מה אתם אומרים על המפרט הזה? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המפרט הזה?

David Ell

Recommended Posts

עוד פעם התחלנו עם בעיות CF של AMD?, היו ונגמרו.

הדרייבר של AMD ב-CF עם שני 290X עבד יותר טוב מהדרייבר של NVIDIA תחת SLI, חבל שאני לא זוכר איפה ראיתי את זה.

אני עם מערך CF 7970 שעובד מעולה עם הדרייברים החדשים.

http://www.guru3d.com/articles_pages/radeon_r9_290x_crossfire_vs_sli_review_benchmarks,23.html

Then again, over time things like micro-stuttering are slowly becoming a thing of the past. On that note the latest frame-pacing drivers definitely seem to work nicely. And if you get a 290/290X then the new XDMA Crossfire interface eliminates this in Ultra HD as well. That's a win-win.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עוד פעם התחלנו עם בעיות CF של AMD?, היו ונגמרו.

הדרייבר של ב-CF עם שני 290X עבד יותר טוב מהדרייבר של תחת , חבל שאני לא זוכר איפה ראיתי את זה.

אני עם מערך CF 7970 שעובד מעולה עם הדרייברים החדשים.

http://www.guru3d.com/articles_pages/radeon_r9_290x_crossfire_vs_sli_review_benchmarks,23.html

Then again, over time things like micro-stuttering are slowly becoming a thing of the past. On that note the latest frame-pacing drivers definitely seem to work nicely. And if you get a 290/290X then the new XDMA Crossfire interface eliminates this in Ultra HD as well. That's a win-win.

מעולה שהם נגמרו, אבל כמו שאני רואה מהאתר, 780 מקביל אליו ולפעמים עוקף ב-1920X1080: index.php?ct=articles&action=file&id=7191

גם המעלות לא מצויונות, רשום שזה יציב על 95, אבל אני בטוח שזה לא יהיה אישו עוד שבועיים-שלושה.

כמו שאני רואה גם ה-4GB לא משחקים תפקיד משמעותי, גם אם המערך מקבל יותר FPS זה לא שחיק ממילא.

אני עדיין אבוד בזה... יש לי כמה אופציות:

1.SLI 780 TI

2. 780 SLI

3. 290X CFX

4. 290 CF

או יחיד מכל אחד... אם אני הולך על מערך אני אחרי חודש-חודשיים קונה אחד נוסף (משכורת), זה עדיין יהיה רלוונטי אני מאמין.

הנה הדילמות:

אני לא סגור על מערך בגלל החום, צריכת החשמל, והאפקטיביות שלו (אם משחק לא רץ טוב, ישר אחשוב שזה המערך) אולי יש משחקים שלא יתמכו או לא יתמכו כמו שצריך וזה היתרון של כרטיס יחיד, ואז אוכל לשדרג.

אבל מצד שני זה עוצמה ממש חזקה שאני בראש שקט לתקופה הקרובה ואם אקנה מסך או אפילו אהיה על שלושה אני רגוע לגמרי, וממילא עוד שנתיים , אז למה אני אשדרג? P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...