התחדשתי ה GTX780Ti - רשמים ראשוניים - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי ה GTX780Ti - רשמים ראשוניים

acker16

Recommended Posts

אהבתי את סערת הרגשות.

האמת היא שבאמת קל לראות שאפילו בבנצ'ים (שלדעתי באמת לא נבדקים על הגדרות מקסימליות) לא מקבלים 60FPS

וברור שראיתי אותם לפני שקניתי, ואני עדיין חושב שזו הייתה קנייה טובה (אפילו משתלמת בצרה מעוותת).

כל כרטיס אחר היה מאכזב אותי עוד יותר

אולי גם הגענו לשלב שמעבד בינוני יוצר עיכובים ועוד מעט לכולנו יהיה I7 , אבל צריך לקחת את זה בקלות. ברור שעושים עלינו קופה, אבל מי שעבורו עוד אלף שקל על כרטיס מסך זה הוצאה בעייתית (וזה הכי לגיטימי בעולם) שלא יכנס לטירוף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שאתה אומר בעצם זה... שבנאדם שרוצה לשחק ברמה גבוהה, אבל לא יושב כל היום בבית לשחק.. ישלם או אלפי שקלים להכי טוב שיש או שפשוט יסתפק בכרטיס ישן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אחרי עשרות הודעות שלך, אני חייב להגיד לך, שאתה חייב לקחת קורסים בהבנת הנקרא...

הוא סך הכל מציין שאנחנו עוברים לעידן שבו צריך יותר כוח (CPU) עיבוד ומי שאין לו כסף לכרטיס ב-3000 ש"ח יכול להספק גם בכרטיס של 1500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שיש להם מערכת מחשב וכרטיסי מסך באלפי שקלים ויושבים ממש לשחק בסופי שבוע.

עכשיו תשאל למה הם משקיעים כל כך הרבה אם לא ממש מנצלים את זה?

יש אנשים אניני חומרה שכשהם רוצים לשבת לשחק הם רוצים חוויה, לא להתפשר על כלום, בעגה המקצועית קוראים לזה "זונת גרפיקה" :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה צודקים.. מאוד אוהב גרפיקה ברמה גבוהה, אבל לא ברמה של השקעה מטורפת ועקבית. פעם אחת משקיע ומתחזק.. ורוצה בעיקר ללמוד להוציא מקסימום ממה שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי.

אנחנו כבר לא ילדים :funn:

לי יש בקושי חצי שעה - 45 דקות על המחשב ביום (כולל את הזמן של ההורדות), אבל בסופי שבוע יש לי טיפה זמן ואז אני רוצה את המקסימום.

אם העבודה שלי גורמת לי לחזור מאוחר כל יום, לפחות היא מפצה אותי בזה שמתאפשר לי לקנות את את המחשב שאני רוצה :undecided:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...