הוט משיקה ממיר חדש - ה-HOT FiberBox - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט משיקה ממיר חדש - ה-HOT FiberBox

OTIME

Recommended Posts

זה בעצם מחשב עם כרטיס מסך .

קופסא אחת לכל השירותים טלפון + + ראוטר + .

חבילה 200/10 , 200 מגה הורדה ,10 העלאה.

מודם לתמיכה באינטרנט למהירויות הגבוהות ביותר בשוק.

+מתאם לרשת ביתית קוויות על גבי הכבלים .

אפליקציות ממיר פייסבוק, Media Center, דפדפן ומגוון מתקדמות על מסך הטלוויזיה המאפשרים ללקוחות ליהנות ולנהל את צריכת המדיה והתקשרת מפלטפורמה מרכזית אחת.

שירות Picture in Picture PIP - אפשרות לצפות בשני ערוצים במקביל, כאשר הצופה קובע מה הערוץ הראשי הגדול ומה המשני הקטן והמיקום שלו במסך,

טוב לפרסומות או הפסקות במשחקי .

ממשק ויזואלי עם לתכנים ולוגו לכל ערוץ.

ערוצים מועדפים לפי סדר,

סינון הקלטות שטרם נצפו ,

תיקיית הקלטות לפי סדרות ,

בחירת נק' צפייה בהקלטה ,

מדיה סנטר Media Center

שלט חדש

חיפוש בממשק

שינוי פס קול וכתוביות

שידור דולבי דגיטל

יציאה 1.4

יצאת קול אופטי דיגטלי

הממשק הוויזואלי הפעלת הממיר, חיפוש עם הסמארטפון .

זה בא באירופה גם עם BLUERAY .

פה

https://www.youtube.com/watch?v=CkHuFbQZoTQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מבין את המוצר הזה.

האם אפשר לחבר מספר מכשירים כאלה בבית בו זמנית כאשר כל אחד מתפקד כמודם כבלים ומספק דרך Ethernet ?

אם לא, אז המודם כבלים שלך עכשיו יושב בסלון, במקום ליד המחשב.

מה לגבי המודם טלפון של , שכרגע יושב בארון תקשורת בשביל להתחבר לכל הנקודות טלפון שבבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אין להוט ממיר שעובד אז YES בסדר גמור. YES מראש הביאו חומרה דיי טובה שאפשרה לעשות דיי הרבה ולכן הם יכולים לעדכן ולהוסיף אפשרויות לחומרה הקיימת. חיפפו בשנים האחרונות והממירים שלהם גרועים.

עד היום היתרון הגדול של HOT היה ה START OVER ונראה כאילו הוא עבר שדרוג (START NEXT), בזמן האחרון אני משתמש ב START OVER בערך כל יום, נחמד לראות שהם עכשיו יאפשרו גם לדגל לעתיד :)

ה PIP גם מאוד נחמד וסוף סוף לא תקפוץ הודעה מעצבנת אם יש 2 הקלטות במקביל. מצד שני 2 הקלטות במקביל ו PIP באותו הזמן זה טיפה OVER KILL ולא שימושי.

יש לי בעיה אחת מאוד גדולה עם המוצר הזה, אני ממש לא רוצה להעביר את הראוטר ואת המודם טלפון שלי לסלון...מיקום שברוב הבתים לא יהיה נוח בכלל (קליטה לא אופטימלית ב WIFI ובעייתי לחבר עם ETHERNET).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה יהיה עם YES

הממיר שלהם כבר משעמם

משעמם? Yes נמצאת אלפי שנות אור לפני מבחינת .

סטרימר, מולטירום, vod איכותי, איכות צפייה מעולה, שירות לקוחות עם מענה מהיר, טכנאי בהתראה קצרה, נקודות חיבור בחדרים לפיצול האינטרנט דרך הכבלים, yesgo צפייה בתוכניות של יס דרך הסלולרי, yesonline שליחת הקלטה מהסלולרי לממיר בבית ועוד הרבה דברים שאין להוט, מה לעשות על איכות משלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VOD איכותי ל YES ממש לא ,מלא תקלות בגלל שהוא קו חיצוני ,אין ערוצים,הורידו מלא ,אין הכל כלול , הכל יקר .

ובכלל הממשק החדש הכחול מזעזע את השועלים,אתם יודעים את זה .. ושלא נדבר על שאין לה בכלל 50M בפועל .

אתם יכולים להישאר ב YES למחשב פייבר יש ביקוש שיא גם במחר מופקע .

גם הממיר הרגיל מקליט עובד בסדר גמור

.

http://www.youtube.com/watch?v=zMxDDQM5U5s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, זה שנרשמת היום לאתר וההודעה הראשונה שלך בפורום היא בעצם פרסומת למוצר חדש של הוט, קצת נשמע חשוד.

אתה במקרה עובד בהוט?

לא לא לא ,לכן אני יכול לכתוב חופשי .

אני גולש באתר שנים ,יש לי USER נוסף ששכחתי את השם שלו ,אז נרשמתי שוב.

http://fiberbox.hot.net.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...