מפרט למחשב עד 4,000. - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב עד 4,000.

Alex662

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צהריים טובים.

מקפיץ את האשכול לטובת מי שיכול לעזור.

אני מתלבט כרגע בין 3 חנויות (רוצה לקנות עוד היום)

אני רוצה לדעת מה ההפרשי מחירים אבל לצערי כשניסיתי לבנות את המפרט שקיבלתי באתר של PLONTER באתר של TMS ו-STARTPC גיליתי שהמוצרים שונים בכל חנות.

לכן אם זה אפשרי אשמח אם מישהו יוכל לבנות לי מפרט שדומה במבנה ובמחיר למפרט שבנה לי עידן כאן: http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=1957

רק שבאתר של TMS ושל STARTPC.

אשמח גם לקבל מכם המלצה על חנות טובה, אני מאוד מתלבט בין ה3.

מצד אחד המליצו לי על פלונטר.

מצד שני TMS זו גדולה ומוכרת וגם עליה המליצו לי.

מצד שלישי יש לי את STARTPC שהם הכי קרובים אלי (חיפה) וגם עליהם קיבלתי פידבקים חיובים.

אני לצערי לא יודע את הפרשי המחירים כי כמו שאמרתי אין אפשרות לבנות מפרט זהה לחלוטין בשלושת החנויות לכן אני מפרט לבנות ולהזמין באופן עצמאי מבלי להתייעץ אתכם.

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט דומה ב-TMS:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5 4570 3.2Ghz (3.6Ghz Turbo) LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪890

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪135

לוח אם:

Gigabyte GA-H81M-HD3 Front USB3 - במצע פסח,בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪240

מארז:

SilverStone Redline 1 USB 3.0

כמות: 1 - מחיר: ₪226

ספק כוח:

SeaSonic ECO 500W Active PFC, 2X PCI-E 6/8, 34A / 12V Single Rail 220V Only

כמות: 1 - מחיר: ₪272

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪310

כרטיס מסך:

MSI GTX770 2G DDR5 Twin Frozr

כמות: 1 - מחיר: ₪1598

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 120GB SATA3 2.5 inch - בקניית מחשב חדש,מבצע פסח

כמות: 1 - מחיר: ₪435

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

כמות: 1 - מחיר: ₪815

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5016

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4916 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/l2vzjhad

מפרט דומה ב-סטארט PC:

Logo.jpg

מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים

849 ₪ - Intel Quad i5 4570 3.2Ghz S1150

290 ₪ - GA-H81M-HD3 (Front USB3 Optical) S1150

329 ₪ - * מבצע חג * - 8GB Patriot 1600Mhz + HEATSINK

1520 ₪ - NVIDIA GeForce MSI GTX770 2GB Twin Frozr

449 ₪ - * מבצע * - SSD 840 EVO 120GB SATA III

439 ₪ - * * - CoolerMaster K280 + FSP Raider 550W BUNDLE

90 ₪ - LG -RW X24 GH24NS90

120 ₪ - * מבצע * - Hyper TX3 EVO

839 ₪ - 23'' LED P2314H Black

מחיר סופי: 4925 ₪ למזומן

5023 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על העזרה עידן, מעריך את זה מאוד. בלעדיך לא נראה לי שהייתי קונה מחשב נורמלי (הייתי כנראה מבזבז יותר ומקבל פחות)

החלטתי ללכת על STARTPC בגלל שקראתי הרבה מאד ביקורות חיוביות ובגלל שהם קרובים אלי אם תהיה תקלה.

אני גם הולך על המסך שהמלצת לי עליו. שמתי לב לשינוי אחד יחסית משמעותי - המארז והספק שונים. (במפרט הקודם זה היה ANTEC). הסברת לי בעמודים הקודמים ש550W של חברה איכותית תספיק - אני מניח שגם RAIDER הם איכותיים ויעשו את העבודה?

בכל אופן אני כבר את ההזמנה. תודה רבה שוב על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה שלי היא לא ללכת על כחברה, לאורך טווח עבודה ארוך המוצרים שלהם נשחקים ואף מפסיקים לעבוד.

כמשתמש פשוט שלא "טוחן" כמו למשל חוות שרתים.

אתה אולי לא תראה שחיקה בזמן הקרוב אבל עדיין ההמלצה היא ללכת על חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ קראתי את הביקורות הללו מספיק בעבר, אתה יכול לקחת ולזרוק אותן לפח.

השאלה היא לא איזו חברה אמינה יותר, אלא איזו סידרה אמינה יותר. לסיגייט היו 2 פאקים עיקריים בעבר - סדרת ברקודה 7200.11 שהכוננים מתו מבחינה לוגית למי שלא הספיק להתקין את עדכון הקושחה שהם שיחררו, והסדרה ההיברידית הראשונה ששילבה פלאש - מומנטוס XT שגם לה היו בעיות בקושחה. כל שאר הכוננים - זה יותר תלוי באיכות ההובלה בעולם ובפנים הארץ שיכולה להשפיע בצורה דראסטית על כמות הכוננים התקינים באותו האיזור וכמובן פאק מהמפעל במידה ויש.

את הנסיון האישי אתה גם יכול לזרוק לפח - לי יש את אותו כונן מסדרה 7200.11 התקולה, רק שהספקתי לעדכן אותו והנה הוא - לאחר 6~ שנים עדיין עובד פיקס כל יום, כל היום. לעומת זאת, אני מכיר לא מעט אנשים שכונני WD עפו להם על ימין ועל שמאל. לכן אני לא מתבסס הרבה (אם בכלל) על נסיון אישי. בשנים האחרונות היו מספר רכישות של חברות בתחום, כאשר הבולטת בהן היא רכישת מחלקת האחסון של סמסונג (זוכרים את כונני ה-F1 המעולים?) ע"י . לכן אין לדעת איך בדור הכוננים הנוכחי איזו סדרה תהיה איכותית יותר לאורך זמן. עד כה אני לא ממש רואה בפורומים תלונות או בעיות גורפות בכל הנוגע לכונניי או כל כונן אחר בשוק (בארץ ובעולם), לכן כיום רק המחירים ואחריות משפיעים על הקנייה לרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מנהל ראשי" המטרה שלי היא לא ליצור ויכוח היות ונסיון של כל אחד שונה עם מוצרים כאלה או אחרים..וגם חבל להעמיס על השרשור של הבחור שרוצה רק מחשב.

מה שכן די ברור לי שלא קראת את הפוסט שלגביו נתתי את הקישור...לזרוק לפח זה ביטוי של ישראלי ממוצע שמבטל כל דעה אחרת בנושא שהוא חושב שהוא יודע עליו הכל.

לכן סלח לי , אך אני לא אזרוק לפח לא את הנסיון שלי ולא את הפוסט שרק מוסף מידע ולא גורע.

עכשיו לענייניו,

הבחור קיבל הצעה לכונן אחד (שדי חוזרת כאן בפורום) בלי אופציות אחרות וחשבתי שכדי להעיר את עיניו גם לחברות אחרות שהוא יכול לבחור,ולאו דווקא WD כמו שכתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יאיר ולא "מנהל ראשי", ולהיות "ישראלי" זה לקנות ולהמליץ בעיקר על סמך נסיון אישי מבלי לחשוב בצורה הגיונית, ככה אנשים חושבים שהם קנו את הטוב ביותר כאשר בפועל זה לא נכון.

אם תתן לי קישור שמשווה את הסדרת הכוננים האחרונה הנמכרת, עם השוואת תקינות הכוננים, אפילו שהם קיימים חודשים בודדים, במספר ארצות ויהיה הבדל חד משמעי, אוכל להגיד לך - קטונתי. אבל להראות השוואה כללית, לא פרפורציונאלית, באיזור אחד למספר סדרות בדורות שונים - זה כבר משהו אחר.

הסיגייט מומלץ פה הרבה לאו דווקא כי הוא זול יותר, אלא כי הוא מעט מהיר יותר (מוזמן לראות בנצ'ים של hdtune ברשת) ובחלק מהחנויות נותן שנת אחריות נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...