עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עושים כשחוסמים לכם בכוונה הורדה מטורנטים?

Zeev86

Recommended Posts

אהלן. יש לי בעית מהירות כשאני מגיע לקטע של הורדת קבצים מטורנטים, בעיקר torrentleech. הבעיה החלה רק לאחרונה, בחודש האחרון.

לא מדובר בהאטה של מהירות כוללת, כי לאחר נסיונות להתחבר לL2TP ישירות לספק, להחליף פורט בUTORRENT, הלכתי והורדתי את הקובץ מHTTP (מאחסון בletitbit) ומוריד על 5-8 מגה לשניה.

כשבטורנט אני מורד קובץ עם 180 seeders על 200-800 KB לשניה.

מכאן זה ברור שבכוונה או התשתית או הספקית חוסמים לי הורדה מטורנטים. הקטע המצחיק שלרוב אני מורד משרתי HTTP כך שאין שום סיבה שאני "מגזים" עם הורדות באמצעות הטורנטים.

עצות יתקבלו בברכה.

100 מגה בהוט + בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שים 20 שקל על חשבון זמני בספק אחר (הוטנט למשל) ונסה להתחבר זמנית דרכו כדי לבדוק אם זאת אכן חסימה של בזב"ל.

בזמנו לפני שנים כש-012 ביצעו חסימות פורטים בוטות לחלוטין, זיהיתי את זה בקלות ע"י דילוג בין שני ספקים (האירוניה: בזב"ל היו הספק הטוב וגם התגאו בזה שהם לא חוסמים כלום, מאז כנראה שעברו כמה שנים..).

(לגבי התשתית, זה לא סביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה בזמנו טריפל C שהציאו חשבון לכמה ימים בחינם. האם זה עדיין קיים, או שאולי יש דבר דומה בחברות אחרות? מצידי, אם השירות טוב והאינטרנט מעולה - אעבור לאחר תקופת נסיון להיות איתם קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהנתב שלך לא עומד בעומס בעקבות ההורדה של טורנטים. עם טורנטים להבדיל מהורדה ישירה יכולים להיווצר מאות חיבורים, במקרה הזה הנתב שלך לא מצליח לעמוד בקצב. דרך לשלול זאת, זה על-ידי חיבור המחשב ישירות למודם ולנסות להוריד שוב טורנט כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי עובר ספק להוטנט.

א) תשתית הוט ללא חייגן + בזק בינלאומי = ככל הידוע לי בעבר במשך שנים היה חרא של שילוב.

ב) בזק בינלאומי ככל הידוע לי ב100 מגה מול תשתית הוט אי אפשר לעשות עם חייגן(יכול להיות שהגדלת את הקו ב"חינם" לאחרונה?).

ג) אאל"ט בזק בינלאומי קצת יקרים.

ד) לעבור ספק זה סיפור קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה ידוע ב TL

חפש מדריכים ביוטיוב להגדיר את התוכנה כדי לקבל מהירות העלאה/הורדה טובה ...

אגב אני בטוח שבזק מגבילים זה קרה לי איתם כל כך הרבה ... מה שפתר את העניין זאת חבילת ואז הפסיק כל השטויות ... למרות שהיום אני ללא ובינתיים הכל בסדר ... אבל זאת גם תקופה שאין כל כך מה להוריד ... יכול להיות שהם השתפרו קצת בזמן האחרון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהספק חוסם משהו. 014 לא חוסמים או מגבילים טורנטים, ומבחינת תעדוף ומהירויות הורדה מחו"ל, (למרבה האירוניה) חיבור L2TP הוא החיבור הכי טוב שלהם, יותר טוב מחיבור PPPOE בתשתית בזק.

יש כמה סיבות למהירות הנמוכה שאתה מקבל שאני יכול לחשוב עליהן:

1. מהירות העלאה גבוהה מידי באמצע ההורדה שחונקת לך את רוחב הפס, נסה להגביל אותה קצת.

2. עומס על הראוטר. נסה להקטין את מספר החיבורים ולהוריד טורנט שאמור לתת לך מהירויות טובות, לדוגמא נסה להוריד את בטורנט מהאתר שלהם.

3. ל utorrent יש קטע כזה שבתחילת הורדה, היא מתחילה לכתוב את כל הקובץ בדיסק ולמלא אותו באפסים (כדי למנוע פרגמנטציה של הקובץ) הבעיה היא שאם הדיסק שלך איטי או דורש איחוי, התהליך יכול להגביל מאות את מהירות ההורדה. תבדוק בזמן ההורדה ב resource monitor אם יש עומס על הדיסק.

4. בעייה של הפניית פורטים בראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההשערות שלכם טובות ויפות.

אבל אתם צריכים להבין שהאיש כנראה יודע מה הוא עושה.

הכל עבד טוב עד לאחרונה.

לכן אני בספק גדול שזה הראוטר, או הגדרות בUTORRENT.

וודאי שזה לא TL.

לא מזמן היו מבצעי חינם לשדרוג מהירות תשתית בהוט ובזק, ויש סיכוי טוב שהמעבר מ30-50 ל100 העביר אותו לשרתים היעודיים של הוט אותם הם מתחזקים תחת הגבלות קשות ועומסים(כתוצאה מאילוצי תקציב וחוסר עניין להשקיע באפיק זה) בשביל/ע"י בינלאומי.

במשך תקופה ארוכה מאוד(שנים) הרבה אנשים סבלו מאותה הקומבינה בחיבור כבלים ללא חייגן עם בינלאומי.

לא אתפלא אם המצב עדיין קיים, או בא והולך במידה כזאת או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שART TATUM אמר, זה לא המחשב ולא הראוטר שלי. (אני עם HOTBOX) ובכן אני חוזר עכשיו לאחר ששרפתי 30 שקל על חבילה בטריפל C והתוצאה דומה, ואף גרועה יותר: חיבור עם L2TP והורדה של סרט מטורנטליץ חם מהתנור (עם הרבה סידים) מוריד על 30-100 KB לשניה. איך ממשיכים הלאה?

עריכה: עכשיו גם בדקתי מהירות באתר הוט: אני מוריד על 30 מגה בדיוק (החבילה שאותה רכשתי בTRIPLE C) והעלאה 1.7

כך שאין שום מגבלה על מהירות, וזה למה אני גם מוריד משרתי HTTP בצורה טובה. וזה רק מוכיח שיש כאן חסימה בוטה של הטורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מוזר.

לא יכול להיות שגם טריפל C וגם בינלאומי חוסמים טורנטים עד כדי כך.

לא יכול להיות שהוט עצמם עושים זאת, מה גם שאצלי טורנטים טסים(מאז שסידרו לי את התשתית).

הבעיה חייבת להיות במקום אחר.

נסה להתקין TIXATI ולהוריד איתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...