A-DATA PC4000 - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A-DATA PC4000

The_Byter

Recommended Posts

The memory bandwidth performance you experience is also a result of increased CPU speed, you don't have the ability to run both 200 FSB and 250 FSB with the same CPU speed with the same CPU.

Check this PC3200 speed vs PC4200 speed, both 1:1 for both and same speed with 4:5 divider.

266 FSB with 4:5 and great timings beats 1:1 with mediocre timings.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי שוכב כאן זיכרון של PC3200 2-3-2-6 שאני יכול לחבר אותו ולבדוק אותו במצב 5:4 כלומר באותה מהירות שעון של המעבד מול זיכרון של PC4200 3-4-4-8 במצב 1:1.

הנה, את זה לקחתי מהמאמר:

The results for 1:1 with slower timings versus 5:4 with fastest timings are very interesting. While synthetic memory tests like Sandra show 1:1 memory 2.5% to 8.6% faster, all the games perform essentially the same to slightly faster with the slower memory at 5:4 with faster timings. This pretty much destroys the arguments made on some sites that memory timings do not matter in high-speed memory. If Memory timings did not matter, then DDR423 would certainly perform much slower than DDR533, when in fact DDR423 is the same to faster.

הם אומרים כאן שהם קיבלו תוצאות שונות מכל האתרים האחרים - לא קצת מוזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

They didn't say their results are odd, their results make a lot of sense, what good does a lot of memory bandwidth do when the sends data once in more cycles, it makes perfect sense.

4:5 with good best timings is a bit better than 1:1 with horrible timings, atleast at these speeds.

If i'll have patience I'll test it on my own next week.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי בלמיר, הם מוכרים אותו גם במודול של 512MB וגם ב-256MB.

מעניין למה נותנים עליהם רק 3 שנות אחריות ...

ראית מישהו שנותן יותר מ-3 שנים אחריות על המוצר ושזה מצוין במפורש באתר ?

אם כן אשמח לקבל קישור ולקנות מאותה חנות שתתן לי יותר אחריות על הזיכרונות האלה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה אבל איני רוצה לפתוח תרד חדש בנושא .

התחלתי לשדרג את המחשב (REDEON 9800 PRO כבר הוזמן) ואני מתכנן לקנות לוח וזיכרון שיאפשרו לי לנצל את המעבד שלי בOC.

יש לי מעבד INTEL 1600 A ראיתי במאגר הOC שהגיעו איתו לתוצאות מדהימות (עברו את ה2800), ואני רוצה להתחיל "לשחק איתו אני רוצה ליצב אותו על באס של בערך 170 (100 זה הסטוק) שיתן לי מעבד 2700.

לוח אני כנראה קונה ABIT BH7 שראיתי בביקורת באתר שהוא מצויין לOC ומתאים לי בדיוק.

זיכרון אני עדיין מתלבט חשבתי לקחת את הטווינמוס 3200 (http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=22_79&products_id=1724), אבל אחרי שראיתי את הזכרונות האלה ואת המחיר שלהם אני לא יודע מה לקחת מה אתם אומרים מה לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי את הקטע של הזיכרונות הבנתי אבל אני מתלבט בין כמה דגמים של 3200:

הטווינמוס שכבר הצגתי קודם או

הדגם הזה של קרוסאייר

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=22_79&products_id=1591

שמעתי שגם לOCZ יש דגמים טובים, אז אם יש דגם יותר טוב של חברה אחרת בבקשה תראו לי אותו.

בקשר ללוח איזה לוח שווה לי לקחת

את הP4P800

או את EPOX EP-4PDA3I (865PE) - (שמעתי שאפשר לעלות בו מתח רק עד 1.6 האם זה נכון?).

או אז זה של אביט שהוא הזול מכולם IS7-E (865PE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הIS7-E ואני מאוד מרוצה. היה לי מזל וקיבלתי את שלי עם את'רנט של גיגה ביט אבל ברגילים הוא די דל בכל הפיצ'רים, אז שים לב. עוד משהו, הייתי בודק אם הוא יתאים לפרסקוט, אני לא בטוח. חוץ ממנו, מוכרת לוחות זולים אחרים שבטוח יתאים לפרסקוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי דרישות גבוהות בנוגע לפיצ'רים כול עוד ללוח יש כרטיס וכרטיס קול ומקום למחבר SATA שאם בעתיד אני ירצה לקנות עוד ההראדיסק אז הוא בסדר.

בקשר לזיכרון אם לא קשה לכם תגידו לי מה לבחור אני עדיין בדילמה.

אני מעריך שבערך תוך חודש יהיה לי את הכסף לשידרוג הנ"ל ואני מקווה שיהיה לי זמן להתחיל לעשות OC (כיתה י' בגרות בהסטוריה ולשון סעמק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...