סרט החדש של מל גיבסון, הפסיון של ישו, עולה למסכים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט החדש של מל גיבסון, הפסיון של ישו, עולה למסכים

Dark_Phantom

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שסתם מדובר בהיסטריה מיותרת על סרט מיותר עוד יותר. כידוע בסיפור המקורי ליהודים אכן חלק עקיף בהריגתו של ישו (לא שבהכרח זה נכון, למרות שעם איך שאני מכיר אותנו אני לא הייתי מפקפק בכך במיוחד :) ) אז אם מנסים להדבק עד כמה שאפשר לסיפור המקורי , אז עד הסוף ואין בכך שום אשם. כך גם לא הייתי מצפה שבשר הטבעות האורקים יהיו פתאום נחמדים בגלל דרישות ציבור אוהבי האורקים.

בסך הכל מדובר בסרט, ואני לא רואה אף אחד שיצא מהקולנוע ויתחיל לשרוף בתי כנסת. צריך לקחת הכל בפרופורציות.

זה בהחלט לא הסרט האנטישמי ביותר מאז תקופת הנאצים (כפי שנכתב בכותרת של ידיעות אחרונות), וזה בהחלט לא סרט שהייתי מגדיר אותו כסרט חשוב, מדובר בסרט דתי שמהיותו כזה ומהיות החברה האמריקאית חברה אדוקה למדי הוא יזכה ללא ספק בהצלחה קופתית סבירה אך לא בגלל איכויותיו הקולנועיות אלא בגלל טבעו כסרט דתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום זה כבר לא משנה. כבר החברים הטובים שלנו בהולנד דואגים לביצוע לגיטימציה מוחלט להרג של יהודים. הפרופוגנדה אם היא לא נעשית בקולנוע היא נעשית במציאות וזה יותר מסוכן ובעייתי.

מה שיותר חמור הוא מתן לגיטמציה מוחלט של יהודים/ישראלים מהשמאל הקיצוני למעשיהם של הערבים בטענה של "הרי אנחנו גרמנו להם לבצע זאת".

שלב הבא הוא רצח יהודי - לגיטימי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה לפני 2000 שנה סבלנו בגלל ישו , ועכשיו מגיעה פעם השניה שניסבול בגלל ישו ...

אני לא מדבר על איכות הסרט, אני בטוח שהסרט יהיה טוב ואני בעצמי רוצה לראות אותו ... אבל אני לא חושב שתהיה שום תרומה ליהודים מסרט זה , רק רע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט הזה הוא!!!

רק סרט..... :-X

ולא צריך להתייחס אליו מעבר לזה, מל גיבסון לא אנטישמי, אביו בור בהיסטוריה או סתם דפקט משועמם.

אבל מל איש טוב, ורחוק מאוד מהתיאור "אנטישמי" שמנסים להדביק לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסך הכל מדובר בסרט, ואני לא רואה אף אחד שיצא מהקולנוע ויתחיל לשרוף בתי כנסת. צריך לקחת הכל בפרופורציות

אז אולי אתה לוקח את זה בפרופורציות אבל אתה יכול להיות בטוח שזה יגרום לגלי אנטישמיות בארה"ב ו\או באירופה...

ולא צריך להתייחס אליו מעבר לזה, מל גיבסון לא אנטישמי, אביו בור בהיסטוריה או סתם דפקט משועמם.

אביו אנטישמי, "לגרמנים לא היה מספיק גז להמית 6 מיליון יהודים", וזה החינוך שמל גיבסון קיבל בבית....תבין לבד את השאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הסרט הזה כן צריך לקחת בפרופורצייה אולי הוא לא יגרום לגל אנטישמי אדיר אבל עדייןם הוא יוצא בתקופה דיי בעייתית שבה יש לנו מספיק שונאים פעילים.

בקשר לזה שמל גיבסון לא אנטישמי אתה יודע מה הייתה התגובה שלו לדברי אביו אני מצטט "הוא אף פעם לא שיקר לי" באמת מה ניתן להבין מהתגובה שלו????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסר כפול של המשאל הישראלי התמהוני בישראל.

מנהל הסינימטק מוחה בכל תוקף על איסור הקרנת הסרט בישראל. אני בטוח שהמנהל יתאבד אם יקרינו סרט הקשור הצגת האמת היהודית (השונה מתפיסת עולמו ב-180), בנוגע לערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכיר אותו אישית?

כן אנחנו מצ'וטטים בנענע ברגע זה, מוזר....הוא שואל מה אני לובש. ???

תיראה, לפי כל מה ששמעתי/קראתי עליו, אי אפשר לומר שהוא אנטישמי.(מעולם לא אמר משהו נגד יהודים או כל מישהו אחר.)

אבל כשאני שומע על התכנים של הסרט בצורה מדויקת יותר קצת קשה להאמין, אבל לדעתי האישית: "לא אנטישמי".

מה גם שלא ראיתי את הסרט, יכול להיות שאני אשנה את דעתי. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסר כפול של המשאל הישראלי התמהוני בישראל.

מנהל הסינימטק מוחה בכל תוקף על איסור הקרנת הסרט בישראל. אני בטוח שהמנהל יתאבד אם יקרינו סרט הקשור הצגת האמת היהודית (השונה מתפיסת עולמו ב-180), בנוגע לערבים.

המנהל הוא ממשפחת גרבוז התמהונית, אין להם שום קשר עם מוסר כלשהו. אל תתיחס אליו בכלל, לפי אייך שהוא נשמע, הוא ידפוק את אימא שלו אם זה יכניס לו קצת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל עם הסרט לא יוקרן בארץ אני מאמין אשני יגיש עתירה לבגצ (גם סרט ו גם ללמוד את נושא הבגצ טוב יותר לבגרות ;D )

אותי לא ממש משנה איזה סרט זה אני פשוט רואה הכל , בחופש הגדול ראיתי איזה 70 (= 1750שקל )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...