החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמדות של הוצאת הספרים "אופוס" בנוגע לסדרה "משחקי הכס" עולה על כל דמיון

Bragiz

Recommended Posts

מילפורד, ההשוואה שלך של ספר למשחק מחשב היא פשוט מגוחכת.

אם אתה לא מבין את ההבדל המהותי בין השניים, ואת החשיבות של ספר לתרבות האנושית, אז אין טעם בכלל לדיון הזה.

ספר לא אמור להיות מוצר לעשירים, הוא אמור להיות מוצר שכל אחד יכול לצרוך בקלות. גם המחוקק חשב כך, ומאלץ רשויות עירוניות להקים ספריות בחינם לתושבים (חוק הספריות הציבוריות):

1א. חוק זה בא להסדיר את פעילותן של הספריות הציבוריות לטובת הציבור, במטרה לקדם את החינוך והתרבות בישראל ולהבטיח שירותי ספריה ציבורית, בזמינות ובאיכות סבירים, לצד אמצעים להבטחת מקורות המימון למימוש מטרה זו.

2. (א) השר רשאי, לשם השגת מטרתו של חוק זה, בהתייעצות עם שר האוצר ושר הפנים וכל רשות מקומית הנוגעת בדבר, להורות בצו, לרשות מקומית אחת או לרשויות מקומיות אחדות במשותף, להקים, להחזיק ולנהל ספריה ציבורית בתחום שיפוטן.

יחד עם זאת, יש הבדל משמעותי בין קניית ספרים לבין שאילת ספרים: לדעתי, אין בעיה תרבותית עקרונית בכך שקניית ספרים תהיה יקרה, כל עוד שאילת ספרים תהיה נגישה לכולם. יש פה בעיה צרכנית, אבל היא משותפת לכל שוק בו יש מונופול וזכיינות בלעדית.

ההשוואה שלי מגוחכת?? הטענה שלך מגוחכת!!

ואתה עוד סותר אותה בעצמך באותה תגובה בדיוק! מגוחך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בכיף, אתה רוצה שאני אחכה יותר מחצי שנה בגלל רשימה גדולה? להזכירך שכל אדם בספרייה לא מקבל ליום יומיים את הספר.

אני ממש חוצפן....

אני רוצה שהיא תוריד מחירים כדי שאני אוכל לקרוא את הספרים, בנתיים שאני מחכה לספר הראשון, אם אני אכנס גם לרשימה של הספר השני והספר השני יהיה יותר זמין אז מה יעזור לי? יש פאקינג 9 ספרים, אני לא אחכה לכל אחד כל כך הרבה.

אז תקנה אותם יא בכיין.

ואם אין לך כסף לקנות אותם - בעיה שלך.

גם אני רוצה לנסוע בפרארי אבל אין לי כסף. איזה באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יניב אז תשלם. אתה לא רוצה לחכות? אתה רוצה ספר כאן ועכשיו בלי הגבלת זמן? אתה רוצה אותו בעברית ולא באנגלית?

תשלם! תשלם! תשלם!

אתה לא רוצה להוציא על זה כסף תחכה תקבל אותו חינם אין כסף.

ככול שאתה ממשיך להגיב אתה רק מוכיח שאתה פשוט תמהוני הזוי ובכיין, ואת הטענה שלי ושל אחרים שהדיון הזה אין בו שום תועלת ובשר חוץ מבכיינות נטו של כמה אנשים הזויים.

לא רק מילפורד רוצה פרארי גם אני אז למה לא מורידים את המחיר? אולי נפתח דיון "מחאת הפרארי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתלונן על מחירי הסלולר שהוא מוצר צריכה לכול דבר בימינו שיש לך קרטל עם שולי רווח עצומים זה הגיוני.

להתלונן על מחירי הדירות בבאר שבע, פריפריה בלי שום הגבלת שטח זה הגיוני.

להתלונן על מחירי הדירות בת"א, המרכז של המרכז של המרכז, זה לא הגיוני.

להתלונן על כך שהספר חדש מהחנות ומתורגם יקר כשאין לך ז*ן לחכות לספר בחינם מהספריה, ולא בא לך להתאמץ וללמוד אנגלית, זה גם ממש, אבל ממש לא הגיוני. כמעט לא הגיוני כמו להתלונן על מחיר של דירה בת"א.

לבקש שיורידו את מחיר הספר יפגעו לעצמם ברווח כי לאדון הנכבד אין כוח לחכות בספריה זו כבר חוצפה/הזיה/טמטום/הכול ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי לא הבנת אבל יש 9 ספרים, כבר בספר הראשון ההמתנה עצומה שעלול להמשך יותר מחצי שנה.

אם ככה זה לכל הספרים, יקח לי שנים לסיים 9 ספרים שבכלל היו במקור 5 ספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי טוב מאוד הבנתי שאתה בכיין וחוצפן.

אז תתחיל ללמוד אנגלית יקח פחות זמן. או שתעבוד עוד שעה בשבוע ובכול חודש תקנה ספר גם פחות זמן.

איזה מן טענות מטומטמות אתה ממשיך לכתוב כאן? את מי זה מעניין? גם שנותנים לך בחינם אתה מתלונן אין לך שום תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה שלי מגוחכת?? הטענה שלך מגוחכת!!

ואתה עוד סותר אותה בעצמך באותה תגובה בדיוק! מגוחך!

כנראה שלא הבנת מה כתבתי. אני אנסה להסביר במלים אחרות:

אתה כתבת שספר הוא מותרות. אני טוען ההפך - ספר ממש אינו מותרות, אלא מוצר שראוי שיהיה נגיש לכל אדם, בשל ערכים של תרבות וחינוך. גם המחוקק חושב כמוני (או אני כמוהו...). זה אולי לא לחם או מים, אבל זה גם ממש לא משחק מחשב, כמו שניסית להציג.

המסקנה מהטענה שלי לא מחייבת מחירים נמוכים לספרים בחנויות ספרים, כפי שדורשים המתלוננים בדיון הזה.

מה שמחויב זו נגישות לספרים, ושאילת ספרים בחינם מספרייה ציבורית היא פתרון מעולה שמנגיש ספרים לכל אדם. וזה שצריך להמתין למשחקי הכס ממש לא בעיה. אפשר להזמין ובינתיים לקרוא כל אחד מאלפי הספרים האחרים שנמצאים בספרייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, מה בדיוק חצוף בלהטיל ביקורת (מוצדקת בהחלט) על אופוס? בעיני דווקא המרדף אחר הרווח של אופוס בטקטיקות הספציפיות האלו וההשתקה שלך הם שגועליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FARKASH7 הטיעון של הלמידת אנגלית הוא טיפשי, מה אתה סרטים וסדרות עם תרגום, תלמד אנגלית פשוט.

Animor, אתה יודע שלאחר ששאלתי למה לא מזמינים עוד ספרים שהתור ייפחת מה ענו לי? שהמחירים של הסדרה הזו יקרים מידי ולכן הם מעדיפים להזמין ספרים אחרים שזולים יותר...

karpazi0 מסתבר שלהעביר ביקורת זה משהו שאסור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

karpazi0 בעיני אתה ממש על סף הוצאת דיבה פה.

אין לך שום מושג קלוש מה הרווח של הוצאת אופוס שום מושג! אז כול הטענות שלך הם סיפורי סבתא!

כן הם מוכרים יקר. כן הם אולי היו יכולים להיות נחמדים יותר ולמכור בפחות. כול זה לא משנה כאשר יש לך אלטרנטיבה חופשית שזמינה לכול אחד להשיג את הספר הזה בחינם הם מבחינתי יכולים לתמחר כול ספר במיליון שקל.

זה שאדון יניב הנחמד צריך לחכות חודש לספר זו בעיה שלו ומשנה את כול התמונה בנוגע לטענות שלכם. זה שהוא מסרב להתמודד עם אנגלית כדי לחסוך לעצמו זמן ולהרחיב את אופקיו זה גם בעיה שלו.

יניב אין לי יס ואין לי אני סטודנט וזה יקר אז אני לא עושה ורואה וסדרות במחשב באנגלית עם או בלי תרגום בעברית(כתלות בזמינות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא הבנת מה כתבתי. אני אנסה להסביר במלים אחרות:

אתה כתבת שספר הוא מותרות. אני טוען ההפך - ספר ממש אינו מותרות, אלא מוצר שראוי שיהיה נגיש לכל אדם, בשל ערכים של תרבות וחינוך. גם המחוקק חושב כמוני (או אני כמוהו...). זה אולי לא לחם או מים, אבל זה גם ממש לא משחק מחשב, כמו שניסית להציג.

המסקנה מהטענה שלי לא מחייבת מחירים נמוכים לספרים בחנויות ספרים, כפי שדורשים המתלוננים בדיון הזה.

מה שמחויב זו נגישות לספרים, ושאילת ספרים בחינם מספרייה ציבורית היא פתרון מעולה שמנגיש ספרים לכל אדם. וזה שצריך להמתין למשחקי הכס ממש לא בעיה. אפשר להזמין ובינתיים לקרוא כל אחד מאלפי הספרים האחרים שנמצאים בספרייה.

אני בתור כבר שבועיים לספר הראשון ולפי מה שהבנתי מהספרנית יש לי עוד הרבה זמן לחכות.. אבל אין מה לעשות.

אגב אני קורא ספרים כל החיים שלי וזאת הפעם הראשונה בחיי שהלכתי לספרייה בגלל ספר, אנשים כאן לא מבינים כמה המקרה של סדרת הספרים הזו חריגה, עוד לא נתקלתי בדבר כזה מעודי.

אני גם הבאתי נתונים והוכחות מוקדם יותר בדיון שהתמחור של "אופוס" פשוט מגוחך, איכות ההדפסה שלהם לא יותר טובה מ"כתר", טיב התרגום שלהם לא יותר מוצלח משל "עם עובד" ואין שום הצדקה למחיר המופקר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

karpazi0 בעיני אתה ממש על סף הוצאת דיבה פה.

אין לך שום מושג קלוש מה הרווח של הוצאת אופוס שום מושג! אז כול הטענות שלך הם סיפורי סבתא!

כן הם מוכרים יקר. כן הם אולי היו יכולים להיות נחמדים יותר ולמכור בפחות. כול זה לא משנה כאשר יש לך אלטרנטיבה חופשית שזמינה לכול אחד להשיג את הספר הזה בחינם הם מבחינתי יכולים לתמחר כול ספר במיליון שקל.

זה שאדון יניב הנחמד צריך לחכות חודש לספר זו בעיה שלו ומשנה את כול התמונה בנוגע לטענות שלכם. זה שהוא מסרב להתמודד עם אנגלית כדי לחסוך לעצמו זמן ולהרחיב את אופקיו זה גם בעיה שלו.

יניב אין לי יס ואין לי אני סטודנט וזה יקר אז אני לא עושה ורואה וסדרות במחשב באנגלית עם או בלי תרגום בעברית(כתלות בזמינות).

שמע אתה באמת מדבר שטויות חבר, אני רוצה לקרוא בשפת האם שלי, למה אני צריך להענש בגלל שאני רוצה לקרוא בשפת האם שלי?

אם צרפתי רוצה לקרוא ספר של דוסטויבסקי אתה תגיד לו "תלמד רוסית בעיה שלך" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...