הוט משיקה ממיר חדש - ה-HOT FiberBox - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט משיקה ממיר חדש - ה-HOT FiberBox

OTIME

Recommended Posts

הפייבר בוקס הוא מוצר ממש טוב לדעתי אני לא חושב שמוצרים של חברות אחרות יכולות להשתוות לפייבר בוקס

הוט בהחלט פותחים עידן חדש בכל הנוגע לצפייה בטלוויזיה

אם יש לכם עוד שאלות על הפייבר בוקס איך מתפעלים אותו ועוד תמונות של הפייבר בוקס והממשק אני מציע לכם לפנות לאתר הרשמי

של פיבר בוקס (לפחות מה שאני מצאתי) כדי לקבל את כל התשובות על הפייבר בוקס

http://fiberbox.hot.net.il

עוד חשבון של איש יחסי ציבור נפתח כאן.

הוא ממש יודע שמדובר במוצר טוב, למרות שעדיין הוא לא שווק ללקוחות ועדיין לא באמת נבדק לאורך זמן.

ככה זה כשעושים copy paste מהצהרה לעיתונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עוד חשבון של איש יחסי ציבור נפתח כאן.

הוא ממש יודע שמדובר במוצר טוב, למרות שעדיין הוא לא שווק ללקוחות ועדיין לא באמת נבדק לאורך זמן.

ככה זה כשעושים copy paste מהצהרה לעיתונות.

זה לא מנוגד לחוקי הפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטור חובב גדגטים מושבע פשוט לא מצליח להבין מה פורץ דרך בממיר הזה.

קופסא אחת לכל השירותים טלפון + אינטרנט + ראוטר + טלוויזיה .

כל הביצים בסל אחד.

חבילה 200/10 , 200 מגה הורדה ,10 העלאה.

אולי הגיע להזמן כבר לדבר על סיבים אופטיים?

אפליקציות ממיר פייסבוק, Media Center, Youtube דפדפן ומגוון אפליקציות מתקדמות על מסך הטלוויזיה המאפשרים ללקוחות ליהנות ולנהל את צריכת המדיה והתקשרת מפלטפורמה מרכזית אחת.

קיים בכל SMART-TV שאפשר כבר להשיג בכמה מאות ש"ח.

שירות Picture in Picture PIP - אפשרות לצפות בשני ערוצים במקביל, כאשר הצופה קובע מה הערוץ הראשי הגדול ומה המשני הקטן והמיקום שלו במסך,

טוב לפרסומות או הפסקות במשחקי ספורט.

זוכר את זה מהטלוויזיות בתקופת השידור האנלוגי, ללא צורך בממיר.

גימיק נחמד שאין לו שימוש אמיתי.

ממשק ויזואלי עם תמונות לתכנים ולוגו לכל ערוץ.

ערוצים מועדפים לפי סדר,

סינון הקלטות שטרם נצפו ,

תיקיית הקלטות לפי סדרות ,

בחירת נק' צפייה בהקלטה ,

מדיה סנטר Media Center

שלט חדש

חיפוש בממשק

שינוי פס קול וכתוביות

שידור דולבי דגיטל

יציאה HDMI 1.4

יצאת קול אופטי דיגטלי

- אני צופה ב2-5 ערוצים בקושי, וזוכר את המספרים שלהם יותר טוב מאת מספר הטלפון של חברה שלי. מי צריך בכלל לוגו לכל ערוץ?

- ערוצים מועדפים, קיים בכל ממיר שיצא לי לפגוש.

- חיפש, סינון הקלטות ותיקיית סדרות זה נחמד, נוח, סבבה.

- שלט חדש?! WTF?! מה הקשר לתכונות של ממיר חדש?!

- שינוי פס קול וכתוביות, נו ו?

- שידור בדולבי כבר עברו את התקופה, מדברים על , 2K, מה דובלי עכשו?

- 1.4 זה תקן משנת 2009, כבר נקבע תקן 2.0 לפני חצי שנה. עד מתי 1.4?

- מה? COMPONENT אתה מתכוון? תירו למנהל הרכש שלכם בראש מטווח אפס, אם בגלל זה הוא קבע שזה ממיר מתקדם.

(קצת ציניות).

ומה לגבי ה MOCA, למה רק שתי יחידות? אני רוצה 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נתערב שעדיין הממיר יגיב לאט ויעלה לכם על העצבים?

הם פשוט לא מסוגלים לקנות ממירים טובים.

תמיד קונים ציוד מדורות קודמים כדי לחסוך.

ותמיד מציגים זאת כאילו היה מדובר בקפיצה טכנולוגית.

קפיצה טכנולוגית MY ASS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין שרוב הלקוחות של חושבים שיש פה פריצת דרך? אם הם נמצאים בהוט ומשלמים על איכות תמונה של 1.90₪ ושירות לקוחות גרוע ביותר.

סימן שהם טיפשים מספיק כדי שיעבדו עליהם גם פה, לא פלא שסדרת פרסומות של הבורר קונה אותם פעם אחר פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלי תמונה בין הוט ויס דיי קטנים, ברוב המקרים לא רואים אותם בגלל מרחק צפיה וגודל מסך (והיכולת של המסך להתאים את הרזולוציה של התמונה לרזולוציה הטבעית שלו). הבדלים בסאונד מצד שני קיימים והרבה יותר מורגשים ונראה כאילו הוט באמת מסדרים את זה. חוץ מזה התשתית של יס רגישה הרבה יותר לגשם ושלג (זה עובדה פיזיקלית) ובכללי חשופה ליותר רעשים.

הממיר הזה לא אמור לעשות בעיות עם זמני תגובה, הוא קיים במדינות נוספות וזכה לתגובות דיי טובות, הבעיה היא שהוט משחקים עם התוכנה ומחרבנים הכל. בהתחלה כניראה שחצי מהאפשרויות לא יעבדו.

לממיר הזה יש הרבה תוספות שלא היו עד היום בהוט וגם הרבה שאין ביס (אפשרות להקליט כמה תוכניות במקביל, אפשרות לעבור לתוכנית הבאה ועוד כמה כאלה).

יחסית למה שיש היום בארץ זה קפיצת מדרגה, יחסית לעולם זה יותר בכיוון של ישור קו.

ולכמה תגובות מעלי:

1. ממשק ויזואלי יותר זה גימיק נחמד, מה שכן טוב זה שהגדילו אותו, היו כאלה שהיה להם קשה לראות מה כתוב בממשק הישן.

2. לא עבר זמנה של DOLBY, הביא אחת החברות המובילות בשוק וממש אין קשר בין דולבי ו ...

3. אין מכשירים בשוק עם 2, הוא רק על הנייר.

4. יציאה אופטית בשימוש בהרבה בתים, למרות שזה לא משהו חדש, יש את זה בערך בכל מוצר שמוציא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדלי האיכות בתמונה לא קטנים לדעתי, אם יש משהו שאני שם לב אליו ישר אלו ההבדלים באיכות התמונה.

לא מזמן ההורים של אשתי עברו ליס, הגעתי אליהם ופתאום שמתי לב איך שמסך של יחסית ישן קיבל חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל מישהי לפני כמה שבועות, והיא ביקשה ממני לסדר לה את השלט של יס שיתאים לטלוויזיה

לי מעולם לא היה יס כך שאני לא בדיוק מכיר את הסביבה שלהם.

הממיר שלהם מגיב כל כך לאט שפשוט נשרף לי רוב הזמן רק על המתנה תוך כדי שאני מחפש להבין איך את הפעולה, ומנסה כמה אפשרויות.

אף פעם לא סבלתי את הממירים האיטיים האלו.

מאז שהתקופה האנלוגית נגמרה לא נתקלתי בממיר שמגיב מייד לפעולות הפשוטות, כל שכן לפעולות שדורשות יותר עוצמת חישוב.

רגע אחד אתה לוחץ בטעות על כפתור הVOD או משהו, ועד שאתה יוצא משם וחוזר לערוץ בו אתה רוצה לצפות אתה כבר רוצה לזרוק את הממיר מהחלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הממירים הישנים של יס ( האפורים- לא HD) מצטיינים בזמן תגובה מהיר מאוד ולדעתי המהיר ביותר שקיים מכל הממירים של יס והוט בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל מישהי לפני כמה שבועות, והיא ביקשה ממני לסדר לה את השלט של יס שיתאים לטלוויזיה

לי מעולם לא היה יס כך שאני לא בדיוק מכיר את הסביבה שלהם.

הממיר שלהם מגיב כל כך לאט שפשוט נשרף לי רוב הזמן רק על המתנה תוך כדי שאני מחפש להבין איך מבצעים את הפעולה, ומנסה כמה אפשרויות.

אף פעם לא סבלתי את הממירים האיטיים האלו.

מאז שהתקופה האנלוגית נגמרה לא נתקלתי בממיר שמגיב מייד לפעולות הפשוטות, כל שכן לפעולות שדורשות יותר עוצמת חישוב.

רגע אחד אתה לוחץ בטעות על כפתור הVOD או משהו, ועד שאתה יוצא משם וחוזר לערוץ בו אתה רוצה לצפות אתה כבר רוצה לזרוק את הממיר מהחלון.

זה יותר טוב מהממירים של שכל מעבר בין ערוץ לערוץ לוקח שנה, אאה ומה עם הערוצים שאתה נכנס אליהם ואתה לוחץ ESC שנה

כדי לצאת וזה לא יוצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי יתרון ליס על הממירים של .

אבל אולי זה לא היה הממיר הכי טוב שלהם.

בכל מקרה לאדם כמוני שרגיל לקבל תגובתיות גבוהה מהציוד שאיתו הוא עובד, גם ממירים טובים יותר יחסית של ויש נחשבים מבחינתי לאיטיים באופן חריג, ולכן גם מאוד מציק.

בכלל בהשוואה לתוכן הרב והאיכותי שיש באינטרנט לא מצאתי את ערוצי הכבלים שימושיים בכלל בסופו של דבר.

ובמשך שנים ארוכות היה לי טריפל בבית מבלי שצפיתי בטלוויזיה פעם אחת בלבד.

בימיה המוקדמים של תחילת המעבר שעשיתי ל100% תוכן מהאינטרנט עוד הייתי נוהג לצפות בטלוויזיה לפרקים.

אך כבר אז היו לי כמה מסכים מחוברים למחשב במקביל, והטלוויזיה היתה רק מקור משני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...