Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
האמת שפה אם אני יורד מ 60 אני מתחיל לשים לב שהמשחקיות לא לגמרי חלקה. במשחקים אחרים זה לא מפריע לי כמו פה

זה בדיוק מה שאני אומר, אתמול שיחקתי וכל פעם שירד הfps לאיזור ה-55 זה הפך לי ללא שחיק, לא מבין את זה.

במשחקים אחרים אפשר לשחק גם על 40fps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , שיחקתי רק יום אחד וכבר יש לי שתי בעיות שהמשחק קורס

1.

GetDeviceRemoved - משו שקשור לכרטיס מסך , אין לי מושג מה הבעיה , הכל מעודכן.

2. זה שהווינדוס אומר שהוא צריך לסגור את התוכנה ( אין לי מושג גם פה מה הבעיה

מישו נתקל בזה?

:nixweiss:

אשמח לקבל עצות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השגיאה הראשונה, בקישור הבא מישהו כתב שזה קרה לו בגלל שכרטיס מסך 660 שלו היה בטמפ' גבוהה אז הגדיר את המאווררים על 100% וזה פתר.

http://www.tomshardware.com/answers/id-1874335/bf4-crashing-halfway-game.html#.

תבדוק מה הטמפ' אצלך כשזה קורה, אולי זו באמת הבעיה.

שוינדוס אומר לסגור את התוכנה זה אומר שהיא קרסה... קצת קשה לדעת למה.. מתי זה בדיוק קורה? אחרי שמשחק מתחיל? משחק זמן רב? המשחק לא עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד msi aftrburner ונטר טמפרטורות לפי הגרפים שם, כמו כן אם זו בעיית התחממות, תוכל להגדיר פרופיל קירור אינטנסיבי באמצעות התוכנה.

מדריך:

http://hwzone.co.il/community/threads/525675-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9B%D7%9F-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%9A-%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%A5-(%D7%9C%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-AMD)

אותו עקרון לבעלי כרטיסי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת אפטרברנר, יש אפשרות להגדיר לה להפעיל את הפרופיל שיצרתי רק כשאני נכנס למשחק וכשאני יוצא שיחזיר בחזרה לשליטת הדרייבר?

בפרופיל שלי מהירות המאוורר המינימלית היא 40%, בעוד שברגיל ב- IDLE היא כ- 25-30%. ההבדל ברעש הוא די משמעותי שאני לא רוצה להפעיל את הפרופיל הזה כשאני לא צריך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתרצה לעשות דבר כזה אם הגדרת גרף שיעבוד לפי התחממות הכרטיס?

נכנסת למשחק והכרטיס התחמם המאווררים יעבדו בהתאם, יצאת מהמשחק הם יעברו למצב סיבוב מינימלי של טמפרטורת מנוחה.

הפרופיל באפטרברנר מעולה כדי להתגבר על עצלנות החיישן של שלוקח דגימות טמפרטורה במרווחים גדולים מדי ובכך הכרטיס אינו מקבל אופטימלי.

לכן מומלץ לא להשתמש בהגדרת הדרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד msi aftrburner ונטר טמפרטורות לפי הגרפים שם, כמו כן אם זו בעיית התחממות, תוכל להגדיר פרופיל קירור אינטנסיבי באמצעות התוכנה.

מדריך:

http://hwzone.co.il/community/threads/525675-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9B%D7%9F-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%9A-%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%A5-(%D7%9C%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-AMD)

אותו עקרון לבעלי כרטיסי NVIDIA.

לגבי השגיאה הראשונה, בקישור הבא מישהו כתב שזה קרה לו בגלל שכרטיס מסך 660 שלו היה בטמפ' גבוהה אז הגדיר את המאווררים על 100% וזה פתר.

http://www.tomshardware.com/answers/id-1874335/bf4-crashing-halfway-game.html#.

תבדוק מה הטמפ' אצלך כשזה קורה, אולי זו באמת הבעיה.

שוינדוס אומר לסגור את התוכנה זה אומר שהיא קרסה... קצת קשה לדעת למה.. מתי זה בדיוק קורה? אחרי שמשחק מתחיל? משחק זמן רב? המשחק לא עולה?

אוקיי , בדקתי טמפ' , שיחקתי באיזור ה40 דק'

המאווררים של הכרטיס היו (לפי התוכנה) 75% כוח, אי אפשר להגדיר יותר , לא יודע למה

הטמפ' הכי גבוהה שהתקבלה היא 63 צלזיוס

כמובן שהמשחק לא קרס.

תודה, מקווה שימשיך כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתרצה לעשות דבר כזה אם הגדרת גרף שיעבוד לפי התחממות הכרטיס?

נכנסת למשחק והכרטיס התחמם המאווררים יעבדו בהתאם, יצאת מהמשחק הם יעברו למצב סיבוב מינימלי של טמפרטורת מנוחה.

שאלה טובה :P

זכור לי שבעבר לא יכולתי להוריד את הגרף מתחת ל-40%, כנראה אני פשוט טמבל...

ועכשיו בכלל אני רואה שיש הגבלה על כמות הנקודות שאפשר לשים על הגרף, נראה שצריך קצת עיצוב מחדש...

מה דעתך על זה? אני אוכל לבדוק את כמות הרעש רק בערב, אז בינתיים נסתפק בתמונה של הגרף

BuEFBz0.png

ב- IDLE ירדנו אל 31% לעומת 40% שהיה קודם עם הגרף הישן שלי ו- 27% בשליטת הדרייבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר שיש הגבלה על כמות הנקודות, עם איזו גרסה אתה עובד?

כמו כן תשנה שם את הערך 5000 ל-500 מילישניה שיקח דגימה במרווחים קטנים יותר מהירים יותר.

לאחרונה גיליתי באג, תחת 8 מהירות המאווררים לא משתנה לי בתוך המשחק, אני משחק על מסך אחג ובמסך השני מסתכל על אחוזי מהירות המאווררים וזה פשוט לא משתנה.

רק כאשר אני יוצא מהמשחק החיישן מעדכן את הטמפרטורה ומשנה את מהירות המאווררים, אני עדיין בחקירת המקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...