Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

וואלה ממש לא , אתה יכול לראות מה הולך מסביב לפני שאתה עושה SPAWN , ומצד שני היית רוצה להלחם במישהו ופתאום צץ ליידו עוד מישהו וגומר אותך ?

הכוונה לאחרי שאתה עושה SPAWN

- - - תגובה אוחדה: - - -

וואלה ממש לא , אתה יכול לראות מה הולך מסביב לפני שאתה עושה SPAWN , ומצד שני היית רוצה להלחם במישהו ופתאום צץ ליידו עוד מישהו וגומר אותך ?

הכוונה לאחרי שאתה עושה SPAWN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הבנתי אותך, אולי לא התנסחתי טוב

אני אומר שזה שזה 100% פייר לדעתי , אם אתה רוצה שלא יהרגו אותך תסתכל במצלמה מהתפריט לפני שאתה עושה SPAWN לכמה שניות שאתה מחכה לטיימר, מה שלא יהיה פייר זה אם לא היה לך את המסך השחור ופתאום היית משתגר על חבר בסקוואד ומישהו שהיה איתו בקרב 1 על 1 והיה אמור לנצח פתאום אתה צץ והורג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להתחבר למשחק בכלל כבר איעזה שבוע

למטה נתקע לי שהוא מתחבר לשרת הקליינט של האוריגין מסנכרן ואז לא קורה כלום אחרי זה

אני בודק במנהל משימות המשחק קופץ ונעלם אחרי שנייה

גם הקמפיין לא עובד כלום לא עובד ב4

3 עובד לי הכל כרגיל 4 לא עולה בכלל :|

עוד מישו נתקל בכזאת שטות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתנתק מהאוריג'ין כמו שנאמר וגם להתנתק מהבאטללוג ולסגור את הדפדפן. ואז להתחבר לאוריג'ין ולהיכנס לבאטללוג דרך האוריג'ין (my games<bf4..) אצלי זה פותר את הבעיה שאתה מתאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברים

יש לי בעיה בשעות האחרונות בשרתים מסויימים, אני מנסה לבדוק למה זה קורה.

במהלך משחק במולטיפלייר אני מרגיש תקיעות של העכבר לסירוגין, לפעמים יותר לפעמים פחות וזה ממש מרגיז

המקלדת באותו זמן עובדת כרגיל, בדקתי את כל ההגדרות של העכבר הכל תקין ואפילו עשיתי שחזור להגדרות המקוריות ועדיין לא עובד.

יש מצב שזה פינג ?? (120 בשרת כשהיה לי, די גבוה אבל לא ברמה קטסטרופלית) ובכלל, התקיעה הייתה במפה ספציפית לעומת מפה אחרת שלא היו לי בה תקיעות

יש לציין שה FPS בסדר גמור ולא יורד מ 70, המחשב חזק מאוד. לא מאמין שזה בעיות גרפיות.

מבחינת סוללות החלפתי ועדיין יש את הבעיה.

מדובר על עכבר MX ANYWHERE

מחשב Y510P SLI

תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה ,

רשמים ראשונים מהמחשב החדש ( שנקנה בעזרת הפורום ,תודה שוב)

אני משחק על ההגדרות הדפולטיות שהמשחק נותן והם HIGH , וכל מה שיוצא מזה כמובן

הFPS לא יורד מ70 בערך , להשאיר ככה, או שאפשר להוסיף כמה דברים קטנים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...