפיות (כמו שעברנו מפרמי לקפלר -> קפלר עדיפה בגלל כמות מעבדי הקודה בכל הנוגע לגראפיקה- כמובן זה לא נכון), דרך אותו דיון גראפיקה בפורום מפרטים שטענת שכרטיסי אנוידיה ורק הם מתאימים לכל עורך גראפי - בלי קשר לשום ליחס ביצועים/מחיר או צורת עבודה (וכמובן דריסה של מעבד לתחום בכלל) וכעת הצהרה שאין צורך לרכוש כרטיס בכללי. בכל השלבים הללו נתת דעות של אנשים כהוכחות וקישורים ספציפיים - אינטילגנטי מספיק כדי לנסות ולספק הוכחות, טיפש כדי להבין שיש גם צד שני למטבע ולנסות לחפש ברשת את זה גם כן. במקרה הזה, יש הבדל בין לעזור לאנשים (כמו שאנשים אחרים עושים כאן ואתה עשית בתגובתך האחרונה) מאשר לדחוף בכל אפשרות כרטיסי . אז לא, אלו לא איומי סרק - ע"מ לא להספים את הדיון, הפסקה הזו תהיה האחרונה שלי בכל הנוגע אליך - אתה תמשיך עם זה (פה ובכללי), אתה תעוף. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד כמו שלך על 30%~ במנוחה, גם אם פתוחים מספר תוכנות כלליות ברקע כמו נגן, דפדפן עם מספר טאבים וכדומה, זה לא הגיוני. אצלי, עם מעבד חלש יותר, זה בערך 1-2 אחוז, גם בזמן כתיבת הודעה זו כאשר תוכנת בלנדר ופוטושופ פתוחים אצלי במצב אידיאלי ברקע, העומס על המעבד עומד על פחות מ-5 אחוז.

לפני שמוותרים ומחליפים חומרה (שכפי שנאמר, כנראה תהיה טעות) צריך לברר מה זה - החל מתוכניות ושירותים שרצים ברקע ואולי יכול להיות שנדבר בכורה מטבעות (במידה והורדת את המשחק הזה באופן לא חוקי, לפי דיווחים של משתמשים ברשת, הורד להם גם כורה מטבעות שגרם להאטה במשחק וקריסות). על משחקים ותכנים פרוצים לא ניתן לדבר כאן, אבל תחפש תוכנית/סרויס שקשורים לזה הגוזלים משאבי מערכת.

amitr - חוקי הפורום הן כלי עזר עבורי שאותן שכתבתי ועדכנתי ע"מ שהפורום הזה יהיה כמה שיותר נעים לגלישה וכמובן מקצועי ככל הניתן. בסופו של דבר הרחקת משתמש הוא השיקול שלי. יש לי מספיק סיבות להעיף אותך - פנבוי כסיבה להרחקה עדיין לא הייתה אבל כן אנשים עפו בגלל זה בגלל שהם עברו כל ביקורות, ואתה נמצא עכשיו על הקו האדום. בעבר התחלת לטעון נקודות ספציפיות (כמו שעברנו מפרמי לקפלר -> קפלר עדיפה בגלל כמות מעבדי הקודה בכל הנוגע לגראפיקה- כמובן זה לא נכון), דרך אותו דיון גראפיקה בפורום מפרטים שטענת שכרטיסי אנוידיה ורק הם מתאימים לכל עורך גראפי - בלי קשר לשום ליחס ביצועים/מחיר או צורת עבודה (וכמובן דריסה של מעבד לתחום בכלל) וכעת הצהרה שאין צורך לרכוש כרטיס בכללי. בכל השלבים הללו נתת דעות של אנשים כהוכחות וקישורים ספציפיים - אינטילגנטי מספיק כדי לנסות ולספק הוכחות, טיפש כדי להבין שיש גם צד שני למטבע ולנסות לחפש ברשת את זה גם כן. במקרה הזה, יש הבדל בין לעזור לאנשים (כמו שאנשים אחרים עושים כאן ואתה עשית בתגובתך האחרונה) מאשר לדחוף בכל אפשרות כרטיסי . אז לא, אלו לא איומי סרק - ע"מ לא להספים את הדיון, הפסקה הזו תהיה האחרונה שלי בכל הנוגע אליך - אתה תמשיך עם זה (פה ובכללי), אתה תעוף. נקודה.

אי אפשר לפרש את ההודעה שלך לשתי פנים.

או שמסכימים עם דעתך ועם דעת המנהלים לגבי מה נכון בשוק החומרה, ואסור להמליץ חד משמעית רק על יצרן אחד, או שעפים מהפורום.

אני הולך לפנות עם זה לצוות האתר, זה פשוט בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שצריך לוודא שאין תהליכים מיותרים ברקע אבל כדאי לזכור הוא פירמט את המחשב כחלק מניסיון הפתרון, יכול מאוד להיות שרצו ברקע עדכוני או כל עדכון לגיטימי אחר .

כמו-כן על qx6700 מומהר , כאשר החלון היחיד שפתוח זה החלון הזה עם 2 פרסומות לאיבורי ואחת לאנטק , אני על 35-50% בכל הליבות.

מזעור חלון מוריד לאפס.

אנא ממך , תן את הכבוד הראוי לפרסומות flash גרועות שבוצעו ע"י אנשים לא מקצועים משיקולי תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מי כמוני יודע את כמות המשאבים שפלאש לוקח (אני לפעמים מכין כאלה חחח), אבל 30-35 אחוז, גם על QX6700 (ועוד מומהר) זה מוזר, שכן לי q9550 מומהר והנתונים כפי שרשמתי למעלה.

amitr יש הבדל בין דעות לעובדות. מהיום אתה תציג את ה"דעות העובדתיות" שלך בפורום אחר, להתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להוסיף תגובה בתור אחד שגם סובל מ R9 290

1. הדגם שלי הוא רפרנס של ספייר - זאת טעות ענקית היית לקחת אותו! באמת שהוא זבל של כרטיס... חם ! חם! ( לא יורד מ 80 מעלות בזמן משחק)

והרעש.... בשדה תעופה יותר שקט מהבית בזמן משחק.

2. בנוסף ברגע שהכרטיס מתחם הוא יורד בביצועים...

3. WATCH DOGS חרא של מנוע ומלא באגים... במקרה הזה הכרטיס מסך לא אשם...(אבל משחק נחמד להעביר את הזמן)

4. חושב לשלוח תלונה לחברה בחול ואולי לשלוח להם לבדיקה, ולבקש כרטיס עם נורמלי.

בסהכ הביצועים טובים ולא נתקלתי בבעיות חריגות מלבד נפילות פריימים פה ושם וירידה קלה בFPS עקב החום, והרעש הבלתי נסבל...

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

125e11e1a051161232da1c77b839639c.png

זה עוזר לכם ?

זה נמאס עלי כל העניין הזה

מה אני אמור לעשות לעזאזל ?!

- - - תגובה אוחדה: - - -

מה שאני לא מבין זה איך אתם מאשימים את המעבד שלי

הכרטיס הקודם שלי 7970 עבד איתו בצורה מעולה !

אני עדיין חושב שהבעיה בכרטיס

ולא אכפת לי שאתם מנסים להגן עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...