המחשב קורס ללא שום סיבה הגיונית - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב קורס ללא שום סיבה הגיונית

Tbox27

Recommended Posts

שלום לכולם ,

המחשב שלי קורס בפתאומיות תוך כדי עבודה עליו ,

ניסיתי לפתור את התקלה ע"י מספר דרכים ואף אחת מהן לא עזרה ולכן אני פונה אליכם ... המפרט שלי הוא :

INTEL P4-2.8C GHz 800MHz

ASUS P4P800 Delux

Gigabyte ATi 9700 PRO

KingStone 256 Mb400MHz - X 2

WD 80 GB 8 Mb Cache

בהתחלה חשבתי שמדובר אולי בהתחממות יתר של המעבד , הוא עבד עם ספארק 7+ עליו בסביבות ה 37 מעלות שזה הרבה ...למצב מנוחה ואז ראיתי שאני לא מצליח להעלות את הספארק ל 6000 סל"ד ... אז החלפתי לו מקור מתח ( מאחד הכניסות מתח של הכונני 5 אינץ' ולא מהכניסה שלו על הלוח והמצב השתפר המאוור התחיל לפעול כראוי והטמ' ירדה ל 29 מעלות במצב מנוחה . אבל גם אחרי שהורדתי את הטמפרטורה המחשב עדיין קורס ,

אז ניסיתי להחליף כרטיס מסך ( כי ידוע על ההתנגשות של הראדון עם הלוח למרות שהראדון הוא מהגירסאות החדשות יותר שהלוח כן עובד איתן ) אך גם זה לא עזר , חשבתי אולי זה בגלל שיש יותר מדי עומס על ספק של 300 וואט ( למרות שהוא של HEC שנחשבים איכותיים )

אז הורדתי את כל החלקים שאני לא צריך ודורשים מתח ועדיין המחשב קורס ...

אחרי זה כבר התיאשתי ... והחלטתי לפנות אליכם אולי מישהו יוכל לעזור לי , עוד דבר שאולי יוכל לעזור זה שהלוח פועל בסביבות ה 33 מעלות כשאני בודק בביוס ויחסית ללוח הקודם שלי זה נראה טיפה גבוה

תודה מראש , תומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ המחשב פשוט נופל ועולה מחדש חזרה לווינדאוז

אבל היו גם פעמים שהופיע המסך הכחול המעצבן אבל עשיתי ריסט וזה עלה חזרה לווינדאוז

בכל מקרה הדריברים מעודכנים , אבל אין לי ממש דרך להחליף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , אחרי בדיקה קצרה מסתבר שהזכרונות לא בדיוק מה שהזמנתי ... דגם טיפה שונה שלא מופיע ברישמת זכרונות המומלצים של הלוח שהורדתי מהאתר של , דיברתי עם החנות שקניתי ממנה ואני תכף נוסע להחליף את הזכרונות

אגב נראה לכם שזה המקור לבעיה ? כי רוב הפעמיים שהמחשב נופל הוא פשוט עושה אתחול ועולה חזרה לווינדאוז ולא למסך הכחול

המסך הכחול הופיע לי רק פעם פעמיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי תראה הבעיה שלך ידועה אצלי אם אחרי שתחליך את הזכרונות עדיין יהיה את הבעיה הזאת צור איתי

קשר באיסיקיו ואני ידריך אותך איך לפתור תבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קורה! אני כותב עכשיו ממחשב אחר..

המחשב שלי פשוט קורס בלי שום סיבה. זה לא טמפרטורה.

פירמטתי את המחשב ובאמצע ההתקנה של הווינדוס (xp) המחשב קרס שוב..

לפעמים הוא קורס והמסך בסטנדביי, לפעמים הוא קופא עוד לפני שהווינדוס עולה, במסך שהוא מחפש כוננים ובודק ..

נראה לי שהבעיה היא בלוח האם, ומחר כנראה אני לוקח אותו לבדיקה, ומחליף אם הוא דפוק.

למישהו יש רעיון איך אני יכול לתקן את זה אחרת?

עריכה: גם פירקתי את כל הכוננים והכרטיסים וניקיתי את האבק מעליהם כדי למנוע התחממות\קצר אבל הבעיה לא נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...