עדכון 30.12.13 - הקנייה יוצאת לדרך evo 840 - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון 30.12.13 - הקנייה יוצאת לדרך evo 840

HingedEmu2

באיזה נפח תהיו מעוניינים?  

41 הצבעות

1. 1. באיזה נפח תהיו מעוניינים?

• 120gb
      35
    • 250gb
      43
    • 500gb
      16
    • 1tb
      9

Recommended Posts

• תגובות 179
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
על חלקי מחשב בכללי אמור להיות רק מע"מ, נראה כמו דיל מצויין, חבל שאין לו עוד כאלה.

כרגע יש חנות נוספת שמאפשרת להציע Best Offer

http://www.ebay.com/itm/Samsung-840-EVO-Series-SSD-MZ-7TE250B-KR-SATA-250GB-/261268002692?pt=US_Solid_State_Drives&hash=item3cd4c95784

http://www.ebay.com/itm/Samsung-SSD-SATA-MZ-7TE250B-KR-250GB-840-EVO-Series-SSD-/261277920422?pt=US_Solid_State_Drives&hash=item3cd560aca6

אבל הוא מתחילים אם מחיר התחלתי גבוהה יותר וגם החנות עם ותק ומספר מכירות קטן יותר.

מצד שני המשלוח הוא חינם.

אתמול היו הרבה יותר חנויות שהיציעו אפשרות זו משהו כמו 10 חנויות אני מניח שפשוט צריך להיות ער לאפשרות זו ולנסות ולטפוס דיל טוב.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אם מישהו עדיין מחפש בארץ, לפלונטר יש את המחיר הכי נמוך... בכ"מ הקנייה לא תצא לפועל, מצטער :/

תודה על הניסיון. חבל שלא יצאה לפועל.

כדאי שתעדכן את ההודעה הראשית של הדיון

כדאי לא לבלבל אנשים חדשים שלא עקבו אחרי השתלשלות האירועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאור שם כללי מדי ונראה שבכך הם מנסים להפחיד אנשים ולגרום להם להישתמש בשירות מיותר זה.

דומה לחברות שמנסות לגרום לאנשים להשתמש בשירותם מול מס הכנסה לצורך קבלת החזרי מס שונים כאשר בפועל כל אחד יכול לעשות את זה לבד על ידי מילוי טופס פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום הפחדה , תמלא טופס מראש אם בא לך לבזבז יום שלם וללכת למכס.(וזה גם כרוך בעמלת "העברת ניירת" - אין לי מושג כמה כסף זה).

דרך אגב , זה תקף רק למשלוחים שמגיעים לדואר ולא למשלוחים דרך חברה אחרת שלהם המחיר שונה.(ups , dhl וכולי).

אני רק אומר שאם זה יצא לך 580 + מע"מ 18 אחוז = 680 , אז עוד 130 שקל תוספת זה כבר לא ממש משתלם.

אני מקווה בשבילך שהכל יעבור חלק ולא יבקשו ממך כלום או רק מע"מ , ומה שלא יקרה תודיע לנו איך הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום הפחדה , תמלא טופס מראש אם בא לך לבזבז יום שלם וללכת למכס.(וזה גם כרוך בעמלת "העברת ניירת" - אין לי מושג כמה כסף זה).

דרך אגב , זה תקף רק למשלוחים שמגיעים לדואר ולא למשלוחים דרך חברה אחרת שלהם המחיר שונה.(ups , dhl וכולי).

אני רק אומר שאם זה יצא לך 580 + מע"מ 18 אחוז = 680 , אז עוד 130 שקל תוספת זה כבר לא ממש משתלם.

אני מקווה בשבילך שהכל יעבור חלק ולא יבקשו ממך כלום או רק מע"מ , ומה שלא יקרה תודיע לנו איך הסתדר.

אני לא מבין מה אתה רוצה ממנו, שלחו לו את זה בדואר רשום רגיל לא EMS. הוא ישלם לכל היותר 680ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שולחים לי דרך UPS עם Tracking Number. לפני חודש קניתי חבילה במחיר נמוך מ 75$. קיבלתי הודעה לבוא ולקחת בלי שום סיפורים ושם מסים.

אז כאן המחיר הוא בגובה יותר ומחייב תשלום מע"מ שמשלמים בעת קבלת החבילה בדואר. זה הכל. אם יש לך סבלנות בין ( 7 ל 21 יום ) ברגע שאקבל אגיד איך זה נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שולחים לי דרך UPS עם Tracking Number. לפני חודש קניתי חבילה במחיר נמוך מ 75$. קיבלתי הודעה לבוא ולקחת בלי שום סיפורים ושם מסים.

אז כאן המחיר הוא בגובה יותר ומחייב תשלום מע"מ שמשלמים בעת קבלת החבילה בדואר. זה הכל. אם יש לך סבלנות בין ( 7 ל 21 יום ) ברגע שאקבל אגיד איך זה נגמר.

אתה בטוח שאתה לא מתבלבל? לפי תיאור המכירה המשלוח הוא Standard International Shipping שזה USPS ולא UPS.

בכל מקרה אנחנו סוטים מנושא השרשור (שכנראה לא יגיע לשום מקום...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USPS זה דואר רגיל.

בחזרה לדיון המקורי, מה צריך לקרות כדי שהקניה הקבוצתית תצא לפועל?

מה TMS רוצים, קבוצה גדולה יותר? אז נארגן עוד אנשים.

כנסו לכל פורום ישראלי ברשת ותפיצו את הבשורה עם לינק לדיון הזה.

תוך שבוע יש לנו 200 קונים.

אם תעשו עבודה יסודית גם יהיו 300.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...