ASUS 280X - לאן הוא נעלם? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS 280X - לאן הוא נעלם?

Klayhamn

Recommended Posts

אוי תהיה בריא... אני לא מבין למה אני טורח בכלל לדבר אל פליטי FXP.

בחיים שלי לא השתתפתי בפורום FXP.

אני בפורום הזה (HWZONE) יותר זמן ממך חמוּד :)

לך תחפש אחרים להתנשא עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל לרדת לפסים אישיים. הא, חבר'ה?

לגבי מה שאמרתי על אסוס - אכן קשה למצוא כאן יבואן שייבא אותם בצורה סדירה. תראו, אפילו כמות חומרת אסוס שאני מקבל מהם לביקורת היא מאוד נמוכה וזה לא סתם.

לגבי רמת רעש - לא כל כך משנה אם בוחרים באסוס, גיגה-בייט, או וואטאבר. כל עוד יש גוף קירור מתקדם ומאווררים איכותיים - אפשר גם להגדיר פרופיל מתאים. בדרך כלל, מההתנסות שלי לפחות - כרטיסי המסך של מסדרת גיימינג הם מאוד שקטים. אמנם, יכול מאוד להיות שיהיו חריגים. לצערי עם 280X דווקא לא יצא לי להתנסות שלהם. אמנם, אותו גוף הקירור בדיוק שמותקן על GTX 780 מביא תוצאות נהדרות.

השורה התחתונה היא שאין היום מודל של כרטיס מסך שאין לו דגם טוב לשימוש מאחת היצרניות. ובזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל לרדת לפסים אישיים. הא, חבר'ה?

לגבי מה שאמרתי על אסוס - אכן קשה למצוא כאן יבואן שייבא אותם בצורה סדירה. תראו, אפילו כמות חומרת אסוס שאני מקבל מהם לביקורת היא מאוד נמוכה וזה לא סתם.

יש לך הסבר הגיוני לזה אולי? (סתם מתוך סקרנות, היות וזו חברה גדולה ונחשבת, במיוחד כיום כשכל מיני חברות אחרות כמו או DFI פסוּ מן העולם).

הבחור החביב מ-IQPC לא ידע להסביר לי את זה מעבר לגחמות של יבואנים ו/או גחמות של העולמית ש-"מתעלמת משוק קטן".

תודה על התגובה, ובכל זאת - יש עדיין (לפחות על פי נתונים ב-TOMS HARDWARE אבל גם באתרים אחרים) הבדלים של דציבלים לא מעטים בין הכרטיסים השנים, כמו גם הפרשי טמפרטורות וכו'. האם הכל סתם עניין של "פרופילים"? באמת אין שום משמעות לגוף הקירור עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...