כל כמה זמן אם בכלל אתם מתקינים ווינדוס מחדש ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל כמה זמן אם בכלל אתם מתקינים ווינדוס מחדש ?

Yehudaa

Recommended Posts

השאלה כאן נשאלה על פרמוט וההשפעה שלו בתור פעולה "אינטנסיבית" בכתיבה. הטענה שאני מעלה היא שכמות הכתיבה לנקודות הבעיתיות ביותר של הדיסק בפירמוט נמוכה יותר מזאת שבשימוש רגיל במחשב

האם שימוש רגיל במחשב ישפיע ?

מה שאתה לא מביא בחשבון כאן, והביקורת שהבאת גם לא, היא שכמות הכתיבה שהדיסק מקבל במהלך החיים שלו לא מתחלקת בצורה אחידה על כל השטח שלו. יש נקודות קטנות שישתפשפו והרבה, ותלוי בבקר, יכול להיות שהוא ידאג להזיז אותן ממקום למקום ויכול להיות שלא

בתנאים חמורים במיוחד - וספציפית כשלמחשב יש מעט מידי והוא משתמש ב pagefile, וה pagefile נמצא על ה , יכולים להיות hot spots כאלה שמקבלים כמות גדולה מאוד של כתיבה לנקודה קטנה. יש ברשת מספיק הודעות של משתמשים פשוטים ששמו ואחריי תקופה הוא כבר לא ממש מהיר - מעניין למה. הסבר אחד אפשרי הוא שנגרם נזק באותם hot spots

המסקנה שלי : מיועד כדיי להשתמש בו אבל יש רמה של התעללות שדיסק קשיח יחזיק בה מעמד ו פוטנציאלית לא, לכן כשיש SSD כן צריך להביא בחשבון דברים כמו pagefile, שאף אחד לא חושב עליהם אם דיסק קשיח רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שוב, קראת את הקישור?

הם פאקינג כתבו 600 טרה על מגוון דיסקים עם בקרים שונים. לא היתה פגיעה משמעותית בביצועים ומלבד אחד (מסוג tlc) - לא היתה פגיעה באפשרות הכתיבה לכונן. מדובר בבדיקה מקיפה ששום מקרה שציינת לא מתקרב אליה. המסקנה שלך פשוט שגויה ופשוט עצוב שאתה ממשיך לחזור עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כתבו 600T לכל שטח הדיסק בדיסקים של 0.23G. כמות הכתיבות ליחידת שטח : 600T/0.23T = 2609. זה כלום בהשוואה לאיזור קטן שמקבל עשרות כתיבות אם נוצר אזור כזה

האם הוא נוצר ? יש מקומות בהם הוא יכול פוטנציאלית : אינדקסים של הדיסק עצמו, אינדקסים של מערכת הקבצים, או קבצים שבהם משתנה פרט קטן כל הזמן בלי שינוי בגודל הקובץ ומערכת ההפעלה לא מעוניינת להזיז אותם מהמקום

יכול להיות שבקר טוב ימנע את זה. אבל מי מבטיח שבכל שיוצא לשוק יש בקר מושלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה להסתפק במשהו אמפירי כשיש אפשרות להסתפק בהסבר תיאורטי :)

אגב - שים לב שיש שם כמה דיסקים שונים עם בקרים שונים.

בסופו של יום - מכסים את רוב סוגי הבקרים שנמכרים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם ה X25 80GB שלי כבר מאז 2009 והוא משמש ככונן ראשי למ. ההפעלה ותוכנות נילוות. ממש לא נראה שהוא מתחיל להתעייף, אם מסתמכים על נתוני ה S.M.A.R.T -

0Nz3QR3.png

כסייד נואוט, הדיסק המכני ששרד אצלי הכי הרבה היה באיזור ה 6 שנים והוא לא נטחן יתר על המידה. אני לא אתפלא אם האינטל הזה יחזיק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://techreport.com/review/26058/the-ssd-endurance-experiment-data-retention-after-600tb

הם כתבו 600 טרה למספר כוננים שונים

יש שם תוצאות עבור נקודות שונות לאורך הניסוי, והוא עדיין רץ.

אין ממש ממה להבהל

אבל אני אישית מעדיף לקנות תמיד דיסק איכותי ובלי TLC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...