התנגשות בין מודם וכרטיס טלוויזיה עם צ'יפסט של Conexant...? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התנגשות בין מודם וכרטיס טלוויזיה עם צ'יפסט של Conexant...?

Milford Cubicle

Recommended Posts

לפני שבוע מת לי המודם (Pine עם צ'יפסט של ESS)...

בשמחה ובששון קניתי לי מודם חדש - Pine V92 מדגם PF-X01A 11424 עם צ'יפסט של Conexant (לשעבר Rockwell), הורדתי מהאתר את הדרייברים החדשים ביותר ל-WinXP, והתקנתי אותו...

פתאום, שמתי לב לדבר מוזר...

כל פעם שאני מפעיל את DScaler (התוכנה שאיתה אני משתמש בכרטיס , FlyVideo98, שכולל למיטב ידיעתי גם הוא צ'יפסט של Conexant) בייחד עם חיבור פעיל לאינטרנט - בום - המחשב נתקע, ואין שום פיתרון חוץ מ-RESET פיזי..

יש עוד מישהו שנתקל בבעיה הזאת \ יודע איך לתקן אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל ששניהם מיוצרים ע"י חברה הגעת למסקנה הזאת? :nono:

אתה רואה סיבה יותר הגיונית ?

על איזה פסיקה (IRQ) הכ.טלויזיה יושב? והאם יושב עליו עוד משהו

נו באמת, אני נראה לך ליצן ?

בדקתי ואין שום התנגשות, מה גם שלא התקנתי שום דבר חדש. המודם בסה"כ החליף את המודם הקודם (Pine עם צ'יפסט של ESS), בדיוק באותו מקום, ללא שום שינוי.

עריכה: בבדיקה שניה, הדרייברים של ה-WDM עובדים גם על IRQ 09, כמו המודם... אבל עדיין לא מופיעה שום התנגשות, מה גם שבכל מקרה אי-אפשר לשנות את ה-IRQ של זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להזיז אותו IRQ וזה מה שאתה צריך לעשות, אבל יש משהו שאני לא מבין בפורום הזה!

בכל פעם שמישהו נותן תשובה או מנסה לעזור השואל יוצא בתגובה מוזרה כמו:

"אני נראה לך מטומטם?"

"אתה עושה ממני צחוק?"

"אני נראה לך ליצן"?"

"בטח שניסיתי, מה אני אדיוט?"

תרגעו אנשים, מנסים לעזור לכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

יש לך A7V133, נכון?

על איזה סלוט יושב הFLYVIDEO

ועל איזה המודם?

אחד על 4 ואחד על 5?

תנסה להחליף ביניהם(זה שב4 יעבור ל5 וזה שב5 יעבור ל4), או שפשוט כואב להם לשתף IRQ ביחד.

על איזה סלוט יושב כל כרטיס אצלך במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok... FIXED.

החלפת המקומות בין המודם לכרטיס הטלוויזיה לא עזרה, אך העברה של המודם לחריץ השני פתרה את הבעיה..

מה שמוזר הוא שעדיין שניהם עובדים על IRQ 9...

רק שעכשיו כשאני מפעיל את המחשב הוא בוכה לי על זה שהמודם משתף IRQ עם בקר ה-Raid המובנה, שאני גם ככה לא משתמש בו... טוב נו.. בטח אפשר אפשהו לבטל את ההודעה המציקה הזאת, אבל אין לי כוח לעשות עוד פעם reset... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזה עניין של שיתוף IRQ. כרטיסי PCI מיועדים לעבוד במצב של שיתוף משאבים. אם היו בעיות חמורות כאלה של שיתוף IRQ אז היתה אפשרות כמו בכרטיסי ה-ISA לשנות את המשאבים ולבטל שיתוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...