Mustop - מדיניות לגבי אריזה מפתיעה - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mustop - מדיניות לגבי אריזה מפתיעה

Tov_Tov

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיקנתי,

אני חושב שיש פה בהחלט ספק להוצאת דיבה כלפי מאסטופ וקודם כל מציע לOP לשנות את הכותרת שאין בינה לתוכן של הודעת הפתיחה שום קשר שאני מצליח לזהות...

תפסיקו לחפש אקשן, אין פה שום דיבה, לא טענתי למרמה, רק אמרתי שככה הרגשתי זכותי, וכנראה שלא קראת את כל ההודעות אני מציע לך לחזור על הכל ..

העלתי טיעון נגד המדיניות שלהם וההתנהלות במצב מסוים וזה נראה לי בגדר ההגיון, זה דבר שלא אמור להיות מוסתר מהציבור וצריך לבוא לידי הלקוחות ואם זה לא קורה באתר שלהם, אני הבאתי את זה לפה, קיים סיכון בשימוש השירות שלהם מי שמוכן לקחת אותו בכיף מי שלא גם בכיף ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על חצי מהדיון וחשוב לי להביע את דעתי מניסיוני הארוך עם מסטופ, ואמזון.

הזמנתי לא מעט מוצרים מאמזון בעזרת מסטופ בגלל ההנחה שיש ממשלוח מאמזון דרך מסטופ.

אני יכול להגיד שמהניסיון האישי שלי מסטופ אף פעם לא הפתיעו אותי עם מחיר מופרך, אבל פה נכנסת לתמונה הבדיקה המאמצים שעשיתי כדי להקטין את החבילה והציפיות שלי.

בכול פעם שאני מזמין מוצר ומחשב את עלות המשלוח אני תמיד לוקח תסריט שאני ישלם על מדרגת משקל אחת גבוהה יותר מזו שתכננתי.

למה? כי בסופו של דבר אורזים את החבילה, ולעתים הם משקיעים באריזה, שמים שקיות אוויר בצדדים כדי להגן עליה, ומגדילים את הנפח שלה.

עוד פעולה שאני עושה כשאני חושד שיש סיכוי שהחבילה תהיה גדולה ממה שתכננתי הוא לבקש מאמזון לארוז אותה בצורה כמה שיותר קומפקטית.

רק לא מזמן השתמשתי בשירות של שתי החברות האלה, הזמנתי סוללה ניידת לטלפון+סוללה למחש נייד+מטען לרכב כולם של אנקר מאמזון במשלוח משולב(חבילה אחת).

שלחתי מייל לאמזון לפני ביצוע הקניה כדי לשאול מה יהיה גודל החבילה המאוחדת, הסברתי להם שאני משתמש בשירות של חברת שילוח לישראל, וחשוב לי מאוד לדעת מהו גודל החבילה כדי לחשב את עלות השילוח.

התשובה שקיבלתי הפתיע אותי למרות שאני כבר רגיל לשירות המדהים של אם אני יתמצת אותה זה מה שנאמר בה:

"אנחנו לא יכולים לחשב את גודל החבילה המאוחדת עד שאנחנו אורזים אותה, נעביר את הפניה שלך ונידאג שיארזו את החבילה בצורה הכי קומפקטית שיש. אם החבילה תגיע, ועדיין לא תהיה מרוצה, כלומר המחיר שתשלם על המשלוח לארץ יהיה יקר ממה שחשבת שלח לנו מייל ונזכה אותך בכסף על ההפרש".

הם באמת ארזו את זה בצורה סופר קומפקטית, ושילמתי בדיוק את המינימום שציפיתי.

מה שאני מנסה להגיד הוא שמסטופ היא סך הכול קבלן שילוח העבודה שלה מאוד קלה אין לה מרווח תמרון, ומקום לטעויות. המדיניות שלה מאוד ברורה בנושא צורת החישוב.

אם מקבלים ממנה הערכת מחיר זו רק הערכת מחיר על נתונים שסיפקת. בפועל החבילה שהזמנת יכולה להיות שונה מזו שביקשת עליה הצעת מחיר אז אי אפשר לבוא אליהם בטענות.

בתור צרכן חכם להבא קח בחשבון תסריט שאתה משלם מדרגת משקל גבוהה יותר מהמתוכננת ותחשב את המחיר בהתאם.

בנוסף למען השם אתה מזמין מאמזון המקום עם השירות הכי טוב שנתקלתי בו עד היום. להם יש מרווח תמרון הם כן יכולים לשנות לפעמים את צורת האריזה תבקש מהם, והם בשמחה יעשו זאת, ואפילו יעשו מעבר למה שהם חייבים אם לא תהיה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ב100 אחוז ובאמת פעלת חכם, לצערי הייתי צרכן לא חכם מהיות שהמקרה הזה הוא הפעם הראשונה שאני משתמש בשרות של חברה שכזאת.

הדיון הזה מיועד לאנשים כמוני שעם קצת מזל לפני ההזמנה הראשונה שלהם יקראו את הדיון פה, ידעו איך לחשב את המשלוח בצורה המדויקת ביותר וידעו כיצד לפעול ולהחליט איזו חברה עדיפה לשימוש.

אציין לטובת שגם במקרה שלי פניתי לאמזון וקיבלתי החזר על ההפרש כשרק שאלתי על גודל החבילה, הנציג עצמו טרח לשאול למה זה משנה לי וסיפרתי לו את הסיפור שנייה לאחר מכן ביקש ממני להמתין ונתן לי 30 דולר מתנה..

בכל מקרה באמת נראה לי רגילים לעניין והשרות שלהם באמת מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהם רגילים לעניין. אין פה שום קשר למסטופ.

גם אם היית אומר להם שהקרטון של החבילה לא היה יפה וציפית לקרטון וורוד הם היו מפצים אותך בדרך כלשהי ככה זה באמזון הלקוח במרכז, ויש להם מספיק משאבים כדי שגם הבנאדם הכי הזוי יצא מרוצה.

אני שמח שיצאת בסוף מרוצה.

ממליץ לכול אחד שמשתמש בשירות של חברות השילוח לקחת גם תסריט פחות אופטימי בחישוב עלות השילוח.

בסופו של דבר החברות האלו עושות אחלה שירות כשהן מספקות משלוח אקספרס במחיר לא רע בכלל בלי הפתעות רוב הזמן. אז פה אני חושב שאין מה לבוא אליהן בטענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני רכשתי 2 מוצרים בבלאק פריידי דרך dealtas. למראית עין הם נראים חאפרים ולא מקצועיים, אבל קיבלתי שירות מעל למצופה.

רכשתי מעבד וזכרון מ-2 אתרים שונים. הם חיכו עם הזכרון שהגיע שלושה ימים לפני המעבד, ארזו את השניהם מחדש בחבילה אחת ע"מ שאשלם משלוח רק פעם אחת והגיעה חבילה ארוזה מצורה מעולה (למעבד היתה מעין שקית אוויר כזאת מסביב וה- היה עטוף בפצפצים).

משלוח של שתי המוצרים ביחד (שהגיע תוך 5 ימים עם שליח אלי הביתה) עלה 39 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^שילמת מיסים?

מצד אחד, הם שוקלים רק משקל פיזי ולא נפח שזה יתרון גדול, מצד שני כתבו שהם לא מחייבים מכס ומע"מ מראש

אז לך תדע מה יהיה עם זה אחר כך ולמי אתה משלם, להם או לחברת השילוח שישלחו דרכה.

דרך איזו חברת שילוח קיבלת את החבילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילמתי מיסים לחברת השילוח ששיחררה לי את המוצרים מהמכס. הנציגה דווקא היתה נחמדה והבינה עניין.

זה ממש לא משנה לי מי גובה ממני את המע"מ, כל עוד נגבה הסכום הנכון. בשביל זה חישבתי את המע"מ מראש, פשוט.

את המשלוח הביתה קיבלתי עם שליח של TNT שסבל מכמה בעיות נפשיות ולא ממש התחבר לשפה העברית.

חבר לעבודה שהזמין גם הוא דרך אותה החברה טען שהשליח רצה להשאיר לו את החבילה בארון החשמל של הבניין והוא "ישים את החבילה ככה שלא רואים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע עם חברת שליחויות כאלה, הם גובים הכל ועוד ירצו לגבות ממך עוד תשלום על עיכוב במכס, בדיקה, עלות הזמן שלהם והפסקת צהריים של השליח.

אולי לך לא לקחו עכשיו שקל מעבר למה שצריך (בדקת?) אבל ממה שיצא לי להתעסק עם חברות שליחויות כמו DHL FEDEX, אין משלוח שלהן בחינם.

אם יש הסכם בינן לבין השירות הזה שלא לוקחים עכשיו כסף על שטויות, אז נשמע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצאתי אצלם כמה עולה המשלוח בפועל. כלומר לפי משקל, איזו רשימה/טבלה. יכול להיות שפספסתי?

עריכה:

ראיתי בפייסבוק ששאלו אותם כמה עולה, ואמרו לו לשלוח צילום מסך של המוצר שיעריכו כמה בערך יעלה.

זה לא הולך ככה...אם הם לוקחים נטו לפי משקל, שיפרסמו טבלה מסודרת. אף אחד לא יתחיל לשלוח שוב ושוב מסך או קישורים רק כדי לדעת אם משתלם או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך, גם אני הייתי צריך לשלוח קישורים ע"מ לקבל הערכת מחיר. לא הכי נוח בעולם וגם אני לא מבין למה זה עובד ככה.

עם זאת, הם זולים ומציעים אריזה מחדש במידת הצורך ובאמת גובים מחיר רק לפי משקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בפייסבוק ששוב הגיבו וכתבו שבקרוב הם יעלו איזו מערכת או שיטה לחישובים כאלה.

אם זה באמת יהיה ואם יהיו יותר זולים יהיה שווה לנסות דרכם, בעיקר כי אריזה מחדש היא בחינם+חיוב לפי משקל פיזי בלבד.

יצא לך לשאול אותם אם יש מחיר משלוח מינימאלי כמו 20-25 דולר אצל המתחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...