Mustop - מדיניות לגבי אריזה מפתיעה - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mustop - מדיניות לגבי אריזה מפתיעה

Tov_Tov

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה ממשיך להתעקש, אגיד את זה שוב, שניהם מחשבים את עלות המשלוח בצורה זהה, משקל פיזי או נפחי הגדול מבינהם,

mustop מחייבת אותך בצורה אוטמטית מבלי לתת לך את האופציה לבקש אריזה מחדש ( זה אפשרי רק מראש )

buy2usa לפני החיוב שואלת אותך האם אתה רוצה לשלוח את המוצר כמו שהוא או לארוז מחדש ורק אחרי בחירתך מחייבת, בכך מונעת מקרים הזויים כאלה של פגיעה בלקוח, שעל כן היה לו אפשרות לקבל את המחיר שקיבל בהערכה + 5 דולר.

ועל כן, אעמוד על שלי ואציין כי שיטת הפעולה של mustop מטעה לקוחות שכן דבר זה אינו מצוין באתרם בצורה מפורשת ובנוסף דבר זה הוא לא דבר שמובן מאליו לכל לקוח במיוחד לקוח בלי נסיון, ובעצם נוצר ניצול של חסרי הנסיון וmustop מכריחה אותם לשלם מחיר גבוה בהרבה מהערכת המחיר הראשונית.

לכן גם חשוב לי להזהיר מראש שעוד אנשים לא יפלו בפח..

אני ממש מתאמץ למצוא סיבה להשתמש בשירות שלהם ולא בשירות של buy2usa אבל היא פשוט לא קיימת, הסיכון ליפול גבוה מידי.

אפילו אם המחיר של המשלוח שלהם נראה זול יותר, יש מקרים כמו שהמקרה שלי שזה פשוט לא נכון.

המשפט "על הזול משלמים יותר" מעולם היה נכון יותר.

אם גם עכשיו אינך מבין אותי אמליץ לך להתקשר ולברר עם נציג של שני החברות אולי כשתשמע את זה מהם תבין יותר טוב.

ואם אינך מוכן לקבל את דעתי לגבי השיטה הלקויה שלהם.. זכותך, לא מאחל לאף אחד ליפול ברשת שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עקשן וטיפש ואתה נובח על העץ הלא נכון - עשיתי יותר משלוחים עם buy2usa מאשר משלוחים שאתה עשית עם שליח פיצה. אני יודע מצויין שברגע שהחבילה מגיעה אליהם הם נותנים לך הצעת מחיר ואז אתה צריך לבחור סוג משלוח ולשלם "ידנית". אני גם יודע מצויין שיש להם שירות של אריזה מחדש במקרה ופתאום אתה מגלה שהספק ארז את המוצר המקורי באריזה מוגזמת.

אבל שוב - יש לך בעיה קשה עם הלוגיקה.

כן, אם mustop מחייבים אוטומטית בלי להציע לך שירות של אריזה מחדש אז הם בהחלט עלולים להיות פחות משתלמים במקרים כאלה.

לא, אף אחד ב-mustop לא עבד עליך/דפק אותך/שיקר לך - אתה שילמת בדיוק על מה שהיית צריך לשלם. השירות שלהם כולל קבלת חבילה ושליחתה לארץ. הם לא אחראים על זה איך שהחנות טורחת לארוז את המוצר - וכן, אם החנות תארוז מחזיק מפתחות בתוך ארגז של מקרר אז אתה תשלם משלוח כמו על מקרר - אלה החיים. תתבגר.

נכון, buy2usa מאפשרת לך במקרים כאלה להשתמש בשירות נוסף שהם מציעים ושבעזרתו הם יארזו בשבילך את החבילה מחדש תוך שימוש במינימום נפח ההכרחי - וזה בהחלט יכול לצאת משתלם במקרים מסויימים (כשההפרש גדול, הרי בכל זאת השירות בתשלום והפער במשלוח צריך להיות גבוה יותר מהמחיר של השירות עצמו בשביל שזה ישתלם).

אבל אתה צריך להפנים שזה בפירוש לא אומר שום דבר לגבי "רמאות" או כל דבר אחר שאתה רמזת פה כאילו שמישהו עבד עליך. גם buy2usa היו מציגים לך בדיוק את אותו מחיר מופקע בכלל האריזה המוגזמת של .

ההבדל הוא אך ורק בעובדה (החיובית בהחלט) ש-buy2usa מספקים שירות אקסטרה בתשלום של אריזה מחדש. זה הכל. תתבגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם מה הקשר להתבגרות, תתמודד עם זה שיש אנשים עם דעה שונה משלך.

אתה תוקף במקום להתווכח, ציינתי שאין לי נסיון רב עם שני החברות אין צורך להתרברב בזה שלך יש, וכנראה שאם היה לי נסיון הייתי בוחר בbuy2usa ולא מגיע למצב שאני נמצא בו היום.

לפחות אנחנו מסכימים על העניין הטכני ודרך העבודה של שני החברות חשבתי שאיבדתי אותך כבר שם.

לגבי אם זה רמאות או לא ? לא אמרתי שזאת רמאות ולא השתמשתי במילה רמאות, אמרתי הטעיה הטעיה הטעיה ... האם זה מכוון או לא ? אלוהים יודע

בכל מקרה זה קיים הם מודעים לזה ונוח להם לא לתקן את זה, ויש לקוחות שיפלו ונפלו בהטעיה הזאת... (אני, ועוד כמה מקרים זהים לחלוטין שמצאתי)

שוב כל העסק איתם רולטה רוסית .. לא רואה שום סיבה לקחת את הסיכון, וזכותי המלאה לבוא ולהזהיר פה אנשים לא לקחת את אותו הסיכון..

אני מתחיל לחשוב שיש לך אינטרס אישי לשמור על שם החברה או סתם סיפוק מהתנצחות איתי, למרות שבכלל לא פגעתי בשמה רק ציינתי שהשיטה שבה היא עובדת יכולה להיות מטעה, ואני לא ממליץ להשתמש בה כשיש אפשרויות אחרות טובות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא הטעיה. הכל מצויין במפורש. הם לא אשמים שאתה מתבסס על מידע מוטעה שסופק לך ע"י .

הם מציינים במפורש שמדובר בהערכת מחיר לפי הנתונים שאתה מספק להם ושהתשלום בפועל יהיה לפי גודל החבילה בפועל.

אין לי שום אינטרס אישי מול mustop, יש לי אינטרס אישי מול נכונות המידע שמופיע בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהיא לא מטעה, אני הוכחה לכך שהיא כן, אולי אני סתם טיפש אבל תעשה חיפוש קצר בגוגל ותמצא עוד כמה טיפשים כמוני.. ואני בטוח שיש עוד כמונו שלא טרחו לפרסם את זה באינטרנט ... אז כן מבחינת העניין היבש אתה צודק, אבל אתה מתייחס להכל בצורה משפטית וזה ממש לא מעניין אותי ולא אף אחד מה שחשוב בסוף זה כמה כסף היית אמור לשלם וכמה שילמת.

עצם העובדה שאני פרסמתי את דעתי פה תתן לאנשים בעתיד את הזכות להחליט בין החברות בתוספת לשיקול הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, היא לא מטעה כי היא לא אשמה שהיא קיבלה חבילה גדולה יותר מכמה שאתה חשבת שהיא תקבל.

המחיר מחושב לפי הגודל של החבילה בפועל וזה מוצהר שחור על גבי לבן.

גם בחברות אחרות (כמו buy2usa) זה בדיוק אותו דבר.

שוב ההבדל היחיד הוא ש-buy2usa מספקת שירות נוסף של "אריזה מחדש" כדי להימנע ממצבים שבהם החנות טיפשה ואורזת מוצר קטן בקופסה ענקית שלא לצורך.

זה בהחלט יכול להיות פרמטר שיגרום לאנשים להעדיף אותם על פני המתחרים.

אבל זה לא אומר שום דבר לגבי mustop ואיזשהו קשר ולו הקלוש ביותר למושג "הטעיה הטעיה הטעיה" שאתה משתמש בו שוב ושוב.

אם כבר מישהו הטעה אותך פה בכל הסיפור הרי שאלה אמזון - שדיווחו באתר שלהם על נפח מסויים ואז ארזו את המוצר בקופסה גדולה יותר. אתה מוזמן לבוא אליהם בטענות ואפילו לקרוא לזה לא סתם "הטעיה" אלא אפילו "שקר בוטה" ואני מבטיח לתמוך בך.

אבל לטעון ש-mustop הטעו אותך זה פשוט הוצאת דיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, היא לא מטעה כי היא לא אשמה שהיא קיבלה חבילה גדולה יותר מכמה שאתה חשבת שהיא תקבל.

המחיר מחושב לפי הגודל של החבילה בפועל וזה מוצהר שחור על גבי לבן.

גם בחברות אחרות (כמו buy2usa) זה בדיוק אותו דבר.

שוב ההבדל היחיד הוא ש-buy2usa מספקת שירות נוסף של "אריזה מחדש" כדי להימנע ממצבים שבהם החנות טיפשה ואורזת מוצר קטן בקופסה ענקית שלא לצורך.

זה בהחלט יכול להיות פרמטר שיגרום לאנשים להעדיף אותם על פני המתחרים.

אבל זה לא אומר שום דבר לגבי mustop ואיזשהו קשר ולו הקלוש ביותר למושג "הטעיה הטעיה הטעיה" שאתה משתמש בו שוב ושוב.

אם כבר מישהו הטעה אותך פה בכל הסיפור הרי שאלה אמזון - שדיווחו באתר שלהם על נפח מסויים ואז ארזו את המוצר בקופסה גדולה יותר. אתה מוזמן לבוא אליהם בטענות ואפילו לקרוא לזה לא סתם "הטעיה" אלא אפילו "שקר בוטה" ואני מבטיח לתמוך בך.

אבל לטעון ש-mustop הטעו אותך זה פשוט הוצאת דיבה.

אתה כבר הולך ממש רחוק, אין פה שום קשר להוצאת דיבה, המדיניות שלהם לגבי חישוב עלות המשלוח היא לא הגיונית ולכן הטעתה אותי.. ועוד רבים..

המטרה היחידה שלי בכל העניין היא להביא לידיעה של אנשים שיקראו דיון זה שקיים העניין הזה של סיכון גבוה בשימוש בשרות שלהם ויחשבו בעצמם אם עליהם להשתמש בשרות שלהם או לא, מבלי לדעת את הסיכון הזה המדיניות שלהם מטעה וזאת עובדה.

וע"פ הדעות השנות של אנשים פה מטרתי הושגה במלואה.

חבל שאני לא קראתי דיון כזה לפני שהשתמשתי בשירות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כבר הולך ממש רחוק, אין פה שום קשר להוצאת דיבה, המדיניות שלהם לגבי חישוב עלות המשלוח היא לא הגיונית ולכן הטעתה אותי.. ועוד רבים..

תגיד אתה מטומטם? כאילו, ברצינות... הכל בסדר אצלך בראש?

המדיניות של MUSTOP לגבי חישוב עלות המשלוח היא בדיוק אותה מדיניות לגבי חישוב עלות המשלוח של BUY2USA!

(לפחות ברמה הרעיונית אני מתכוון, יכול להיות שהמחיר פר נפח שונה בין החברות אבל לא על זה הדיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל להירגע ומהר היחיד שיוצא פה מטומטם זה אתה, באמת שאתה מבייש את הפורום הזה.

עצוב שצריך להסביר לך כל דבר בבדידים והקטנת ראש לא תעזור לך להתקדם בחיים.

כשרשמתי "המדיניות" התכוונתי למדיניות הכוללת של החברה שעליה כל הדיון הזה מתבסס @%@##% לא ספציפית לגבי חישוב משקל החבילה ועלות, אלא בצורה הרחבה שכוללת גם מתן אפשרות לאריזה מחדש במקרה של חבילה גדולה מהרגיל..

באמת שנמאס לי לחזור על דברים.. כדאי שתקרא הכל מהתחלה אולי תעזר בחבר או משהו אולי ככה תבין אותי, אחרים הצליחו ואתה מתעקש להישאר עם הבנה של ילד.

בקיצור סיימתי את דבריי, כבר מרגיש פתטי להמשיך להגיב לך אתה יורד לפסים נמוכים ובסוף גם אני ימשך לשם.. וחבל ..

כדי שתסיים גם את שלך במיוחד כל עוד אתה נושא את התג צוות האתר, מתבייש בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב, יש הרבה משלוחים אין מישהו שמחליט אם גודל האריזה תואם למוצר שיש בפנים זה לא סביר, כל עוד לא החליפו לך חבילה הם בסדר לא מבין מה אתה רוצה, אתה רוצה להיות בטוח תעשה כמו שהציעו אריזה מחדש, יכול להיות שמישהו צדיק ומתריע לך שאין התאמה זה עדיין לא הופך אותם ללא בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב, יש הרבה משלוחים אין מישהו שמחליט אם גודל האריזה תואם למוצר שיש בפנים זה לא סביר, כל עוד לא החליפו לך חבילה הם בסדר לא מבין מה אתה רוצה, אתה רוצה להיות בטוח תעשה כמו שהציעו אריזה מחדש, יכול להיות שמישהו צדיק ומתריע לך שאין התאמה זה עדיין לא הופך אותם ללא בסדר

מסכים איתך mustop בסדר גמור הם פועלים בדיוק כמו שהם מציינים שהם אמורים לפעול פשוט ציינתי שבגלל שאין התייחסות באתר שלהם למצב בו הקופסא גדולה מהמוצר באתרם או בכל מקום אחר כמו שמצוין בצורה הברורה ביותר בבbuy2usa הרגשתי הטעיה והתעלמות מהעניין שנראית נוחה מידי לטעמי..

הגעתי לדיון הזה בחוסר ידיעה מוחלט תוך כדי גיליתי דברים שמראש הייתה אמורה להיות להם התייחסות מצד mustop וכך לא המקרה, לכן שוב שמח שהעניין עלה פה וכעת כל מי שיחפש חברת משלוחים להזמנה מחול בפעם הראשונה כמוני יקרא את מה שכתבתי ויבין שקיים סיכון ויחשוב פעמיים אם שווה לו לקחת אותו כאשר יש חברות אחרות בשוק ללא אותו סיכון.

Milford Cubicle

כיף לגלות שעד עכשיו התווכחתי עם בריטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...