כל כמה זמן אם בכלל אתם מתקינים ווינדוס מחדש ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל כמה זמן אם בכלל אתם מתקינים ווינדוס מחדש ?

Yehudaa

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כעקרון תלוי בכמות פורנו שמורידים.

יכול לנוע בין שבוע לחודש

:)

וברצינות,

בימים העליים של win ME פעם בחודש כמו שעון שוויצרי.

ב עד התקופה של הBlaster היה שקט אולי פעם אחת פירמטתי.

אחרי הBlaster היה איזה חודשיים שכמעט פעם בשבוע הייתי צריך.

מאז שיש win 7 לא פירמטתי סתם ככה אלא רק שהחלפתי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה משתמש במחשב דברים נכתבים כל הזמן - מידע של תוכנות (בתיקיות local settings ו application data), סטטוסים, היסטוריית שימוש של דברים (תאריך פתיחה אחרון של קבציפ שאתה קורא) וכן הלאה. זה לא חייב להיות קובץ שאתה שומר ידנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אבל אם אנחנו לוקחים את כמות הכתיבות בשימוש שוטף ללא הורדת קבצים( טעות שלי, הורדת קבצים מתבצעת לקשיח 750tb שלנו :) ) לעומת התקנה של מערכת הפעלה עם עדכונים עם ותוכנות אז ההבדל די משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתקנה של מערכת ההפעלה יש נניח כמה כתיבות לכל נקודה בדיסק (פתיחת עדכונים וכו). אם אתה מפרמט אז נניח 2 כתיבות נוספות (אפסים ואז מידע)

בשימוש רגיל יש קבצים שמקבלים כתיבות קטנות עשרות פעמים בהפעלה אחת. ויש מצב שהכתיבות מגיעות לאותה נקודה בדיסק

אז אני דיי לא בטוח שהתקנה מחדש זה משהוא "גדול" יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שרוב הפירמוטים הם פירמוטים מהירים שלא באמת כותבים אפסים לכל מקום בדיסק, אלא רק מאפסים את טבלת הקבצים.

בכלל כל ההתעסקות הזו ב"קיצור חייו של הSSD" עקב כתיבות היא בזבוז משווע של זמן ומלל. בגלל שכמה מהביקורות המוקדמות של הSSD ייחסו לנקודה הזו חשיבות מכרעת (וכנראה מופרזת, גם בעידן של הבקרים הראשונים שאולי היו גרועים למדי), אנשים נתפסים לנקודה הזו וחושבים שהם צריכים לעשות משהו מיוחד כדי לשמור על חייו של הSSD היקר מפז שלהם. כאשר בפועל, ככל הנראה, זמן חייו של הSSD במקרה הפסימי ביותר יהיה עדיין גדול מזה של ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק מה ש qttp אומר.

נראה לי שראיתי באיזה מאמר על שבקר אחד יותר חדש יכול להחזיק 16 שנים של כתיבות בעבודה ממוצעת ואחד אחר שהוא ישן יותר אבל עמיד יותר 60+ שנים.

כמו שאמרתי. הולך להכנס לצוואה שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתיבה אחת בפירמוט + עוד כמה בודדות בהתקנה מחדש (ככל שקבצי מערכת ההפעלה, קבצים מכווצים שנפתחים, התקנות של תוכנות וכו' מגיעות לכונן)

כמה כתיבות בשימוש רגיל במחשב (במיוחד בקבצים שיש בהם שינויים קטנים כל הזמן כמו application data)

אותו סדר גודל ב 2 המקרים

וכמובן מי שמקבל הכי הרבה כתיבה חוזרת זה לא השטח שבו שמורים הקבצים עצמם אלא מקומות בטבלת מערכת הקבצים שאחראים עליהם + מקומות שבהם נשמרים סטטוסים של מערכת הקבצים עצמה

רגע, אתם רציניים? אני מתקין דברים על על ימין ועל שמאל. וגם מוריד המון דברים.

קניתי את הSSD לפני כחצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעלם באלגנטיות מהשטות הזאת

יש אמנם מגבלה בSSD מודרני - אבל היא גדולה מאוד

קח למשל את זה

http://techreport.com/review/25889/the-ssd-endurance-experiment-500tb-update

אם הדיסק שלך הוא 250 ג'יגה ואתה כותב על כל סקטור בו כל יום (כל יום כותב 250 ג'יגה)

אז אחרי כמה שנים (למעלה מ5) אולי רק 98% ממנו יהיה זמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא כותב על כל סקטור כל יום. יש כמה hot spots קטנים אבל שמקבלים עשרות, מאות או אלפי כתיבות ביום. האם אלה יהיו אותם סקטורים כל הזמן ? - זה כבר תלוי בבקר

כן היו מקרים מדווחים של ירידה בביצועים אחריי תקופה לא ארוכה של שימוש ב , ולפחות חלק מהם יכולים להיות קשורים לשחיקה של ה בנקודות קטנות שמקבלות הרבה תעבורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא כותב על כל סקטור כל יום. יש כמה hot spots קטנים אבל שמקבלים עשרות, מאות או אלפי כתיבות ביום. האם אלה יהיו אותם סקטורים כל הזמן ? - זה כבר תלוי בבקר

כן היו מקרים מדווחים של ירידה בביצועים אחריי תקופה לא ארוכה של שימוש ב SSD, ולפחות חלק מהם יכולים להיות קשורים לשחיקה של ה SSD בנקודות קטנות שמקבלות הרבה תעבורה

חדל קשקשת

תקרא את הלינק שנתתי

- - - תגובה אוחדה: - - -

הנה לינק עדכני יותר - לאחר 600 טרה

http://techreport.com/review/26058/the-ssd-endurance-experiment-data-retention-after-600tb/2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...