החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון - עמוד 12 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון

Bragiz

Recommended Posts

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האלטרנטיבה הזו לא מציאותית, זה לא לחכות לספר לחודש אלא יותר.

אם לא קראת את ההודעות הקודמות בדיון, אני תלמיד תיכון, אין לי אפשרות לעבוד (או שכן ולדפוק את העתיד שלי).

שיתמחרו את הספר במיליון, לא אכפת לי, אך שיתנו גם להוצאות אחרות לתרגם.

האנגלית במשחקי הכס היא לא פשוטה, לפחות לא בשבילי, ללמוד אנגלית זה טיפשי כי שפת האם שלי היא עברית, אם זה היה ספר שלא כל כך אכפת לי אז בכיף הייתי קורא באנגלית ונתקע פעמים רבות בחשיבה של "מה לעזאזל קראתי עכשיו" אך זוהי סדרת ספרים שיש לשים לב לדברים, אם אני אפספס משהו זה יכול לגרום לי לא להבין משהו בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של אופוס מגיל עשר, יש לי עשרות ספרים שלהם. עם אף סדרה אחרת (והם ממש לא זולים) לא הרגשתי כל כך לא נוח לקנות. בתור צרכן שלהם אני מרגיש שאולי הסתובב להם הראש בגלל המגה פופלריות של הסדרה וצריך להחזיר אותם לקרקע. אז תסלח לי ולעוד רבים אחרים אם נביע את שאת נפשנו. אני לא הולך לאנוס אותם או לכוון אקדח לראשם ואפילו לא לארגן מחאה המונית, אני פשוט רוצה שהם ידעו שזה מה שרבים חושבים ואולי להבא הם יוסיפו את זה לשיקול דעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לעזאזל יכול ללמוד בחודשיים אנגלית ברמה שהוא יבין מה רשום שם וגם לעקל את זה תוך כדי קריאה?

אוי תשתוק כבר יא חתיכת עצלן ובכיין, מעכשיו אם אתה רוצה לקרוא ספר של ולדמיר נמוקוב אתה תקרא אותו ברוסית

אם אתה רוצה לקרוא ספר של ג'וברן חליל ג'וברן אתה תקרא אותו בערבית

ואם אתה רוצה לקרוא ספר של ויקטור הוגו אתה תקרא אותו בצרפתית.

אדיוט.

אהה ואגב אם חברת החשמל תעלה מחר את מחיר החשמל ב200% אז שתדע שזה לגמרי לגיטמי,כי חשמל זה לא מצרך חיוני כמו לחם וחלב, זכותם למקסם רווחים.

טמבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו לכל אלו שמדברים על שולי הרווחים של הוצאות הספרים.

לתרגם ולהדפיס ספר זהו סיכון של הוצאת ספרים. אם הוא לא ימכר טוב, אז ההוצאה תפסיד על אותו ספר, זה קורה כל הזמן. אז כאשר סוף סוך יש להם ספר שמצליח טוב הם מרשים לעצם לקחת יותר בכדי לכסות על כל הסיכונים האחרים, וכן, גם להרויח כמה ג'ובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידיעת המתמרמרים: המחירים של אופוס הוזלו. כל הסדרה (9 ספרים בעברית) נמכרת ב-571 ש"ח, כשכל ספר בנפרד בערך 60 ש"ח.

http://opus.co.il/index.php?cPath=8_42

הזכרתי את המבצע הזה כמו בעמוד הראשון של הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של אופוס מגיל עשר, יש לי עשרות ספרים שלהם. עם אף סדרה אחרת (והם ממש לא זולים) לא הרגשתי כל כך לא נוח לקנות. בתור צרכן שלהם אני מרגיש שאולי הסתובב להם הראש בגלל המגה פופלריות של הסדרה וצריך להחזיר אותם לקרקע. אז תסלח לי ולעוד רבים אחרים אם נביע את שאת נפשנו. אני לא הולך לאנוס אותם או לכוון אקדח לראשם ואפילו לא לארגן מחאה המונית, אני פשוט רוצה שהם ידעו שזה מה שרבים חושבים ואולי להבא הם יוסיפו את זה לשיקול דעתם.

אני אתן לך תסריט הגיוני לא בטוח שהוא נכון, אבל הגיוני. לא מכיר את אופוס, לפי מה שקראתי כאן הם בעיקר מוציאים ספרי פנטזיה ומדע בדיוני.

לא יודע מה איתך רוב האנשים שאני מכיר לא קוראים של הז'אנר, ואני חושב שזה די מעיד על גודל השוק שלהם.

אז פתאום מגיעה סדרת פנטזיה שהופכת למיינסטרים חם. סוף סוף יש להם הזדמנות באמת לעשות קופה על סדרת ספרים.

אז הם ממקסמים רווחים מה קרה? מנצלים את "ביצת הזהב" שנפלה לחיקם עד תום.

תזכרו שלא היה להם שום מושג שהסידרה הזו תיהיה כזה להיט חם. הזמן שעבר מיציאת הספר הראשון ליציאת הסידרה הוא ארוך, והם לקחו הימור על הסידרה.

Roger הקדים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתלונן על כך שהספר חדש מהחנות ומתורגם יקר כשאין לך ז*ן לחכות לספר בחינם מהספריה, ולא בא לך להתאמץ וללמוד אנגלית, זה גם ממש, אבל ממש לא הגיוני.

לבקש שיורידו את מחיר הספר יפגעו לעצמם ברווח כי לאדון הנכבד אין כוח לחכות בספריה זו כבר חוצפה/הזיה/טמטום/הכול ביחד

+1

אני הבנתי טוב מאוד הבנתי שאתה בכיין וחוצפן.

אז תתחיל ללמוד אנגלית יקח פחות זמן. או שתעבוד עוד שעה בשבוע ובכול חודש תקנה ספר גם פחות זמן.

איזה מן טענות מטומטמות אתה ממשיך לכתוב כאן? את מי זה מעניין? גם שנותנים לך בחינם אתה מתלונן אין לך שום תקנה.

+1

כנראה שלא הבנת מה כתבתי. אני אנסה להסביר במלים אחרות:

אתה כתבת שספר הוא מותרות. אני טוען ההפך - ספר ממש אינו מותרות, אלא מוצר שראוי שיהיה נגיש לכל אדם, בשל ערכים של תרבות וחינוך. גם המחוקק חושב כמוני (או אני כמוהו...). זה אולי לא לחם או מים, אבל זה גם ממש לא משחק מחשב, כמו שניסית להציג.

המסקנה מהטענה שלי לא מחייבת מחירים נמוכים לספרים בחנויות ספרים, כפי שדורשים המתלוננים בדיון הזה.

מה שמחויב זו נגישות לספרים, ושאילת ספרים בחינם מספרייה ציבורית היא פתרון מעולה שמנגיש ספרים לכל אדם. וזה שצריך להמתין למשחקי הכס ממש לא בעיה. אפשר להזמין ובינתיים לקרוא כל אחד מאלפי הספרים האחרים שנמצאים בספרייה.

בסדר גמור, אין עם זה שום בעיה.

הספר זמין בסיפריה העירונית בחינם. הוא ספר מבוקש אז יש תור. הבחור מוזמן להמתין. או שלטענתך ספר הוא מוצר צריכה עד כדי כך חיוני ממש כמו חמצן שהוא לא יכול אפילו לחכות בשביל לקבל אותו בחינם?

לא רוצה לחכות, אין בעיה. שיקנה. אין לו כסף? שיצא לעבוד. כולה 100 שקל, כ-4 שעות עבודה בשכר מינימום. הוא יכול להשיג את זה ביום אחד בודד של שטיפת כלים במסעדה למשל. אבל כנראה שזה לא בכבוד שלו, עדיף להתלונן באינטרנט (שהוא משלם עליו יותר מ-100 שקל בחודש בוודאות - אם לוקחים בחשבון את עלות התשתית+ספק+חשמל למחשב+עלות המחשב עצמו) על כמה שהמחירים מופקעים, נכון? הרי אם במקום להשתתף בדיון הזה הוא היה הולך לשטוף כלים במסעדה, עכשיו כבר היה לו מספיק כסף לקנות את הספר!

אהה ואגב אם חברת החשמל תעלה מחר את מחיר החשמל ב200% אז שתדע שזה לגמרי לגיטמי,כי חשמל זה לא מצרך חיוני כמו לחם וחלב, זכותם למקסם רווחים.

אז זהו שחשמל הוא כן מוצר חיוני בסיסי (אני יודע שהיית ציני), ספר - הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי מקום לעבוד ולא היה לי לימודים על הראש הייתי עובד.

בחופש הקרב שיבוא לי אני יעבוד ואקנה את הספרים, אבל עדיין המחירים יקרים, במיוחד שכל ספר היה אמור להיות 100 ש"ח ולא 200 ש"ח (חילקו לשניים ולוקחים מחיר מלא לחלק).

המחיר בסדרה הזאת מופרזים מאוד, לספרים אחרים המחירים קצת יותר נורמלים אך תלוי מאוד בהוצאה.

אני מודע למבצע הנוכחי שיש עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...