חווית שירות לקוחות באמזון ולוג'יטק - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חווית שירות לקוחות באמזון ולוג'יטק

eran898

Recommended Posts

תמיד שמעתי רק טוב על לוג'יטק, בגלל זה גם קניתי לוג'יטק.

היו לי אלחוטיות של לוג'יטק שקניתי לא מחנות פה בארץ, לא היתה לי חשבונית.

אחרי שנה וקצת האוזניות מתו. לדעתי הסוללה הפנימית מתה. לא נטענת יותר, לא נדלקת.

פניתי ללוג'יטק באתר שלהם, והתכתבתי במערכת שלהם עם נציג, והם רצו חשבונית. חיפשתי אותה ולא מצאתי.

אמרו לי שלא יוכלו לעזור לי ושלום ולהתראות.

אחלה אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אחרי שאני חודשיים מתקשקש איתם במיילים ומבצע כל מיני בדיקות, ומתאר להם את התקלה, הם יכולים לבוא לקראתי. במיוחד כשהם יודעים שאני בישראל ושלשלוח את העכבר התקול לחו"ל עושה את הסיפור הזה ללא משתלם עבורי.

נכון, הם לא חייבים. אבל כשקונים עכבר ב-500 ₪ ובמשך שבועות ארוכים מתלוננים ומוכיחים שהוא תקול, ציפיתי ליחס אחר. כמו שקיבל פותח הדיון, וכמו שאני עצמי קיבלתי מחברת speedlink ששלחה לי גיימינג חדשות במקום אלה שהתקלקלו.

סתם לצורך סיפוק העניין שלי, בלי קשר של ממש לסיפור עצמו, איך הוכחת להם שהוא תקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשך תקופה ארוכה הם שלחו לי מיילים עם כל מיני הוראות לבדיקה וניסויים, והחזרתי להם תשובות. כך עד שהם שללו כל דבר פרט לחומרה תקולה של העכבר.

לא שלחתי להם צילום או משהו בסגנון, אם לזה אתה מתכוון, כך שאולי לא "הוכחתי" להם באופן מובהק. התכוונתי לכך שההתכתבות הארוכה שלי איתם בניסיון להבין היכן התקלה ומה לא עובד, מהווה מעין הוכחה לאמינותי. בכל אופן, השאלה הזו לא צצה - הם לא הביעו ספק בדבריי, אלא באמת ניסו להבין את מהות הבעיה והשתכנעו שהעכבר אכן תקול.

הם פשוט לא היו מוכנים ללכת לקראתי מבחינת ה-RMA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלוח של עכבר לארה"ב אמור לעלות משהו כמו 30 ש"ח. לא משתלם?

איך 30 ₪? כשהסתכלתי בזמנו באתר של דואר , משלוח חבילה עלה הרבה יותר מזה... אתה בטוח במה שאתה אומר? יצא לך לשלוח משהו כזה לארה"ב?

אני גם זוכר שפעם רציתי לשלוח לסין איזה קשקוש קטן, ורצו על זה כ-70 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא המספרים שלך נראים לי מוזרים. "קשקוש קטן" למזרח הרחוק בדואר רשום אמור לעלות כ10 שקלים. באופן מדהים אפילו פחות מלשלוח דואר רשום בתוך . במסגרת אותם מימושי אחריות שהזכרתי קודם, שלחתי כך כמה פעמים DOKים תקולים לCorsair, במעטפה מרופדת פשוטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חדש לי וטוב ללמוד משהו חדש. להבא אדע.

כנראה הטעות שלי הייתה שהסתכלתי על משלוח חבילה ולא על צרור קטן, לא היה לי מושג שזה זול כל כך. כבר פעמיים קרה שזרקתי דברים מאלי ומאיביי והזמנתי מחדש, כי חשבתי שהמשלוח חזרה יקר מדי.

בכל אופן, לעניין העכבר זה בכל מקרה לא היה עוזר לי, כי הם התעקשו בנוסף על כתובת בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מוכרים את המוצר לכל העולם, אלא לארה"ב בלבד. אם היו מוכרים ישירות לכל העולם היית צודק. הם מוכרים דרך סוכנים/יבואנים שמטפלים בהחזרות.

גם בתנאי השימוש מצהירים שלא תומכים בשימוש בחברות שילוח, והשילוח הלוך חזור במקרה כזה על חשבונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל אם יש להם יבואן או סוכן בכל מקום, הם צריכים להורות להם לתת שירות לכל מוצר של רייזר, לא משנה היכן הוא נרכש. אחריות בינ"ל לא אומרת בהכרח סניף של היצרן עצמו בארץ, אלא יכולה להינתן גם ע"י הנציגים המורשים.

ובלי קשר, הדיון הזה מראה שאמאזון כן באה לקראת פותח הדיון והציעה לסייע לו במשלוח.

לוגי'טק גם לא דרשו ממנו כתובת בחו"ל כמו שדרשו ממני. זה בדיוק ההבדל בין שירות טוב לשירות לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה ממש לא עובד ככה.

^

מה שמעצבן שבהרבה מקומות בעולם היבואן כן עובד ככה...

חידשתם לי ממש בעניין המשלוח..אני מודה שלא בדקתי ביכלל את העניין מכיוון שלפני שנה החזרתי מודם לחברה בישראל דרך הדואר וזה עלה לי 47 שח לרשום.. אז לחול תיארתי לעצמי שפי כמה יותר.. עכשיו אני באמת מרגיש טיפה רע שפשוט לא שלחתי לאמזון.. אבל באמת טוב לדעת!.

ונחשו מה הגיע היום..

yzgw2eztmuwt.jpg

ajg42mq2gnot.jpg

ידעתי שמשהו מוזר לי עם המהירות של המישלוח,אז שאלתי את הנהג: "איך יכול להיות שזה היה כל כך מהיר!?".

תשובתו הייתה,"קיבלת את זה בתור פיצוי נכון?"

אני: "כן,למה?"

הוא: "פשוט כי זה המשלוח הכי יקר שלנו".

בדקתי והמחיר שעלה להם למשלוח אקספרס הוא 230 שח!.

באמת ששירות כזה לא ראיתי בחיי, ומישהו אמר לי שכנראה הייתי צריך לשלם מכס אז גם כאן הנהג אמר שהכל כוסה על ידי השולח.

מהסיפור הזה יצאתי עם שתי מסקנות:

1. לתת תמיד צ'אנס לאחריות,לפעמים יש הפתעות!.

2. אם היה לי פעם צל של ספק בנוגע לקניות מחול ביגלל עניין השירות.

עכשיו אני יודע לשקלל את זה בראש בתור פלוס ולא כמינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...