אין אינטרנט איקס אדום אפילו אחרי שהחלפתי כרטיס רשת חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אינטרנט איקס אדום אפילו אחרי שהחלפתי כרטיס רשת חדש

עקרב

Recommended Posts

שלום אנשים, יש ברשותי מחשב שכשאר אני מחבר לו כבל של הוא מראה איקס אדום בווינדואוס 7. וגם לפעמים המחשב מנסה להתחבר ובזמן שהוא מנסה האיקס האדום מתחלף בעיגול כחלחל מסתובב (identifying), בזמן זה דולק האור הירוק שליד הכבל מאחורי המחשב. ואז שוב זה חוזר לאיקס אדום והאור הירוק מתכבה. חשבתי שזו בעיית חומרה עם כרטיס הרשת המובנה וקניתי חדש חיצוני פי סי איי. ואותה בעיה. המחשב מזהה את שני כרטיסי הרשת. המובנה והחיצוני. אין שום סימן צהוב ב- device manager. הכל מותקן עם הכי חדשים. איפה יכולה להיות הבעיה? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלל הנראה הבעיה נובעת מציוד התקשורת ולווא דווקא מהמחשב עצמו.

בדוק את תקינות כבל הרשת (התקן מאפשר עד 100 מטר אורך אם אני זוכר נכון)

לא עזר? בדוק את תקינות המודם/ראוטר (במידה וזה ראוטר תנסה לחבר ליציאה אחרת [לא ל-WAN מין הסתם])

בהצלחה :)

are you blind ppl?

וגם לפעמים המחשב מנסה להתחבר ובזמן שהוא מנסה האיקס האדום מתחלף בעיגול כחלחל מסתובב (identifying), בזמן זה דולק האור הירוק שליד הכבל מאחורי המחשב. ואז שוב זה חוזר לאיקס אדום והאור הירוק מתכבה.

This an obvious sing that the LAN card is fine, damn.. both of em fine, stop messing with the computer hardware and check all the other variables mannn...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך ליבדוק במנהל התקנים עם הכרטיס מזוהה ואם הוא זמין..

כן בדקתי שני הכרטיסים זמינים ומזוהים טוב.

- - - תגובה אוחדה: - - -

כלל הנראה הבעיה נובעת מציוד התקשורת ולווא דווקא מהמחשב עצמו.

בדוק את תקינות כבל הרשת (התקן מאפשר עד 100 מטר אורך אם אני זוכר נכון)

לא עזר? בדוק את תקינות המודם/ראוטר (במידה וזה ראוטר תנסה לחבר ליציאה אחרת [לא ל-WAN מין הסתם])

בהצלחה :)

are you blind ppl?

This an obvious sing that the LAN card is fine, damn.. both of em fine, stop messing with the computer hardware and check all the other variables mannn...

כשאני מחבר את אותו הכבל למחשב האינטנרט עובד בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<a  href=%7Boption%7Dhttp://up404.siz.co.il/up2/2mbyikjemgyy.jpg' alt='2mbyikjemgyy.jpg'>טוב אז לפי מה שאמרתה הבעיה באייפי שמקבל הכרטיס , ואני אומר לך את זה באחריות..אתה צריך לאפס את ההגדרות ..

איפוס TCP / IP באמצעות שורת הפקודה וNetShell (netsh)

• לפתוח שורת פקודה cmd הרשאות מנהל והקלד את שורת הפקודה הבאה, ולאחר מכן לתת הזן

resettcpip.txt איפוס IP netsh int

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...