מתקשה שיעורים ב- JAVA - עמוד 4 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתקשה שיעורים ב- JAVA

The_Hobbit

Recommended Posts

כשאומרים יצירה מתכוונים לבנאי.

כן את זה הבנתי אז את הראשון עשיתי ככה :

public class Line {
private double x1,y1;
private double x2,y2;

public Line () {
x1=0;
y1=0;
x2=0;
y2=0;
}

}

עכשיו בסעיף השני רשום ככה:

3.2יצירה של קו ישר ואתחולו על ידי העברת נקודה אחת (השניה תהיה ראשית הצירים)

אז בראשון עשיתי את כולם אפס כאילו שתי הנקודות בראשית הצירים עכשיו אני שם נגיד לנקודה אחת (שני מספרים) אני עכשיו משווה אותם למשתנה כמו a ואז את הנקודה השנייה לראשית צירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
רגע, עדיין לא סיימת את הסעיף הראשון. רשום שאתה צריך לאתחל את הקו ע"י שתי נקודות, אבל במקום זה אתה מאתחל אותו באמצעות אפסים.

לתת לכל אחד מהארבעה משתנה כאילו נגיד לראשון a לשני b לשלישי c ולרביעי d ? משהו כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק :)

אגב, טיפ קטן: כדאי שתהיה משמעות לשמות של המשתנים, השדות והפרמטרים. במקרה שלך שמות השדות (x1,y1,x2,y2) ברורים, אבל לא כל כך ברור מה זה a,b,c,d. בדרך כלל נהוג לתת להם אותם שמות כמו לשדות שאתה כותב להם (כלומר לקרוא להם גם x1,y1,x2,y2) ואז לבצע את ההשמה עם this, או לחילופין (כיוון שלא למדת this) לתת להם שמות דומים - לדוגמה x1,_y1,_x2,_y2_ ואז ברור למי שקורא את הקוד מה הכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק :)

אגב, טיפ קטן: כדאי שתהיה משמעות לשמות של המשתנים, השדות והפרמטרים. במקרה שלך שמות השדות (x1,y1,x2,y2) ברורים, אבל לא כל כך ברור מה זה a,b,c,d. בדרך כלל נהוג לתת להם אותם שמות כמו לשדות שאתה כותב להם (כלומר לקרוא להם גם x1,y1,x2,y2) ואז לבצע את ההשמה עם this, או לחילופין (כיוון שלא למדת this) לתת להם שמות דומים - לדוגמה x1,_y1,_x2,_y2_ ואז ברור למי שקורא את הקוד מה הכוונה.

עכשיו אני צריך ליצור שיטה שתחשב את השיפוע ..

התחלתי ככה..

public double Shipoa () {       
return (y*y-y1

}

השיפוע זה Y2-Y1 חלקי X2-X1 איך לרשום את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אחרי זה שאלה כזאת:

3.4 שיטה שמקבלת נקודה (שני ערכים) ומחזירה אמת אם הנקודה נמצאת על הישר ושקר אחרת.

אז התחלתי ככה ..

public boolean inLine (double y1,double x1,double m) {		if ()

}

אבל בסוגריים אני לא יודע מה לרשום.. לרשום את משוואת הישר מה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...