מתקשה שיעורים ב- JAVA - עמוד 5 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתקשה שיעורים ב- JAVA

The_Hobbit

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
למה השיטה שלך מקבלת שלושה ערכים? בבירור התבקשת לקבל רק שניים.

כן הורדתי את זה שנייה אחרי זה שכחתי לעדכן .. אבל מה לרשום שם בתוך הסוגריים.. אני לא יודע מה לעשות אני צריך לבדוק אם הנקודה על הישר, אז כן להשתמש במשוואת הישר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה פה היא מתמטית. האם אתה יודע כיצד בודקים האם נקודה נתונה נמצאת על ישר נתון?

בדוק האם שני הישרים שיצרת מקבילים,מאונכים או נחתכים. (שני ישרים מקבילים כאשר השיפועים שלהם שווים, ומאונכים כאשר מכפלתם שווה למספר 1-)

אתה יכול לעזור לי איך אני מתחיל את זה ?השאלה קצת מסובכת אני מתקשה בלכתוב את זה,והעלו כבר את תרגיל 3 לכיתה שלי שאני חייב גם לפתור תוך שבועיים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לכתוב שיטה בשביל זה, אתה יכול לכתוב את הקוד בתוך ה-main וזהו. לבדוק אם שני ישרים נחתכים זה בדיוק שורה אחת (מה צריך להיות הקשר בין השיפועים שלהם כדי שיחתכו?)

התחלתי ככה כדי לבדוק אם הם מקבילים ..

if (line1.Shipoa==line2.Shipoa()){		System.out.println("Parallel straight" );
}

אבל זה עושה לי שגיאה אחרי הנקודה של line1 ואיך אני ממשיך מפה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורא את השגיאה וחושב מה המשמעות שלה. :)

מה זה line1.Shipoa?

הפעלתי את השיטה שבודקת את השיפועה על הישר הראשון ואמרתי שאם הוא שווה לשני שזה ידפיס על המסך שהם מקבילים ואני צריך לעשות גם נחתכים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא התקמפל. למה זה לא התקמפל? איך משתמשים בפונקציה בדיוק?

הצלחתי הייתי צריך להוסיף () לא ראיתי ששכחתי.. עכשיו איך אני אמור לבדוק אם המכפלה של השיפועים שלהם שווה ל- (-1)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות אתה שואל אותנו את זה?

if (line1.Shipoa()==line2.Shipoa()){		System.out.println("Parallel straight" );
}

if (line1.Shipoa()*line2.Shipoa()==-1){
System.out.println("Straight vertical");

}

else
System.out.println("Straight cut");
}
}

ככה זה בסדר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כמעט. חסרה לך פתיחת סוגריים מסולסלים אחרי ה-else, וחוץ מזה תנסה לחשוב מה בדיוק יודפס אם שני הקווים מקבילים, ואיך פותרים את זה.

הדרך הכי טובה לדעת אם הקוד הוא נכון היא להריץ אותו עם כל מיני קלטים שונים. צור לך שני קווים מקבילים, ותריץ את הקוד עליהם, ותראה אם הוא מדפיס מה שאתה מצפה. תעשה אותו דבר עם שני קווים נחתכים ושני קווים מאונכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...