כמה שווה המחשב לדעתכם? Q6600 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שווה המחשב לדעתכם? Q6600

stojakovic

Recommended Posts

היי, אני שוקל למכור את המערכת בגלל שאני לא משתמש בה כבר תקופה ארוכה-

המפרט הוא-

מעבד - quad core Q6600

לוח אם - gygbite p35-ds3l

זכרונות- 2x1giga g-skill 800mhz

דיסק קשיח - WD 320gb 7200rpm

כרטיס מסך- 8800GT

ספק כח - earthwatts 500W

מארז - sonata 3

צורב DVD של סמסונג

פאנל שליטה scyth kaza master

שאליו מחוברים -

קירור למעבד-zalman cnps7000c - blue led

קירור לכרטיס מסך- cooling accelero S1 עם 120mm zalman zm-f3

ועוד שני מאווררי 120mm zalman zm-f3

צירפתי כמה ..

כמה שווה כיום?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה מאוד לדחוף את מעטפת המחיר במערכות מחשב מבוססות LGA775. אין לקונה שום הבטחה שחלילה בזמן קצר מרכישתם לא יתקלקל חלק כלשהו, גם אם הטיפול בו נעשה בצורה טובה. קשה מאוד למצוא להחלפה, לוחות כמעט ואין, כנ"ל.

הפשוטות כיום נמכרות באיזור 350 שקלים, הטופ שבמערכות בסגנון Q6600 + 8800GT ימצאו קונה ב-500-550 שקל אם מטופלות טוב.

כמובן שאין שום דבר שפוסל את זה יכול להיות ומישהו ירצה לשים גם 800 שקלים על מחשב כזה. זה ההימור שאנשים ששמים במחיר כזה מהמרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה מאוד למצוא להחלפה, לוחות כמעט ואין, מעבדים כנ"ל.
לא בדיוק. יש כמו זבל, ואם לא רוצים לשלם מחיר מוגזם על חדש, תמיד יש יד שנייה וגם . כמעט לא מתקלקל, אז אין בעיה עם זה. גם לא חסר, רק שאת החזקים קשה למצוא במחיר טוב. הבעיה, כמו תמיד, זה הלוח, שכן זה הרכיב שנוטה להתקלקל, וזה הרכיב שקשה למצוא במחיר טוב. כי גם כשמוצאים אחד בEBAY, לרוב המשלוח הופך את זה ללא כדאי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, ב 1000 וקצת שקלים אפשר למצוא מערכת חדשה, עם אחריות, שגם תהיה חזקה יותר. היא תהיה בלי כרטיס מסך, אז אפשר לתקוע לה כרטיס יד שניה ב 200 שקל שגם יהיה טוב יותר מה 8800GT.

יכול להיות שיש כאלה שיקנו את המערכת הזו ב 800, אבל הם אדיוטים. כנ"ל כאלה שיקנו ב 500. אני לא רואה טעם לקנות מחשב כזה עתיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הייתי הולך ועושה את זה על לוח בן 6 שנים.

מעבר לזה, מבחינה פרקטית, על לוח כזה לא ניתן לשים יותר מ 8GB . אומנם זה 8GB זה בהחלט מספיק לרוב השימושים כרגע, אבל חוסר האפשרות להגדיל ליותר מזה הוא מגבלה די מעצבנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...