ASUS 280X - לאן הוא נעלם? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS 280X - לאן הוא נעלם?

Klayhamn

Recommended Posts

האם יש למישהו מושג למה אני לא מצליח למצוא את כ. המסך 280X של בשום מקום בארץ (לכאורה)?

יש 260X, יש 270X, יש 290, יש 290X...

רק 280X אין

ושל חברות אחרות (sapphire, וכו') יש ויש...

האם סתם אזל המלאי או שפשוט לא מייבאים אותו?

הבנתי (מקריאה של השוואות וביקורות שונות ברשת) שהוא אמור להיות שקט במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי לפי מה אתה קובע שהוא פחות אפקטיבי? גם ב-FULL LOAD, הוא רק בקושי עובר את ה-40 דציבלים,

בעוד שכל היתר עוברים את זה בהרבה,

ובמחינת טמפ' הוא מגיע נניח רק ל-3 מעלות בודדות מעל ה-TOXIC (שמגיע ל-49 דציבלים) או ה-MSI (שמגיע ל-53 דציבלים)

או 5 מעלות מתחת ל-VAPOR-X (שמגיע ל-57 דציבלים)

או 2 מעלות מעל ה- (שמגיע ל-47 דציבלים)...

אם היית מראה לי שכשמעלים את פרופיל המאוורר שלו כך שהוא יגיע נניח לטמפ' של כרטיס מתחרה במאמץ (לדוגמא - העלאת מהירות המאוורר כך שהטמפ' שלו תרד ב-2 מעלות ותהיה שווה לזו של ה-GIGABYTE) אז רמת הדציבלים שלו קופצת ביותר מ-7 --- הייתי מבין מדוע אתה אומר שהוא לא אפקטיבי

כנ"ל לגבי כל אחד מהכרטיסים האחרים

אבל לא ראיתי השוואה כזו,

ולפחות על פניו - קשה לי להאמין שתוספת קטנטנה במהירות המאוורר (של 4%) תביא אותו לעוצמות רעש שגרועות מהכרטיסים האחרים עד כדי כך (ביותר מ-17%) --

אבל אולי אני טועה...

מהנתונים האלה (אם נניח שהפרופורציות בין מהירות המאוורר והטמפ' הן ביחס לינארי - ונניח שגם הפרופורציות בין הרעש והטמפ' הן ביחס לינארי, מה שלא בהכרח נכון) הוא נראה לי דווקא הכי אפקטיבי מכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את של גיגהבייט שקט להפליא

אחרי המודל הראשון שיצא הם עשו עדכון ביוס ששינה את פרופיל המאוורר

לאיזה גודל מסך אתה מחפש ?

24",

1920x1200

למרות שייתכן וארצה לעבור לזוג מסכי 24" או למסך 27" בודד בעתיד הלא רחוק...

ולא הבנתי -- שינו לטובה או לרעה? נראה שהוא מרעיש 7 דציבלים יותר מהאסוס והוא רק 2 מעלות קריר יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב - למי שתהה -

בעקבות שיחה עם נציג השירות (האדיב והמגניב) של חנות IQPC -

הבנתי (בערך) מה הסיפור: נראה שבאופן כללי יש בלאגן עם ייבוא של מוצרי ,

הוא מוּסדר רק באופן חלקי, והיבואנים מביאים מה שמתחשק להם ולא באופן סדיר.

הוא סיפר לי שהם רודפים אחרי היבואנים כבר 3 חודשים ולא מצליחים לחלץ מהם תשובות לגבי מוצרים שונים....

הכרטיס (הספציפי) הזה מעולם כנראה לא יובא לארץ דרך היבואנים, והסיבה היחידה שהוא נמכר בשלב כלשהו ב-KSP היא שהם עושים ייבוא מקביל של המוצרים הללו (ל-KSP אגב יש שירות טלפוני מזעזע... אין עם מי לדבר שם בכלל. לא הבינו מה אני רוצה מהם כשהתחלתי לנסות לשאול האם הכרטיס יהיה מתישהו במלאי בעתיד או לעולם לא).

בקיצור,

אין מנוס למי שרוצה מלבד להזמין את הכרטיס הזה מחו"ל...

האם מישהו רוצה להצטרף איתי לרכישה (כדי להוזיל עלויות הובלה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסוס רשמי של חומרת מחשב בארץ זה בלאגן אחד גדול.

אמנם, זה לא סוף הדרך. אין שום מוצר שלהם שאין לו מענה הולם

לא הבנתי כל כך מה שרשמת...

"אסוס רשמי של חומרת מחשב"? מה זה אומר?

ולא הבנתי מה הכוונה ש-"אין שום מוצר שלהם שאין לו מענה הולם"? אתה מתכוון מבחינת אלטרנטיבה?

כן, אני מודע לזה שיש אלטרנטיבות, אבל ננעלתי על הכרטיס הזה משום שהוא הכי מומלץ ב-PCPARTPICKER ומשום שהוא שקט מאוד בהשוואה ליתר (מבלי להתפשר על הביצועים), בכל הבדיקות שראיתי

ואני שב וקורא למי שרוצה להצטרף אלי לרכישה מחו"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יצטרף אליך לרכישה מחו"ל - לא תיהיה אחריות והמחיר יהיה יקר יותר בגלל מכס ומע"מ. הכרטיסים של גיגהבייט MSI וכדומה מספיק טובים. באשר לרעש.. זה כל כך לא משנה מאחר ואם אתה משחק אתה הרי שומע ברמקולים או באוזניות מעבר לחמישים ומשהו דציבלים שהכרטיס מסך מפיק במאמץ ואתה לא תשמע אותו בשום מצב במשחק אז מה זה משנה לך?

אם אתה מתעקש יש את ה-MSI ששקט יותר מהאסוס. לפי GURU3D:

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_radeon_r9_280x_twinfrozr_gaming_oc_review,10.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יצטרף אליך לרכישה מחו"ל - לא תיהיה אחריות והמחיר יהיה יקר יותר בגלל מכס ומע"מ. הכרטיסים של גיגהבייט MSI וכדומה מספיק טובים. באשר לרעש.. זה כל כך לא משנה מאחר ואם אתה משחק אתה הרי שומע ברמקולים או באוזניות מעבר לחמישים ומשהו דציבלים שהכרטיס מסך מפיק במאמץ ואתה לא תשמע אותו בשום מצב במשחק אז מה זה משנה לך?

אם אתה מתעקש יש את ה-MSI ששקט יותר מהאסוס. לפי GURU3D:

http://www.guru3d.com/articles_pages/msi_radeon_r9_280x_twinfrozr_gaming_oc_review,10.html

1. המחיר דווקא יוצא זול יותר (אם אצליח לקנות באחד מהמקומות שבהם המחיר כרגע זול, מה שלא בטוח)

2. וודאי שזה משנה.ראשית זה משנה לי היות ואני מאוד רגיש לרעש ואצליח לשמוע כרטיס רועש גם עם או . שנית, כרטיס רועש ירעיש לא רק במשחקים אלא גם בסתם שימוש שגרתי (סרטונים ביוטיוב, וכו'), ואני מחפש דממה מוחלטת.

3. לא על פי המבחן של TOMS HARDWARE שאני סומך עליו קצת (...) יותר משאני סומך על אתר שאין לו אפילו תגובות על הכתבות שלו.

המבחן פה:

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-r9-280x-third-party-round-up,3655-5.html

ההסבר לתוצאות האלה אגב, יכול להיות ה- החדש של הכרטיסים של , שאפשר לראות שהעלה משמעותית את הדציבלים.

לא רק שה- לא שקט יותר, הוא הכרטיס השני הכי רועש אחרי ה-VAPORX....:kopfpatsch:

הנה, אני חושב שהסרטונים מדברים בעד עצמם:

http://youtu.be/kG3BvyHop74

לעומת:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אז תוכיח וגם אם איכשהו כן האחריות משחקת תפקיד מכריע.

2. לא מאמין שתשמע תוך כדי משחק אלא אם אתה משחק משחקים בדממה ויש לך מארז פתוח. כפי שאני רואה לא הסתכלת בביקורות בכלל כי כרטיסים במנוחה (כל עוד קירור צד שלישי) שקטים מאוד ולא משנה מאיזה יצרן הם יהיו אותו דבר.

3. לא הייתי סומך על הוידאויים האלו, מייצרים את הכרטיסים בין הכי שקטים שקיימים. למה שלא תסתכל על הטבלה שבקישור שהבאתי ותראה שהMSI שקט יותר מהאסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תוכיח וגם אם איכשהו כן האחריות משחקת תפקיד מכריע.

2. לא מאמין שתשמע תוך כדי משחק אלא אם אתה משחק משחקים בדממה ויש לך מארז פתוח. כפי שאני רואה לא הסתכלת בביקורות בכלל כי כרטיסים במנוחה שקטים מאוד ולא משנה מאיזה יצרן הם יהיו אותו דבר.

3. לא הייתי סומך על הוידאויים האלו, MSI מייצרים את הכרטיסים בין הכי שקטים שקיימים. למה שלא תסתכל על הטבלה שבקישור שהבאתי ותראה שהMSI שקט יותר מהאסוס.

1.

http://www.shopblt.com/item/asus-r9280x-dc2t-3gd5-radeon-r9-280x-pcie/asus_r9280xdc2t3gd5.html

אין להם כרגע במלאי -- מגיעים חדשים, אבל ה-BACK ORDER גדול יותר מהכמות שמגיעה.

בכל מקרה, יחד עם משלוח זה יוצא זול יותר מבארץ

2. אל תאמין, אני עדיין אשמע.

3. למה "לא היית סומך עליהם"? אתה חושב שהם מזוייפים? על מה אתה מדבר? יש פה הוכחה חיה שהכרטיס הזה מרעיש כמו מקדחה, בעוד שהאסוס נשמע כמו משב רוח קליל.

לגבי השאלה: "למה שלא תסתכל על הטבלה שבקישור שהבאת".

קודם כל, הסתכלתי.

ושנית, הסברתי לך למה אני לא מתייחס אליה: משום שמדובר באתר שאני לא סומך עליו, ושאין בו אפילו תגובות לכתבות שלו.

TOMS HARDWARE הוא אתר שאני סומך עליו הרבה יותר, על אחת כמה וכמה כשיש סרטונים שמוכיחים באופן שלא משתמע לשתי פנים מה היא האמת.

אני נדהם מכך שאתה מנסה לשכנע אותי להסתכל על איזו טבלה טקסטואלית אחרי ששמתי פה שני סרטונים שמוכיחים איזה כרטיס יותר רועש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GURU3D אתר מכובד מאוד וזה שאין תגובות לא מזיז לאף אחד. בוידאויים זה ברור שהכרטיס נמצא בהגדרות אוורור הרבה מעל מה שצריך ואם היו מראים טמפרטורה הטמפרטורה של הMSI הייתה נמוכה יותר (אני בטוח שיש וידאויים ביוטיוב שה- והגיגהבייט שקטים באותה מידה כמו האסוס אבל אני לא אטרח לחפש עבורך). תקנה מחול ומתי שתהיה לך בעיה (ויש לא מעט עם הכרטיס הספציפי הזה) תוכל לזכות להתעסק עם עלויות המשלוחים, ה-RMA שלהם בארה"ב וזמן רב מאוד של המתנה. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GURU3D אתר מכובד מאוד

תוכיח

וזה שאין תגובות לא מזיז לאף אחד..

מה, אתה ילד בן 6?

זה מזיז לי, זה מפריע לי - זה מראה שהכתבות שלהם לא חשופות לביקורת, והם יכולים לכתוב כמה שטויות שבא להם ואני לא אוכל להתרשם מסקירה של התגובות האם מדובר בדברים נכונים או לא.

בוידאויים.

קשה לכתוב "סרטונים" במקום העברוּת המשונה הזה שנראה יותר כמו המילה "בוידעם"?

זה ברור שהכרטיס נמצא בהגדרות אוורור הרבה מעל מה שצריך ואם היו מראים טמפרטורה הטמפרטורה של הMSI הייתה נמוכה יותר

הם השתמשו בהגדרות ברירת המחדל של הכרטיס. כך שאם זו אשמתו של מישהו שאלה ההגדרות, זו אשמתה של MSI.

שנית, הם מדדו את הטמפרטורות והן לא יצאו טובות בהרבה מאלה של ה-ASUS. המדידות מופיעות בעמוד אחר של הסקירה.

כך שאני לא מבין למה אתה כל כך בטוח ש-"אם היו מראים טמפרטורה הטמפ' הייתה נמוכה יותר".

אז - הם הראו טמפ', והיא לא הייתה נמוכה יותר משמעותית, אלא רק ב-3 מעלות.

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-r9-280x-third-party-round-up,3655-4.html

GURU3D (אני בטוח שיש וידאויים ביוטיוב שה- והגיגהבייט שקטים באותה מידה כמו האסוס אבל אני לא אטרח לחפש עבורך).

אז למה אתה בטוח?

תקנה מחול ומתי שתהיה לך בעיה תוכל לזכות להתעסק עם עלויות המשלוחים, ה-RMA שלהם בארה"ב וזמן רב מאוד של המתנה. בהצלחה.

נשמע עדיף על לשים בתוך המחשב שלי מקדחה

בהצלחה גם לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...