מסך 4K ב 3300 שקל - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 4K ב 3300 שקל

3emi

Recommended Posts

עם PPI גבוה אכן הצורך במסנן החלקת קצוות משוננים יורד, אבל תמיד יש מרדף לעבר תמונה כמה שיותר מושלמת. דבר כזה גם תלוי בסוגי AA, יש כאלה שנוספים ב-output ולא משפיעים בצורה רצינית על הביצועים, אבל כן יכולים להחסיר קצת מאיכות התמונה.

אני עדיין בדעה שחוויית חלקות ותגובה מנצחת איכות תמונה, לצערי זה מה שמשפיע היום ברוב המקרים. פאנל TN איכותי מספיק יוכל לדעתי לכפר על הדברים האלה.

אם הדרישה תהיה מספיק גבוהה והלחץ היצרניות גם הוא, נקבל מסכי רנדור דינאמי עד 120 הרץ עם רזולוציה טובה אני מקווה כבר בשנה הבאה. נשאר רק לקוות. בינתיים אני קצת סובל מזמן תגובה גדול במסך 27 שלי, וגם משאר החוויות הלא-נעימות של 60 הרץ קבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על עניין העין האנושית דנו רבות. לא רוצה להיכנס לעניין, אבל מבחינתי האישית העין הבחינה יופי בין 60 ל-120 (עוד מהשניה הראשונה של תזוזת העכבר במחשב), וגם בין 120 ליותר בהתנסויות שהיו לי. אתה רגיל לסטנדרט חלקות מסויים, ואז אחד גבוה ונוח משמעותית מוצג בפניך ומשנה את תפיסתך. זה בדיוק העניין עם הפתגם באנגלית שרשמתי וכמו כל התנסות טכנולוגית שאנחנו יודעים בשנים האחרונות (כמו כך שלא ידענו שאנחנו צריכים סמטרפונים עד שהם הפכו לחלק אינטגרלי מהיום-יום שלנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס הגיוני מה שאתה אומר.

וזה תלוי בעיקר במח ולא בעין שהיא רק חיישן.

טוב...מסך 120HZ היר אי קאם!

עוד חודש חודשיים שלוש בכל אופן.

נראה לאן השוק מתקדם וגם הארנק שהצתמצם:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף יצא משהו כזה.

כרגע הפאנל 120 הכי טוב הוא של Eizo

הוא פאנל עם זוויות צפיה הרבה יותר טובות מ TN ועם קונטרסט אמיתי של 1:5000, לא דינמי שקר

ומשום מה הם החליטו לכתוב 240 הרץ עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שמתעניין יותר ביחס 21:9 מה4K?(לא מדבר על מסכי 29). אומנם כן, פחות שטח עבודה, אבל נוח יותר והרבה פחות דורשני כלפי הכרטיסים כיום.

אתה לא היחיד , גם אני מתקשה להחליט מי עדיף לגיימינג..

מצד אחד הרזולוציות המטורפות של ה זה דבר מרשים מאוד שכל אחד ירצה אבל כשחושבים על כמה צריך להוציא בשביל כוח גרפי שיסחב את הרזולוציות האלה אז קצת לוקחים אחורה אולי בעוד שני דורות כרטיס מסך יחיד יתמודד עם זה היום זה עוד לא קורה.

מצד שני ה 21:9 הוא מן "רזולוציית ביניים" שהיא לא כזאת מטורפת אבל עדיין מרשימה (משהו כמו סראונד\אינפיניטי של שני מסכים בלי הבאזל באמצע) ותראה כמו עליית מדרגה מ 1080P\1200P וכרטיס יחיד כבר היום מניע אותה יפה אולי עוד דור אחד כבר כרטיס יחיד יעיף אותה אפילו.

אני עדיין יושב על הגדר כי זה עדיין חדש, להיות ראשון שעובר לא כזה כדאי לדעתי תן להרבה אופציות להשתחרר לשוק וכך גם המחיר יהיה נורמאלי יותר וגם יהיו יותר אפשרויות לבחור מהן ובד"כ האפשרויות הטובות יותר לא מגיעות ראשונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שמתעניין יותר ביחס 21:9 מה4K?(לא מדבר על מסכי 29).

אומנם כן, פחות שטח עבודה, אבל נוח יותר והרבה פחות דורשני כלפי הכרטיסים כיום.

מילה אחת 34UM95

המסך הזה מדהים ביופי שלו אבל לא ניתן לכיוונות מאסיבי, בכל אופן המסך הזה הוא חלום! כזה שטח עבודה גדול ורזולוציה נהדרת!

חבל שהוא עולה יחסית יקר אבל אני מאמין שהמחיר ירד עם תיהיה עוד תחרות בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...