LENOVO - T440p Vs. T540p - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LENOVO - T440p Vs. T540p

dupo

Recommended Posts

כן. אם גדלי המסך לא מהווים בשבילך הבדל משמעותי (וגם שאר המאפיינים של המחשב, מקלדת וכו'...).

הייתי מחפש במקביל מחשבים עם 15.6" כדי לא למנוע מעצמך אפשרויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ידוע לך האם ניתן להוסיף בעתיד (לא במעמד הרכישה) כונן SSD , יש לי קבצים שאני צריך לאחסן בסכום של 500Ggabyte , לכן אין לי ברירה אלה לבחור בכונן קשיח מכני, לכן חשבתי להוסיף בעתיד SSD בעצמי (אין אפשרות במעמד הרכישה לבחור גם מכני וגם SSD)

ועוד דבר, האם ישנה תלות בין כרטיס המסך לתצוגה? (dependency on graphic and display) אני אנסה לתת דוגמא: אני אני בוחר ב- FHD PANEL AHVA האם יהיה לו ביטוי עם כרטיס המשך שמגע כברירת מחדל - HD GRAPHICS ?

אני שואל ת זה מהסיבה שלא הייתי רוצה לשדרג את -FHD לחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- למחשב יש חיבור שנקרא M.2 NGFF שתיאורטית יכול להכיל כונן SSD (יש דיונים על זה ב-notebookreview)

במקביל, יתכן ויהיה אפשר להחליף את ה-UltraBay שמכיל את הצורב במחשב, במתאם שיכיל כונן סטנדרטי.

- אין שום קשר בין הפאנל לכרטיס מסך שיהיה במחשב. ברמת התצוגה כפי שאתה שואל.

(אני לא מתייחס לביצועים במשחקים ותמיכה של תוכנות בכך שהביצועים שלהן משתפרים כתוצאה מנוכחות כרטיס מסך "לא מובנה" )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה לך על התשובות, אני בטוח שאנשים נוספים שמתעניינים בדגמים יהנו וילמדו מהפוסט.

לפי מה שראיתי חברות אחרות מציעות 15.6 עם פאנל IPS אבל מתפשרות במקומות אחרים, אין לזה ממש סוף, ולי מאוד קשה להבין מה היא ההצעה המשתלמת ביותר עבורי: אם אתה יודע ותוכל לצרף אלטרנטיבה שלדעת עדיפה, מאוד אשמח ואודה לך, כרגע כפי שנראה אני מתמקד בדגם המדובר.

עוד דבר חשוב ואולי זאת בקשה מוגזמת (אמור לי אם כן ואבין זאת) הייתי רוצה שתעיף מבט במפרט של ה-440P ותגיד לי באיזה קונפיגורציה שווה לי להזמין אותו, על מה להתפשר ועל מה לא (עלות תועלת), למשל האם לשדרג את המעבד , הזכרונות וכו' . הייתי רוצה לבצע את הקניה בידיעה שלא זרקתי סתם כסף, לנותיותך זה הלינק:

http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/thinkpad/t-series/t440p/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדרוגים שאתה צריך להחליט:

- מעבד, תחליט מה חשוב לך, זה או ה-4200 או להעלות ישר ל-I7 הראשון.

- כרטיס מסך, להחלטתך אם אתה רוצה לשחק מעט משחקים ו/או יש לך תוכנות שדורשות כרטיס מסך.

הערות למפרט:

מקלדת - היא עם תאורה באנגלית בלבד, בארץ בכ-150 ש"ח ניתן לחרוט עברית כך שגם התאורה תעבור דרכה.

זיכרון - קנה בארץ או בחו"ל סטיק של 8GB כך שיהיה לך סה"כ 12GB (או אם אתה מסתפק ב-8GB סה"כ אז תקנה של 4GB), אל תשדרג דרך , זה סתם יקר.

כרטיס אלחוטי - שודרג באתר, עדיף לדעתי.

אחריות - לבחור 3 שנים DEPOT, אמנם זה לא "איסוף והחזרה" אבל זה עדיין 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה, אתה מאוד עוזר לי.

עכשיו מה שנשאר זה רק ה AC ADAPTOR המתאים

ועוד באתר רשמת להרחיב את האחריות אבל זה לא ממש נותן דרך אתר החברה, רק שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את ה-65W , אבל השאלה היא האם הוא מפסיק חזק למפרט שבחרנו לי? , לא הייתי רוצה שיחנק.. אם כן אני בוחר בו (קצב ההטענה לא חשוב לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ssib :)

האחריות Depot זה "במעבדה" כלומר, צריך להביא את המחשב למעבדה המטפלת בארץ.

NBD - זה איסוף מהבית Next Business Day ע"י שליח/טכנאי, יקר יותר כמובן.

האחריות היא בינ"ל.

בכל זאת - אמליץ לבדוק מול היבואן/מעבדה בארץ את תהליך הרישום אחריות בארץ בקבלת המחשב בארץ וכן לגבי האחריות Depot בארץ

עם זאת באתר שלהם ניתן לבדוק איזה דגם לפי המס' דגם זכאי לאחריות בינ"ל בארץ:

http://support.lenovo.com/en_US/product-service/iws.page?

4 אותיות/ספרות ראשונות, במקרה שלנו זה - 20AN

משלוח - אכן, דרך חברות צד שלישי. או אם יש לך דרך פרטית להביא אותו.

כדאי לוודא שהכ. אשראי כמובן הוא בינ"ל.

המחשב הזה אמור לצאת סביב ה-5,000 ש"ח. (ללא השדרוג שרשמתי)

dupo,

כן, זה יתאים, כל אחד מהם יתאים... יש מי שקריטי לו עוד 100-150 גרם.

אפשרויות שדרוג מבחינת (או כונן HDD נוסף) אז ניתן להחליף את הצורב במתאם עם או מציעה נוספת של 3 תאים (יקרה מאד) לתוספת זמן עבודה למי שצריך.

כמו כן אמור להיות תא בחיבור M2 במחשב לכונן , פחות נפוץ כרגע אך זה ימכר בנפרד גם.

מדריך שירות לדגם הזה:

http://download.lenovo.com/ibmdl/pub/pc/pccbbs/mobiles_pdf/t440p_hmm_en_sp40a25467_01.pdf

ה-T440P וה-T540P החלו להימכר בארץ במפרט בסיסי (ללא FHD) החל מ-6200 ש"ח ועד למחירים במספרים מגוכחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוף צ'וי, כל תגובה בונובוניירה, אני מנסה למצוא של ה- AC ADAPTORS אבל לא ממש מצליח, מעניין אותי אם אחד מהם דק ושטוח והשני עבה ומוגדל זה יסגור לי את הפינה באופן סופי, אז אם נתקלת א שאתה יודע את התשובה ובא לך להמשיך לעזור אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי על החפירה, אני עומד לסיים את זה ומעריך את הסבלנות שלך, אני מתלבט בין המתאמים, אשאל ככה בשביל לקצר את התהליך: על מה היית הולך 65W או על 90W?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...