התחדשתי ה GTX780Ti - רשמים ראשוניים - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי ה GTX780Ti - רשמים ראשוניים

acker16

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פותח הדיון לדעתי אתה מגזים עם הפילטרים, תוריד אותם עד שתהיה על 60FPS יציב, אין צורך לקרוע את הכרטיס מסך ככה. אפילו בבנצ'ים שעושים ברשת בדרך כלל לא שמים את הפילטרים על מקסימום.

Crysis3 ו Metro LL אלה משחקים מאוד כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מחשב חדש, לגיימינג, בתקציב של 8000 ש"ח עם gtx 770 והייתי בטוח שאקבל תמיד 60fps עם פילטרים גבוהים.. והבנתי מהר מאוד שזה לא ככה.

אני מגדיר עם experience, ובכל זאת.. על איזה פילטר הכי מומלץ לשים? הפילטרים זה הדבר שהכי משפיע על רמת fps? סטנדרטי יבחין בהבדלי גרפיקה אם הוא יוריד פילטרים?

צריך דחוף לפרסם מאמרים ראשיים בנושא הזה.. אנשים קונים כרטיסים יקרים על מנת להריץ הכל על ultra עם פילטרים הכי גבוהים אוטומטית.. ואחרכך מגלים שזה ממש לא ככה ומתאכזבים.

יום נעים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לא מבין איך הסקת שתריץ משחקים כמו קרייסיס 3 או מטרו LL על אולטרה עם כל הפילטרים על מקסימום ותקבל 60FPS?

אם המערך שלי של שני 7970 GHz מתקשה עם כל הפילטרים על מקס אז ברור ש-gtx770 שמעט חזק מכרטיס בודד שלי לא יריץ.

כמו כן גם 780ti המפלצתי לא יעמוד במשימה ולא אף כרטיס בעל בודדת שקיים היום.

תשלימו עם העובדה ותתפשרו בפילטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משפט חכם שהרגע המצאתי שאומר - זה שלא נותנים לך מגבלת מהירות לא אומר שתגיע למהירות האור.

אין היום כרטיס מסך מתקדם, 280X או GTX770 וצפונית להם שב-1920X1080 לא יפיק איכות תצוגה מעולה במשחק עם ההגדרות הנכונות. ללכת ולאפשר בכל מקום הגדרות מקסימאליות אפשריות ולהתלונן שהביצועים נמוכים הם לא חוכמה.

לגבי מדריך לעניין, זה בדרך אגב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חייב לכתוב מדריך על זה.. רוב האנשים שקונים כרטיס מסך לשחק, (גם את היקרים שבהם...) לא מבינים דבר וחצי דבר בfps, vsync, פילטרים...

בנאדם שקונה כרטיס בכמה אלפי שקלים בטוח שהוא מריץ הכל על ultra, ומעלה את כל האפשרויות למקסימום.. ורק אחרכך נכנס לאתרים, ורואה שזה לא בדיוק ככה.. אז חברה. לטובת רוב אותם האנשים שלא מבינים בחומרה ובכל זאת קונים ומשחקים.. בואו נכתוב מדריך שמסביר מה ואיך קונים, להתאים כרטיס לפי התוצאה שהקונה רוצה לקבל.. יאללה בשביל זה יש אתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסמתי תגובה, לא יודע אם עלתה.. חייב לכתוב מדריך על העניין הזה.. רוב האנשים שקונים כרטיס מסך, וגם מהיקרים שבהם לא מבינים בvsync או fps ותמיד יעלו את ההגדרות למקסימום כולל פילטרים, ואז מאוכזבים.. צריך לדעת מה אתה קונה, ואיזה תמורה תקבל.. יאללה חברה תרימו תכפפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חייב לכתוב מדריך על זה.. רוב האנשים שקונים כרטיס מסך לשחק, (גם את היקרים שבהם...) לא מבינים דבר וחצי דבר בfps, vsync, פילטרים...

בנאדם שקונה כרטיס בכמה אלפי שקלים בטוח שהוא מריץ הכל על ultra, ומעלה את כל האפשרויות למקסימום.. ורק אחרכך נכנס לאתרים, ורואה שזה לא בדיוק ככה.. אז חברה. לטובת רוב אותם האנשים שלא מבינים בחומרה ובכל זאת קונים ומשחקים.. בואו נכתוב מדריך שמסביר מה ואיך קונים, להתאים כרטיס לפי התוצאה שהקונה רוצה לקבל.. יאללה בשביל זה יש אתר

רוב האנשים באמת לא מבינים דבר וקונים דברים ... זה לא משנה אם יהיה מדריך ... זה נטו אישיות של בן אדם ...

מצטער עם אני תוקפני על הבוקר ... התעוררתי ב4 :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא, לא צריך להבין כלום, צריך פשוט להכנס לשאול שאלות ולהתייעץ, להגיד מה הציפיות שלך, באילו משחקים ועל אילו הגדרות תשחק.

תאמין לי שאם היה שואל אותי פותח הדיון אם הכרטיס שלו יריץ קרייסיס 3 על שיא ההגדרות עם MSAAx8 על 60 FPS קבוע, הייתי כבר אומר לו שלא יבנה על זה.

יש פשוט משתמשים שהולכים כמו סוס עיוור שכיסו לו את העיניים ופשוט קונים בלי לחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמוני לפני חודשיים. קניתי מחשב חדש עם gtx770, וחשבתי שאריץ כל משחק על msaa x 8, והבנתי מהר מאוד שלא.. אגב, למה האולפנים בונים את המשחקים בצורה כזאת, שעם פילטרים כאלה אפילו הכרטיסים הכי חזקים מקרטעים? ואני מוכן להתערב איתכם פה שיותר מחצי מהאנשים שמשחקים אין להם כרטיסים מסדרה 7.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לצערי, הכרתי את האתר הטוב הזה, רק אחרי שהתאכזבתי, והתחלתי ללמוד הכל מהתחלה

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואחי, בוא נרגע.. לא דמיינתי בחיים שאפילו כרטיס כמו gtx 780ti יגמגם במשחקים של השנה עם פילטרים גבוהים... צריך באמת לשאול לגבי כרטיס מסויים, באיזה משחקים, ובאיזה הגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסר ביקורות ברשת...יכולת לראות לבד איך 770 מתפקד תחת פילטרים.

למה האולפנים בונים את המשחקים בצורה כזאת

איך עוד אפשר לעודד אנשים לשדרג בקצב מטורף או לרכוש מערכי כרטיסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות הכרטיסים מייצרות גם כרטיסי מסך חזקים בהרבה לסטודיו שמייצר את המשחקים , והם מעוניינים לייצר את הגרפיקה הטובה ביותר שהם יכולים.

זה כמו שתגיד שמטרת חברת adobe היא למכור כרטיסי מסך בגלל שתוכנה כלשהי שלהם דורשת כוח עיבוד חזק.

במחשב יש לך אפשרות לבחור בהגדרות המתאימות עבורך , והסטודיו רוצה לאפשר למי שיש את הכרטיס או המערך כרטיסים החזק ביותר לנצל אותו , אבל זה לא אומר שרוב השחקנים מיועדים לשחק בהגדרות האלה.

באטמן האחרון בנוי על המנוע הגרפי 3 שעבר שיפצור , שכבר יש לו מחליף , אז בשנה הבאה כבר יהיו משחקים עוד יותר כבדים שיהיו בנויים על 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...