הוט משיקה ממיר חדש - ה-HOT FiberBox - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט משיקה ממיר חדש - ה-HOT FiberBox

OTIME

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
חבל שאין כרטיסי עם כניסה קואקסיאלית וכרטיס חכם. לחבר מחשב במקום ממיר, להשאיר את הפיצ'רים, ממשק וכולי לפיתוח חופשי.

יש פתרונות למחשב שמאפשרות בדיוק את זה, אבל הם לא עוקפות ממיר.

אם השידורים לא היו מוצפנים היה אולי אפשר לקלוט אותם בתקן הממירים שכן יש בהם תמיכה(DVB).

כעיקרון חברות הכבלים והלווין מעדיפות לצמצם את נושא התמיכה והשירות לציוד קצה שלהם בלבד.

חלק מהערוצים לא מוצפנים ואפשר לקלוט ב DVB אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שרצה לדעת מה היתרון , הממיר פותח בשביל אפליקציות כך שחברות חיצוניות יוכלו להציע שירות

והכל ובשלט אחד בלבד

הכל למכשיר אחד כולל DNLA .

הממיר מחשב בא עם מעבד , תוצרת אוקראינה .

אגב ממחר ערוץ 9 בשפה הרוסית ישדר ב HD רק בHOT !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שרצה לדעת מה היתרון , הממיר פותח בשביל אפליקציות כך שחברות חיצוניות יוכלו להציע שירות

והכל ובשלט אחד בלבד

הכל למכשיר אחד כולל DNLA .

הממיר מחשב בא עם מעבד , תוצרת אוקראינה .

אגב ממחר ערוץ 9 בשפה הרוסית ישדר ב HD רק בHOT !!!

אם זה לא האמא של בעל עניין אז מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה פרסומת. כמה כסף אתה מקבל על פרסום ופתיחת דיונים בפורומים לשם הפצת הנושא?

אני משאיר את הדיון פתוח בינתיים, אבל אתה אדון OTIME מורחק מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז התקינו לי את המכשיר בבית, באמת שציפיתי ליותר, הוט מבלבלים את השכל את מכשיר "שיא הטכנולוגיה" הממיר עדיין איטי, "אפליקציית" ה YouTube היא בכלל לא אפליקציה, זהו דפדפן שנכנס לשירות ה Leanback של יוטוב (https://www.youtube.com/tv#/browse - כנסו לכאן והנה לכם אפליקציית יוטוב, ממש כל הכבוד הוט..) שגם הוא לא רץ הכי מהר שיש, הדבר היחידי שמצאתי בו באמת שימושי זה ה DLNA. כל שאר האפשרויות החדשות זה נחמד, לא יותר מזה (לא משהו שיגרום לכם לרוץ להחליף את הממיר). לפי דעתי SmartTV תעשה את העבודה הרבה יותר טוב מהממיר הזה. לפי מה שהבנתי הוט תתן למפתחים חיצונים לפתח ב HTML5, נראה מה יהיה..

למחשב שלי מחובר מכשיר MoCA, לאחר ההתקנה ביצעתי בדיקת מהירות, המהירות יורדת באופן משמעותי (מדובר ב 100 מגה שלפני הייתי מקבל בבדיקה 80 - 90, עכשיו אני לא מתקרב ל 70), לפי מה שהם אמרו לא יהיו לי הפסדי מהירות, המהירות תשאר זהה, חארטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקינו אצלי בביתי את הממיר החדש FIBERBOX היום.

חוות דעת ראשונית טלוויזיה לאחר שעתיים של שימוש לכן באגים אני לא אמצא .

א)הממשק הגרפי יפה , ממשק ויזאולי עם פוסטרים ותמונות פועל חלק ומהיר ,העברת ערוצים קצת יותר מהירה .

ב). יש בממיר יש הרבה מאד פונקציות חדשות והם

חיפוש מכל מקום במדריך תכניות , מיון של הקלטות לפי ההחלטה שלי בספריות מיועדות לכך לכל הקלטה תמונה,יש 9 תיקיות ,

, ניתן לשנות שם, אפשר לחתוך הקלטות,לקפוץ קדימה + 5 דק' ,PIP צפייה בשתי ערוצים במסך אחד מפוצל ל 2 בגדלים שונים

, פונקציית ,פונקציית תחנות רדיו בחודש הבא (טכנאי) ,פונקציית START NEXT כמו

START OVER הפוך , מדיה סנטר , אפשרות שלט ממסמארט פון ,DNLA שיתוף מדיה דיגיטלית מהתקנים ומכשרים שונים לממיר.

הקלטה של 2 תכניות במקביל ואפשרות צפייה בערוץ שלישי !!!

בכל פעם שיש טלפון מופיע על המסך לוגו של טלפון מצלצל .

הכל בשלט חדש .

ג) פועל כרגיל ללא שינוי במהירות , עוד לא נכנסתי להגדרות ראוטר לשנות תדרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקינו אצלי בביתי את הממיר החדש FIBERBOX היום.

חוות דעת ראשונית טלוויזיה לאחר שעתיים של שימוש לכן באגים אני לא אמצא .

א)הממשק הגרפי יפה , ממשק ויזאולי עם פוסטרים ותמונות פועל חלק ומהיר ,העברת ערוצים קצת יותר מהירה .

ב). יש בממיר יש הרבה מאד פונקציות חדשות והם

חיפוש מכל מקום במדריך תכניות , מיון של הקלטות לפי ההחלטה שלי בספריות מיועדות לכך לכל הקלטה תמונה,יש 9 תיקיות ,

, ניתן לשנות שם, אפשר לחתוך הקלטות,לקפוץ קדימה + 5 דק' ,PIP צפייה בשתי ערוצים במסך אחד מפוצל ל 2 בגדלים שונים

, פונקציית ,פונקציית תחנות רדיו בחודש הבא (טכנאי) ,פונקציית START NEXT כמו

START OVER הפוך , מדיה סנטר , אפשרות שלט ממסמארט פון ,DNLA שיתוף מדיה דיגיטלית מהתקנים ומכשרים שונים לממיר.

הקלטה של 2 תכניות במקביל ואפשרות צפייה בערוץ שלישי !!!

בכל פעם שיש טלפון מופיע על המסך לוגו של טלפון מצלצל .

הכל בשלט חדש .

ג) פועל כרגיל ללא שינוי במהירות , עוד לא נכנסתי להגדרות ראוטר לשנות תדרים .

עוד פעם אתה?, תגיד לא נמאס?, כמה שקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב למי שמעוניין לדעת על הממיר:

מדובר במכשיר שנקרא Le Box , אשר נמכר ע"י חברה צרפתית כבר זמן מה, אז אל תצפו ליותר מידי חדשנות.

החברה המדוברת שייכת ללא אחר מאשר פטריק דרהי, האדם אשר קנה את HOT מהבורסה והבעלים שלה. התכנית היא להכניס את הממירים כי זה משתלם לבעלים ולא בהכרח להוט, בכל מחיר. הם נורא רוצים להכניס אותו ולהציג אותו כמוצר מהפכני למרות שכמו שכתבו חברים בפורום (שאינם עובדים בהוט) הוא ממש לא.

מדובר במוצר שמתאים בגדול למי שיש לו דירת חדר ורוצא מכשיר אחד שיענה על הכל, אבל אינו מתאים לדירה גדולה מרובת חדרים.

משום מה אינם שואלים מה ירצה הלקוח ותופרים לו פתרון אלא שואלים איך נדחוף ללקוח מה שיש לנו במלאי (בתור לקוח שנים רבות). ואל תבינו לא נכון הם משקיעים מלא כסף בעניין, זו פשוט חלמאות לא רמאות...

אגב, איכות הממירים והשידורים של ויס היא גרועה מאד ואחד טוב מהשני אינו הופך לטוב במקרה הזה, רק מעט פחות גרוע.

אני כבר בסטרימר מ 2007, (מודה, לא צופה בספורט וחדשות) ואין לתאר כמה אני מרוצה מהתכנים והאיכות, שלא לדבר על מהירות התגובה של סטרימר איכותי למרות שהוא מלפני 7 שנים (לא, לא כזה שעלה 700 שח ושמו מתחיל ב x).

רק חשוב לי לומר שלא בכוונתי לפתוח פה דיון אם סטרימר זה הכי, או שולטים!!111, רק רציתי להדגיש את זה שהלקוחות מקבלים מוצר גרוע וחושבים שזה טוב, בעיקר מחוסר ידע והכרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...