מחשב חדש עם ספק ישן: משחק קורס והביוס נותן הודעה. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש עם ספק ישן: משחק קורס והביוס נותן הודעה.

MoMo-P

Recommended Posts

משתף תגובה שקיבלתי מהפורום של אסוס:

Hi C..

I looks like the power supply might be having some problems keeping voltages consistent.... especially when it gets hot.. I believe that supply is modular.. and if so, there 'may' be some problems at the supply where the two PCI-E video card power connectors attach.. If you have the option, you might change where one of those connections is plugged into the supply... and clean the contacts if possible...

I believe the supply has an option to provide the necessary 8wire connection at the EATX12V power port.. but if that isn't made, be sure you connect all 8 wires...

אני הולך לנסות את זה הערב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

I believe the supply has an option to provide the necessary 8wire connection at the EATX12V power port.. but if that isn't made, be sure you connect all 8 wires...

אני הולך לנסות את זה הערב :)

האם חיברת מהספק ללוח כבילה רק של 4 גידים ל- EATX12V ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא צריך יותר מ-4 פין?

הייתי מנסה לנתק את כל הקשיחים ולהשאיר את ה- שעליו בטח יושבת מערכת ההפעלה, לנתק צורב ומה שאתה רק יכול ולהריץ בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאן סיבה הגיונית לחיבור 8 פינים, למעשה אפילו על לוחות mid-range בעלי ערכת השבבים Z87 לא חייב לחבר את ה4 פין השני.

היו לי שני לוחות בעלי ערכת השבבים Z87 שהיו יציבים כמו סלע באוברקלוק עם חיבור 4 פין.

לא רק שאין סיבה הגיונית לחיבור הזה, בנוסף הוא נכלל ללא סיבה גם בלוחות בעלי ערכת השבבים B75 מערכת השבבים הקודמת.

הצורך בחיבור הזה נדרש בלוחות מתקדמים כאשר מעוניינים לחבר מערכי כרטיסים, יש לוחות שבהם יש נקודה נוספת בלוח שאפשר לקחת ממנה מתח נוסף לכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צריך לקרוא בין השורות ולהבין שהבעי היא כנראה בספק

להחליף אותו זה משהו לא יקר (יחסית) ו"מתכון" לאריכות ימים"

אם היית מכיר אותי אז היית יודע שזה לא זול בשבילי, כי אני קונה אז אני כבר קונה משהו טוב שיעלה לי עוד 200 שקל אבל כמו שאמרת "אריכות ימים", ואני אומר "מה שזול עולה ביוקר"...

אז אם כבר אני אקנה, זה הכיוון:

https://ksp.co.il/?select=.1108..140..112..142..555..556..558..978..860..1456.&list=1&sort=2&glist=0&uin=9818&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0

- - - תגובה אוחדה: - - -

למה הוא צריך יותר מ-4 פין?

הייתי מנסה לנתק את כל הקשיחים ולהשאיר את ה- שעליו בטח יושבת מערכת ההפעלה, לנתק צורב ומה שאתה רק יכול ולהריץ בדיקה.

חיברתי מהתחלה את כל 8 הפינים, לא חושב שזה מיותר.. זה לא שאין לי ברירה, יש לי את כל הפינים וברור שאני אחבר הכל..

לגבי מה שאתה אומר לנתק את כל ההארדיסקים, אני נוטה להסכים איתך, חשבתי לעשות את זה.. גם הוספתי כבל SATA נוסף לספק כי הרי הוספתי גם הארדיסק...

קיצור אני אנסה את זה ונראה אם יצליח.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בסופו של דבר מכל הנאמר והמשתמע, א ניסגור על זה 99% שהספק שלי חלש מידי.. לפי חישוב כמות הצריכה בפול-לואוד אני מגיע ליותר מ550W, וכנראה שבמשחקים מסויימים זה מתקרב למספרים האלה.. שלא נשכח שהספק ישן וכבר מספק אני מעריך כ450W בפועל אם לא פחות.

טוב אז אני רוצה להתקדם..

אני אקנה ספק חדש, השאלה היא איזה. כי אם כבר אני קונה אני רוצה לפתוח לי אופציה לCROSSFIRE בעתיד.

אני חשבתי על Seasonic 750W Gold X-Series X-750 Retail

https://ksp.co.il/?uin=9818

אני לא בטוח שזה יספיק לי לשני כרטיסים גרפיים..

מה שהבחור מאסוס הציע לי (למפרט הנוכחי ללא שדרוג!!!) זה ספק 800W ומעלה וגם שלא יהיה מודולרי, שאני לא מבין למה הוא מגזים ככה!

מה נראה לכם ?

תודה רבה לכל מי שענה ויענה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהספק שבחרת הוא טוב מאוד ומספק את הדרישה

אישית אני מאוד אוהב את המוצרים של אנטק (יש לי נסיון טוב איתם)

שיהיה לך בהצלחה

לפי חקירה קצרה שלי עולה כי הCORSAIR והSEASONIC מובילים מבחינת איכות..

שלא לדבר על אחריות ל-7 שנים של סדרת הספקים הזו של סיסוניק, מה שבהחלט משפיע על השיקול שלי מאוד!!

שלא לדבר על כמה וכמה ספקים שיצא לי להתקין!!

- - - תגובה אוחדה: - - -

^ יצרן הלוח ממליץ אחרת.

If you want to use two high-end PCI Express x16 cards, use a PSU with 1000W power or above to ensure the system stability.

עיין עמוד 1-20 במדריך של הלוח ->

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1150/H87M-PLUS/E8528_H87M-Plus.pdf

אנחנו מדברים על ספק לכרטיס הנוכחי?

אם אתה מתכנן על קרוספייר עתידי, קח ספק של לפחות 850 וואט, לפחות.

טוב טוב, בהחלט ירדתי משדרוג לקרוספייר עתידי!!! אני לא אוציא עכשיו יותר מ660 שקל שאני מוכן להשקיע לספק המדהים הזה!!

בואו נאמר שכשיצא כרטיס בשנים הקרובות משהו טוב, אני פשוט אחליף אותו בכרטיס הישן ללא קרוספייר.

עכשיו מוזר לי שהם דורשים 1000W, הבחור מאסוס הציע לי לקנות יותר מ800W על המפרט הנוכחי שלי!!

אני חייב להיות בטוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ יצרן הלוח ממליץ אחרת.

If you want to use two high-end PCI Express x16 cards, use a PSU with 1000W power or above to ensure the system stability.

עיין עמוד 1-20 במדריך של הלוח ->

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1150/H87M-PLUS/E8528_H87M-Plus.pdf

לא מעניין אותי מה היצרן רושם כדי ליצור עבודה לחברות הספקים או כדי לכסות תחת מפני אנשים שקונים מארזים ג'נריים שלא מסוגלים לספק את המוצהר עליהם.

יש ברשותי ספק איכותי של 860W Seasonic Platinum ושני כרטיסי מסך מהזללנים בשוק, רק לאחר שקניתי מד צריכת חשמל התבררה לי התמונה שלך נראה לא הגיונית.

לכן' אני לא לא מקשיב ליצרנים ומה שמעניין אותי הוא מה שאני רואה ומודד. 850W וואט מחברה מוכרת ואמינה(תלוי גם בסדרה) יספיק כמעט לכל מערכת בעלת שני כרטיסים, גם מהשורה הראשונה של הכרטיסים.

יש רק שני דברים שמסוגלים לגרום לצריכה מוגברת של חשמל, אוברקלוק ותוכנות שטניות כמו FURMARK שגורמים לצריכה גבוהה מאוד, שים לב מה קורה בשילוב

של אוברקלוק עם תוכנת ה-FURMARK השטנית שגבתה חייהם של ספקים וכרטיסי מסך:

http://hwzone.co.il/community/threads/526766-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9-%D7%91%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%AA-FurMark#.UxSx4fl_ulc

ללא ו-FURMARK שני הכרטיסים מגיעים לצריכה של 630-640 וואט במשחק מאסיבי, ואלו כרטיסים מהזללנים שיש בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה נוספת מאסוס

The larger a power supply is, the less chance that you will have inconsistencies with power delivery... and since the price difference is very minimal, the larger the supply the better...

A modular power supply has two non bonded connections for peripherals... one at the power supply and one at the device... The more non bonded connections you have, the more chance for resistance.. and over time, corrosion can increase resistance... leading to heating and voltage delivery problems...

The Seasonic supply you mention is a very high quality supply.. so even though it is modular, considering how long you will probably use it, it should fill your needs well...

מה הוא התכוון בשורה המודגשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...