מה אתם אומרים על המפרט הזה? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המפרט הזה?

David Ell

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
700*18%*3.50=2891

לא כולל משלוח ומס מקומי בארה"ב.

אה... באסה xD

לא שהכרטיס הזה משתלם, אבל במחיר הזה עדיף כבר ללכת על ה-GTX780 TI מ-STARTPC עם מתקדם ואחריות בארץ.

למה לא משתלם? הוא חזק נורא ובגרסה טובה עם OC הוא יכול להיות הרבה יותר חזק, לא כדאי?

לאף אחד מכם אין מה לומר על ההודעה הזאת?

http://hwzone.co.il/community/threads/538742-%D7%9E%D7%94-%D7%90%D7%AA%D7%9D-%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%9E%D7%A4%D7%A8%D7%98-%D7%94%D7%96%D7%94?p=4837728&viewfull=1#post4837728

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להחליט אם תממש מערך או לא, GTX780 או GTX780TI,?

רק אז נבין אם הספק שברשותך מספיק, אם i5 לא יגביל אותך במערך, אם שווה ללכת על לוח שתומך ושווה כבר לכלול מעבד עם תמיכה באוברקלוק.

אתה צריך לקחת החלטות אחרת לא נוכל לעזור לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להחליט אם תממש מערך או לא, GTX780 או GTX780TI,?

רק אז נבין אם הספק שברשותך מספיק, אם i5 לא יגביל אותך במערך, אם שווה ללכת על לוח שתומך ושווה כבר לכלול מעבד עם תמיכה באוברקלוק.

אתה צריך לקחת החלטות אחרת לא נוכל לעזור לך..

מה שדי מדאיג זה ה-3GB, אני לא כלכך בטוח שזה יספיק, כבר עכשיו Crysis 3 לוקח 2550MB על 1920X1080 (בדיקה שלך), אז מה יהיה עוד שנתיים - שלוש? וסכום כזה צריך להחזיק די הרבה זמן..

אם זה לא יספיק כנראה שאלך על 290X עם 4GB, ואולי 290 של עם OC.

אני מת לעשות מערך כרטיסים, מערך של 290X עם של גי'גה בייט נראה מפתה :D

אני פה כדי שתיתנו לי כיוון, כרגע אני מלא התלהבות ועם יום הולדת שהשאיר אותי עם כמה שקלים ועבודה שחסכתי (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאתה לא חושב נכון.

לא קונים לעתיד, אלא לעכשיו.

מחשב צריך לשדרג בתקופות בשביל לשמור על הביצועים.

רוצה שקט למספר שנים? תעבור לקונסולות.

אבל עדיין, אני קונה בסכום גדול, למה שעוד שנתיים אני אצטרך לשדרג כי הוא לא מריץ חלק על FHD בהגדרות של מדיום או גבוהות?

כרגע אני מתלבט בין SLI 780 לבין 780 TI, או R9 290X יחיד או מערך 290... אני צריך כיוון, מה טוב יותר מכל הבחינות כמו צריכת חשמל, רעש, טמפרטורה, ביצועים ב-OC.. אני חייב לסגור את הקצוות האלה אחרת אני תקוע...

כרגע, אני פונה לכיוון של 290 יחיד או מערך או 780 יחיד או מערך, ה-4GB מושך אותי אבל מצד שני "נוחה" יותר, הכרטיס קריר יותר, יש להם חדשה שנקראת Shadow Play שאני יכול לשחק בלי שירדו הביצועים.

או בכלל ללכת על 780TI יחיד אבל יש לו 3GB ואחרי מחיר כזה אני לא אקנה כרטיס עוד שנתיים רק בגלל 3GB...

זה בערך הדילמות כאן ולכן אני בא לייעוץ, כמובן שאחרי שאפתור את זה אדע איזה ספק לקחת ואיזה מעבד ולוח אם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחשוב על כרטיס בודד וחזק כיוון שתשחק על מסך בודד, אם היית שוקל מערך מסכים הייתי זורם איתך לכיוון מערך כרטיסים.

כרגע GTX780 משתלם אבל GTX780 TI קורע אותו לגזרים, כנראה שNVIDIA יודעים מה הם עושים עם ה-3 גיגה שיספיקו לכל משחק בתקופה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחשוב על כרטיס בודד וחזק כיוון שתשחק על מסך בודד, אם היית שוקל מערך מסכים הייתי זורם איתך לכיוון מערך כרטיסים.

כרגע GTX780 משתלם אבל GTX780 TI קורע אותו לגזרים, כנראה שNVIDIA יודעים מה הם עושים עם ה-3 גיגה זכרון שיספיקו לכל משחק בתקופה הקרובה.

מסך אחד ברזולוציה גבוהה הייתי רוצה לעשות, אבל המיקום שלי בחדר מגביל, אני כאילו בפינה של החדר ו-2 מסכים כבר יגעו בקיר ולא יהיה מקום, אבל מסך אחד ברזולוציה של 2560X1440 אני אקנה (אחרי שאקנה את המחשב).

חשבתי לעשות מערך 290, כי יש לו 4GB והוא יהיה מאוד חזק, אבל הבעיות CF של והטמפרטורות די מרתיעות...

ה-780TI נראה מפתה, אבל בעיקר בגלל שהוא עכשיו הכי חזק ואני יודע שבמרץ כנראה יוציאו כרטיסים חדשים (גם אם זה מאותה טכנולוגיה) ואז ירד לי ממנו, ככה שמערך 290 או 290X נראה אופציה טובה, אבל ההתחממות והבעיות מערך של מבאסות לגמרי

בקצרה: כרגע מסך יחיד של 1920X1080 ובעתיד 2560X1440 יחיד, יש כיוון בשבילי? D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...