** הכרזת Nexus 5 בישראל - להם זה עולה יותר... - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** הכרזת Nexus 5 בישראל - להם זה עולה יותר...

Cheif

Recommended Posts

http://www.facebook.com/BUY2USA.co.il/posts/594770933891495

יש שם תגובות מעניינות (בעיקר שלי חח)

הם טוענים שהם רכשו מלאי ויש להם מכשירים באספקה מיידית, אבל מצד שני בעמוד המוצר כתוב שזמן האספקה הוא 16 ימי עסקים.... יתכן שזה היה שקר, יתכן שלא, ביקשתי הבהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
http://www.facebook.com/BUY2USA.co.il/posts/594770933891495

יש שם תגובות מעניינות (בעיקר שלי חח)

הם טוענים שהם רכשו מלאי ויש להם מכשירים באספקה מיידית, אבל מצד שני בעמוד המוצר כתוב שזמן האספקה הוא 16 ימי עסקים.... יתכן שזה היה שקר, יתכן שלא, ביקשתי הבהרה.

עדכון מעניין מאוד בנושא האחריות, מתוך הדיון בקישור הנ"ל:

2013-11-06_1613.png

(צילום המסך שביצעתי הוא לא רק בשביל לשתף אותו כאן, כמו שאתם בטח מבינים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RDvd איך אתה בדיוק מגדיר איכות סאונד יותר טובה? אתה חושב שמישהו מהלקוחות שלך יגע באמת להגיד מי מוציא איכות באונד טובה יותר? אם כן אז אתה טועה.

הוא אותי ידע להגיד מה נשמע לו יותר טוב זה לא אומר שהאיכות באמת הייתה טובה יותר.

חוץ מזה שברגע שאותו לקוח ראה איזה מכשיר מנגן כול ההשוואה הזו למכשיר אחר לא שווה כלום כי נכנסים למשוואה כבר הרבה משתנים אחרים.

סתרתי כמעט כול יתרון של הגאלקסי חוץ מהמצלמה ואופצית ההרחבה. אם בנאדם מעדיף גאלאקסי בגלל שתי אלו שיהנה.

עניין התיקון הוא לא יתרון כי העובדות בשטח משתנות כול הזמן. מחירי התיקונין רק יורדים ותפוצת המכשירים משתנה ומשפיעה גם היא על המחיר, ולכו יכול להיות שבעוד חצי שנה לתקן יעלה פחות מלתקן גאלאקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2013-11-06_1613.png

הם פותחים את המכשיר לראות שהוא תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2013-11-06_1613.png

מתבקשת עוד שאלה, על חשבון מי המשלוח הלוך וחזור (זה לא מובן מאליו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן מובן מאליו, על חשבונך.... (המשלוח הוא על חשבון אם אתה בארה"ב, אבל כשאתה בישראל... בעיה)

אבל המשלוח הוא החלק הפחות בעייתי. הבעיה היא שאם עושים RMA מול לישראל - צריך לשלם מכס פעמיים!

omrij, ברור שהם לא פותחים. אבל הם התחייבו שהוא מגיע תקין, כלומר אם הוא יגיע תקול זאת תהיה אחריותם לספק לך מכשיר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RDvd איך אתה בדיוק מגדיר איכות יותר טובה? אתה חושב שמישהו מהלקוחות שלך יגע באמת להגיד מי מוציא איכות באונד טובה יותר? אם כן אז אתה טועה.

הוא אותי ידע להגיד מה נשמע לו יותר טוב זה לא אומר שהאיכות באמת הייתה טובה יותר.

חוץ מזה שברגע שאותו לקוח ראה איזה מכשיר מנגן כול ההשוואה הזו למכשיר אחר לא שווה כלום כי נכנסים למשוואה כבר הרבה משתנים אחרים.

סתרתי כמעט כול יתרון של הגאלקסי חוץ מהמצלמה ואופצית ההרחבה. אם בנאדם מעדיף גאלאקסי בגלל שתי אלו שיהנה.

עניין התיקון הוא לא יתרון כי העובדות בשטח משתנות כול הזמן. מחירי התיקונין רק יורדים ותפוצת המכשירים משתנה ומשפיעה גם היא על המחיר, ולכו יכול להיות שבעוד חצי שנה לתקן יעלה פחות מלתקן גאלאקסי.

לא יודע, יש לי בעיית שמיעה ואני יכול להבדיל בין טלפון עם איכות גרועה לבין אחד עם איכות טובה.

מה אני אגיד לך, זה לא שאתה טועה ואני צודק, הרבה דברים יכולים להשתנות וזה לא שהגלאקסי\האייפון חפים מחסרונות, זה פשוט נראה לי מצחיק לשלם 2700 על הנקסוס, זה כמו לקנות חמאת בוטנים של מגה במחיר של סקיפי, זה נכון שהחמאת בוטנים של מגה טעימה באופן מפתיע אבל כל הקטע בלקנות דווקא אותה זה שהיא אמורה להיות יותר זולה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה יותר מסובך מאיך שאתה מציג את זה. וכאמור לא רלוונטי למקרה הזה.

לידע כללי: זה עובד רק עם חנויות מסויימות ומוצרים מסויימים, בזמן הקניה אתה צריך מראש באופן יזום לבקש ולהחתים את החנות על טופס החזר מס, ואז לפנות איתו לסניף המכס בשדה התעופה בצירוף דרכון - ולקבל את הכסף בחזרה במזומן.

מין הסתם כל הנושא של חברות המשלוח האלה לחלוטין לא קשור ולא רלוונטי לכל הסיטואציה הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...