A-DATA PC4000 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A-DATA PC4000

The_Byter

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Not to mention that 3.82 VDIMM is totally unrealisitic, it's certainly dangerous for the memory.

יש כמה אנשים שמפעילים BH5 על הרבה יותר מזה ... כבר ראיתי כמה באזור ה4V+ עם מספיק vmods והם יכולים לעבור את ה300 בכזה מתח ... תחפש באקסטרים סיסטמס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אחלה תוצאות.

יש לי שאלה טיפה לא קשורה : ראיתי שהזיכרון שלהם מדגם ה 400MHZ נמכר ממש בזול (440שח ל 512MB) האם גם הוא יהיה טוב לאוברקלוק כמו הדגם של הMHZ 500 ? ואם מישהו יודע על התזמונים של הדגם שעובד ב 400MHZ?

באמת אחלה תוצאות לזיכרון שעולה כל כך מאט ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אחלה תוצאות.

יש לי שאלה טיפה לא קשורה : ראיתי שהזיכרון שלהם מדגם ה 400MHZ נמכר ממש בזול (440שח ל 512MB) האם גם הוא יהיה טוב לאוברקלוק כמו הדגם של הMHZ 500 ? ואם מישהו יודע על התזמונים של הדגם שעובד ב 400MHZ?

באמת אחלה תוצאות לזיכרון שעולה כל כך מאט ;).

שאלה כדורבנות!!! ;)

ובאמת מעניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

טוב אחרי הקריאה פה אני מזמין שני סטיקים של 256מ"ב 500...

אני רק מקווה שלא יהיה בעיות אם מישלוח וכל הבגלן הזה כי אני נישאר בלי סטיקים של :)

את מה שיש אני מוכר ומזמין שני כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי הקריאה פה אני מזמין שני סטיקים של 256מ"ב 500...

אני רק מקווה שלא יהיה בעיות אם מישלוח וכל הבגלן הזה כי אני נישאר בלי סטיקים של :)

את מה שיש אני מוכר ומזמין שני כאלה

I hope we`re doing the right thing. Im also after reading this thread , gonna order 2 sticks of 512mb DDR400mhz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לי לקנות?(אני קונה 1 גגה)

זה יוצא לי בערך 1000 שקל....2 סטיקים של 512

זה למטרת OC בינוני-קטן (למשהו כזה: FSB:166@220)

זה שווה או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אמרתם כמה הסטיקים טובים, אבל מישהו יכול בקשה לשים בנצ'מרק של הרוחב פס של הזיכרון עם Sisoft Sandra? כדי לקבל תוצאות נורמאליות צריך 2 סטיקים לדיואל צ'אנל. עוד משהו, אני אשמח לראות גם בנצ'מרק של מערכת עם 4 מקלות וסה"כ של גיגה כי יש מקרים שזה פוגע בביצועים וחבל שאנשים סתם יקנו.

וצאו מהקטע של התזמונים, זה כבר מתחיל לעצבן, נראה לכם שזה באמת משנה אם הזיכרון עושה CL2.5 או 3 ב500 מגה-הרץ ומעלה? זה לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I mean performance in memory bandwidth benchmarks and general benchmarks.

Anandtech took a P4 with an open multiplier and ran 250x12 and 200x15 (I think these were the speeds) to get PC4000 at 3-4-48 and PC3200 2-2-2-5 with the same CPU speed and the PC3200 did better in some of the benchmarks.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבבנצ'מרקים של memory bandwidth הPC4000 אוכל את ה2-2-2-5 בלי מלח, גם בגלל שקראתי באתרים כמו http://www.tomshardware.com/motherboard/20030812/index.html, אבל גם בגלל שבדקתי בעצמי:

ב400 מגה-הרץ ותזמונים של 2-3-2-6 הרוחב פס של הזיכרון היה 4476 מגה לשנייה בInt ו4444 מגה לשנייה בFloat.

ב500 מגה-הרץ ותזמונים של 3-4-4-8 הרוחב פס של הזיכרון היה 5532 מגה לשנייה בInt ו5539 מגה לשנייה בFloat.

מה שמעניין זה מה שאתה אומר על זה שבכמה משחקים הביצועים היו פחות טובים עם הזיכרון היותר מהיר. הרצתי את Acquamrk3 הרבה פעמים כל פעם אם תזמונים אחרים ועם מהירויות אפיק שונות, החל מ 200 מגה-הרץ ועד 263 מגה-הרץ, הכל במצב 1:1 עם מעבד 2.4C וRadeon9600P. שמתי לב באמת שהתוצאה לא משתנה כמעט בטווח שבין 200 ל250 מגה-הרץ ובטווח שבין 250-263 מגה-הרץ היא יורדת בכמה נקודות (הבדל של פחות מעשירית אחוז). Acquamark נותן תוצאה סופית למבחן אבל חוץ מזה הוא גם מדרג את המעבד ואת הכרטיס מסך. מה שמעניין זה שהתוצאה שקיבל המעבד עלתה בצורה ניכרת עם כל העלאה של הבאס אבל תוצאה של הכרטיס מסך ירדה בצורה מזערית עם כל העלאה של הבאס. בגלל שהבנצ'מרק הזה מבוסס 98% על הכרטיס מסך, השיפור המשמעותי בביצועים של המעבד לא הצליח לכפות על הירידה המזערית בביצועים של הכרטיס מסך. ועכשיו אתה גם אומר לי שקראת על כזה דבר בעוד מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...