חוות דעת למחשב בשווי - 1855 ש"ח ! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת למחשב בשווי - 1855 ש"ח !

Naor_S

Recommended Posts

אם לא תפרט את השימושים שלך, אני נועל את הדיון הזה.

נאור, בהתחלה חשבתי בכלל שאתה סתם רוצה לשמוע מוזיקה מהמחשב. לשימושים כאלה גם מחשב מלפני 10 שנים היה מספיק.

ציינת תוכנות כמו traktor ו-cuebase. אז traktor לא תוכנה כבדה (אני עושה מיקסים בלי שום בעיה עם מחשב חלש יותר ממה שיש לך כרגע).

אם אתה לא הולך ממש לבצע הקלטות ודברים כבדים עם cuebase, אתה לא צריך בכלל מחשב חדש, זה עם ה-Q6600 שלך מספיק בהחלט.

אם אתה מרגיש שהוא לא סוחב, כדאי לברר מהיכן זה מגיע (כמה יש? אולי הקשיח מקרטע?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אם לא תפרט את השימושים שלך, אני נועל את הדיון הזה.

נאור, בהתחלה חשבתי בכלל שאתה סתם רוצה לשמוע מוזיקה מהמחשב. לשימושים כאלה גם מחשב מלפני 10 שנים היה מספיק.

ציינת תוכנות כמו traktor ו-cuebase. אז traktor לא תוכנה כבדה (אני עושה מיקסים בלי שום בעיה עם מחשב חלש יותר ממה שיש לך כרגע).

אם אתה לא הולך ממש לבצע הקלטות ודברים כבדים עם cuebase, אתה לא צריך בכלל מחשב חדש, זה עם ה-Q6600 שלך מספיק בהחלט.

אם אתה מרגיש שהוא לא סוחב, כדאי לברר מהיכן זה מגיע (כמה יש? אולי הקשיח מקרטע?)

לא נכון אחי המחשב לא זז הוא תמיד נתקע, אחרי שלוש פירמוטים ברצף - נקי מתוכן, החומרה עובדת, נכון אולי חלקים כבר לא עובדים

בגלל זה אמרתי די הוא עשה את שלו, למה לא להתחדש ?!

עדיף מאשר עכשיו לקנות איזה חלק חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק המחשב שלך נתקע?

לפי מה שפירסמת, יש לך מחשב עם מעבד Q6600, לוח GA-G41M-ES2L של Gigabyte, שני מודולי זיכרון של 1GB כל אחד (סה"כ 2GB), כרטיס מסך מובנה ודיסק קשיח IDE בנפח 80GB.

המעבד שלך יותר טוב מהמעבד שלי, אז הוא לא הבעיה.

הלוח - אני גם לא מאמין שהוא צוואר הבקבוק במערכת.

כרטיס המסך - אם אתה לא משחק משחקים, אלא משתמש במחשב בעיקר לעבודה משרדית, גלישה באינטרנט והורדות, אז הוא לא אמור להפריע.

נשארנו עם הזיכרון והדיסק הקשיח. הדיסק הקשיח הוא נוראי - גם IDE וגם 80GB. הזיכרון - 2GB יספיקו למחשב לשימושים קלים כמו הורדות, אבל ברגע שאתה מתחיל לדבר על עריכת סאונד (תחום שאני לא מבין בו בכלל), אני מניח שהוא מגביל אותך.

אני לא רואה טעם לזרוק את המחשב הזה - גם כי עדיין ניתן להשתמש בו וגם כי... חבל. אני מציע לך קודם כל לקנות דיסק קשיח חדש למחשב (בנפח 1TB ובחיבור SATA), שאתה גם ככה צריך לקנות, ולהתקין עליו את מערכת ההפעלה מחדש. אם השיפור בביצועים לא מספיק לך, האפשרויות שעומדות בפניך הן:

1. קניית זיכרון גדול יותר (4GB או 8GB) ולהחליף את המודולים הקיימים. הבעיה - זיכרון פחות נפוץ היום ולכן גם יותר יקר. בנוסף לא תוכל להשתמש בו במחשב הבא.

2. קניית מחשב חדש, כאשר את הדיסק הקשיח שקנית (ה 1TB) פשוט תעביר אליו.

תסתכל על המפרט של המחשב שלי - הבסיס של המחשב שלי הוא בן כ-7 שנים (כרטיס המסך והדיסק הקשיח המקוריים הוחלפו כי הם התקלקלו, הוספתי בשלב מסויים עוד ואת המעבד החלפתי במעבד שהגיע לידיי, אבל הבסיס לא השתנה), והמחשב עדיין מספיק לצרכים שלי.

אני לא ממש מבין בתחום הסאונד, אבל אתה יכול לעשות אותו דבר בקשר לכרטיס הקול - קודם תשתמש בכרטיס הקול המובנה בלוח ותראה אם הוא מספיק לך, ורק אם לא - תקנה כרטיס קול נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסמוך עליי שאני אומר לך שהמחשב הזה גמור ! חח

קצת מעמיסים עליו והוא מתחיל להתקע, מסכים כחולים, תופעות הזויות

מה לא עברתי איתו, די פשוט נמאס, בא לי להתחיל מחדש - נקי משהו טוב ואיכותי וזהו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצוררררררררררררר !!! חח

מה ש-IDANMAL הביא (המפרט השני - http://www.tms.co.il/pcbuilder/previ...:1/18:10042:1/)

זה מה שאמור להספיק לי ?!

אולי בכל זאת נוסיף לו i5 או שאני יצטרך להוסיף עוד דברים בגלל זה ?!

יאאלה בואו נסגור את הפינה הזאת ! היום אני רוכש מחשב ! באמת !

זה המפרט הכי טוב שקיים בשבילי במחיר שאני מוכן להוציא ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אנחנו בפורום, לא בצ'אט, ולכן לא נהוג לכתוב פה דברים כמו "בקיצוררררררר" או "חחחח"...

ב. המפרט שהוצע לך הוא מפרט מצויין.

ג. כמובן שעדיף שהמעבד יהיה i5 ולא i3, אבל בהתחשב במגבלות התקציב שלך, אין ממש ברירה. אם אתה מוכן להשקיע עוד כסף, אז המעבד המשתלם הוא i5 4570, שעולה 905 ש"ח באותה החנות, מה שאומר תוספת של עוד 372 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לצרכים שלך לפטופ.

יש לפטופים לא רעים בכלל מבוססי I3 עם 4GB . יש מספיק אכסון למוזיקה שלך, ואם ייגמר תמיד אפשר לקנות כונן חיצוני (ככה יהיה יותר קל להעביר את כל המוזיקה שלך כשתשדרג את "הברזלים")

הצורב כבר בילט-אין, כנ"ל לגבי המסך והמקלדת (עכבר עדיף חיצוני), תופס הרבה פחות מקום וחסכוני בחשמל הרבה יותר ממחשב נייח.

אתה יכול למצוא לפטופים כאלה בפחות מ-2000 ש'.

בכלל, מחשבים נייחים לדעתי הם טובים רק לגיימרים ואנשי מקצוע. לשאר האנשים יספיק לפטופ, נייח מזערי (NUC) או אפילו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל לצרכים שלו המפרט וכמות החיבורים יספיקו לו מעל ומעבר.

כל מה שהוא צריך (לפי מה שקראתי בהודעות) זה צורב וחיבור USB לרמקולים. I3 יספיק לו לצפות בסרטים ב-HD, וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...