מה עושים כשחוסמים לכם בכוונה הורדה מטורנטים? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עושים כשחוסמים לכם בכוונה הורדה מטורנטים?

Zeev86

Recommended Posts

אתה יכול גם להתקשר אליהם(הם אשכרה עונים).

לי היה מקרה דומה, בו ביקשתי להתנתק יומיים אחרי שהתחיל חודש חדש, וביקשתי לקבל החזר יחסי על רובו המוחלט של החודש בו לא אשתמש.

לא יודע מה המצב היום, אבל אז שילמת על כל החודש בתחילתו.

את הפעולה עשיתי דרך מישהו מהנהלת חשבונות שבדרך כלל אפילו לא מדבר עם לקוחות.

הם חברה מדהימה מבחינת החומר האנושי.

בכלל לא דומים לשאר החברות, כי הם במהותם חברת מיחשוב ענן, ולא ספק להמונים כמו שאר החברות התעשייתיות המרוחקות.

יכול להיות שהם קיבלו כמה שיחות דומות במשך השנים, הפיקו לקחים, והתחילו לתת אוטומטית החזרים על החלק היחסי של החודש אחרי ניתוק.

אולי כמו שאפשר להתחבר אליהם דרך אתר האינטרנט, אפשר גם להתנתק דרך אתר האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התהליך אמור להיות אוטומטי. אין הרבה חברות שמחייבות בהתחלה, אם בכלל.

שישלח נתק, ואם החיוב שגוי בסוף החודש שירים אליהם טלפון.

ממה ששמעתי, זאת הגבלה חוקית על החברות, כך שלא צפויים להיות בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטריפל C אין מערכת ניתוק מובנת באתר?

גם אני ממליץ לזרוק את UT ולנסות עם TIXATI, נדהמתי לגלות איזה הבדל היה בין 2 התוכנות (במיוחד כשניסיתי להעלות דברים).

כן יכולה להיות הגבלה מצד התשתית של , אם אני זוכר נכון יש בכל החוזים שלהם סעיף עם הגבלת נפח ואחרי שעוברים את הנפח הזה אין שום התחייבות לספק חיבור תקין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אל תשכח לבטל את האופציות בTIXATI שטראקרים פרטיים עושים בגללם באן למשתמשים.

כמו DHT, LOCAL PEER DISCOVERY, PEX

אני משתמש בTIXATI עם כל אלו מופעלים בעיקר לMAGNETS והורדות רק מטראקרים פומביים.

לפרטיים אני משתמש בDELUGE(שם ביטלתי את האופציות הללו) כדי לא להסתבך עם באן.

האמת שאני מאוד אוהב את TIXATI והייתי מעדיף להוריד הכל איתה, אבל היא לא מאושרת ע"י TL, ויש לי חשש שהם עלולים לעשות לי באן בכל מקרה בגללה גם אם אבטל את אותם האופציות בה.

אז אולי עם TL עדיף שתבדוק עם DELUGE.

בכל מקרה את הUTORRENT אני ממליץ להעיף, הם הרשע בהתגלמותו בגרסאות שיצאו מאז שהם התמסחרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש בה CRAPWARE מצורפים ומסתננים אם לא נזהרים מאוד במהלך ההתקנה.

לעולם לא אמליץ עליה לאנשים, כי תוכנה שצריך לדעת להיזהר ממנה היא לא תוכנה שראויה להתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם אקרא לזה "הרשע בהתגלמותו"... אתה יודע תוכנות חינמיות גם צריכות להרוויח מאיפשהו.

2 צ'קבוקסים אולי, "להיזהר מאוד" זאת גם הגזמה, אבל כן, עדיף אם הם לא היו מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישמע לכם יהיר אבל אני ממש בטוח שזה הגדרות לא נכונות בתוכנה ...

תשתמש בקליינט הרגיל של טורנט ותפעל לפי מדריך פשוט ביוטיוב להגדרת התוכנה למהירות הורדה / העלאה הכי טובה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שART TATUM אמר, זה לא המחשב ולא הראוטר שלי. (אני עם HOTBOX) ובכן אני חוזר עכשיו לאחר ששרפתי 30 שקל על חבילה בטריפל C והתוצאה דומה, ואף גרועה יותר: חיבור עם L2TP והורדה של סרט מטורנטליץ חם מהתנור (עם הרבה סידים) מוריד על 30-100 KB לשניה. איך ממשיכים הלאה?

עריכה: עכשיו גם בדקתי מהירות באתר הוט: אני מוריד על 30 מגה בדיוק (החבילה שאותה רכשתי בTRIPLE C) והעלאה 1.7

כך שאין שום מגבלה על מהירות, וזה למה אני גם מוריד משרתי HTTP בצורה טובה. וזה רק מוכיח שיש כאן חסימה בוטה של הטורנט.

אני עדיין ממליץ לך לבדוק את כל מה שכתבתי בפוסט הראשון. העובדה שהורדת במהירות נמוכה גם בספקית אחרת רק מראה שהבעיה היא לא בספקית. תבדוק את השימוש בדיסק בזמן הורדה! תאמין לי שקרו לי הרבה מקרים שזו היתה הסיבה למהירות הורדה נמוכה. אם יש לך במקרה כונן קשיח אחר, והכי טוב , נסה להוריד את הקובץ אליו. ככה אפשר בוודאות לוודא שמקור הבעיה הוא לא פרגמנטציהשל הדיסק.

כל ההשערות שלכם טובות ויפות.

אבל אתם צריכים להבין שהאיש כנראה יודע מה הוא עושה.

הכל עבד טוב עד לאחרונה.

לכן אני בספק גדול שזה הראוטר, או הגדרות בUTORRENT.

וודאי שזה לא TL.

לא מזמן היו מבצעי חינם לשדרוג מהירות תשתית בהוט ובזק, ויש סיכוי טוב שהמעבר מ30-50 ל100 העביר אותו לשרתים היעודיים של הוט אותם הם מתחזקים תחת הגבלות קשות ועומסים(כתוצאה מאילוצי תקציב וחוסר עניין להשקיע באפיק זה) בשביל/ע"י בינלאומי.

במשך תקופה ארוכה מאוד(שנים) הרבה אנשים סבלו מאותה הקומבינה בחיבור כבלים ללא חייגן עם בינלאומי.

לא אתפלא אם המצב עדיין קיים, או בא והולך במידה כזאת או אחרת.

אבל אם תשים לב, הוא כתב בפוסט הראשון שהוא מחובר ב L2TP. השרתים הייעודיים של שאתה מדבר עליהם הם לחיבור ללא חייגן בלבד. החיבור עם חייגן (L2TP \ PPTP) מתבצע ישירות לספקית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה זה לא רק זה. בדיון הקודם שלי פירטתי את הנושא יותר לעומק. חוץ מההורדות יש גם פינגים לא יציבים.

עם טריפל C אני מקבל פינג 160-180 לשרת אירופאי ועם בזק בינלאומי באותו הרגע ובאותו השרת אני מקבל 90, אבל עם בזק בינלאומי לפעמים הדמות שלי במשחקי FPS קופצת קדימה או אחורה והפינג פשוט קופץ.

בPS4 אני מקבל מבדיקת רשת (connection test) לפעמים 32 MBPS ולפעמים 12 MBPS ומוריד קבצים ועדכונים במהירות של מודם 56K. ורק לאחר שעה 23:00 המהירות פתאום קופצת ואני מוריד 2 משחקים תוך שעה.

זה ברור מאליו שזה לא המחשבים והקונסולות שלי. וגם כנראה בגלל שאני מקבל גם הורדה איטית גם בבזק בינלאומי וגם בטריפל סי - סביר להניח שמדובר בתשתית.

כי אין סיבה שבקונסולת אני אוריד קבצים על מהירות 56K כל הערב וכשמגיע הלילה אני מוריד 2 משחקים במקביל של עשרות ג'יגה תוך שעה וחצי.

מישהו חוסם לי תעבורה באופן בוטה וכנראה שזה HOT ואין לי פשוט מושג איך להתחיל להלחם איתם.

וניתוק לא בא בחשבון כי אני עם טריפל ומדובר בטלפון וטלוויזיה שכל המשפחה שלי משתמשים בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע קצת כמו מה שקרה לי השנה.

תעשה בדיקות ביצועי תשתית מול אתר כמה פעמים במהלך היום.

תעלה .

דרך אגב מתי הפעם האחרונה שהמודם כובה והודלק?

אצלי גם אחרי שסידרו את הבעיה בתשתית, פעם בשבוע בערך אני צריך לאפס אותו או שהביצועים מתחילים להידרדר קשות.

איך שאני מאפס אותו, הביצועים מזנקים למקסימום למשך שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאפס אותו לאחרונה כל שבוע. אתמול איפסתי, הסתדר לכמה דקות ואז שוב פעם בעיות.

וכשאני מאפס, אז זה להוציא חשמל, ואת כבל של הכבלים למספר דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מכבה ל2-3 שניות ומדליק מייד.

אין צורך לנתק כבלים.

גם לא חושב שיש צורך לחכות 2-3 שניות, סתם עושה לייתר ביטחון.

בכל מקרה מה עם הבדיקת הורדות עם תוכנות טורנט אחרות?

ומה התוצאות של בדיקות התשתית בנקודות זמן שונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתן דוגמא לתוכנת טורנט אחרת.

אתמול פורסמה כתבה פה באתר על התכנה של popcorn time.

ניסיתי אותה בזמן עבודה במחשב במשרד, עובד כמו גדול. (אינטרנט של כ-40 מגה אני חושב)

אני מגיע הביתה. התכנה נתקעת כל מספר שניות. הסרט נטען יותר לעט, ואז כשסוף סוף מראה תמונה, היא תקועה למשך זמן ממושך כל 5 שניות.

וזה לא משנה אם אני מחובר ישירות לתשתית או עם L2TP.

ניסיתי לשלול תוכנה ועדכנתי JAVA, לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...