Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - תרד בעיות טכניות.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי.

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/latest-catalyst-windows-beta.aspx

זה 13.11 בטא 8, לא מבין מה הקשר למערכת ההפעלה.

Compatible Operating SystemsThe Catalyst 13.11 Beta Driver for Windows is designed to support the following platforms:

• Windows 8.1 (32 & 64-bit version)
  • Windows 8 (32 & 64-bit version)
  • Windows 7 (32 & 64-bit version with SP1 or higher)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן שבQUEUE אי אפשר להכנס לשרת ולהמשיך לגלוש באינטרנט כמה שבא לי עד שזה יכנס... :(

ודבר נוסף יש בעיות רציניות עם שרתים מסויימים שפשוט קורסים ונעלמים, כעבור מס' דקות חוזרים ללא קשר לקליינט, וכמובן לא חסר אדמינים מטומטמים שקובעים משחק של 800 TK ל 6 דקות, הסיבה שלהם זה כדי למנוע קריסה של השרת שעדיין קורס

אני רוצה לשחק משחק של שעה או חצי שעה לא 6 דק'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי.

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/latest-catalyst-windows-beta.aspx

זה 13.11 בטא 8, לא מבין מה הקשר למערכת ההפעלה.

אה.. מוזר אתמול ניסיתי להתקין את 13.11 אבל הוא "לא תמך" במערכת ההפעלה 8.1 , אני אנסה את זה..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמטריד אותי באמת מכל המשחקים שלי עד כה :

רשימת הדברים שקרו לי:

1#. נכנס לשרת, מחכה שיטען את המפה, תוך 5 שניות כשהוא סיים להתחבר לשרת ומתחיל לטעון, רושם לי שאני גרמתי לניתוק (ושהשרת מלא) ברור...

2#. התחברתי לשרת הכול טוב ויפה, מתחיל לשחק ופתאום כל השרת מתחיל לקבל LAG, RUBBERBANDING וכולי... כולם אבל כולם ללא יוצא דופן הולכים שני צעדים קדימה ואחד אחורה, לולאת לאג שמציפה את השרת בצורה מורגשת ביותר כל 5 שניות.

3#. עולה רמה, המשחק דואג להזכיר לי את זה אולי 12 פעם, עלית רמה, עלית רמה, עלית רמה.....

4#. שרתים שקורסים לך באמצי לא כמו ב BF 3, לא שומרים התקדמות, (ראו הוזהרתם) זה לא כמו ב BF 3 שכל כמה דקות המידע נשמר, לא.... פה כלום לא נשמר, לא פתיחה של נשקים לא כלום, אם עליתם רמה בשרת ב BF 3 וקיבלתם או פתיחה של משהו, וקרס לכם, סביר להניח שזה יהיה רשום בבאטלוג שזכיתם בזה וזה יפתח, פה לא.

5#. נכנס לשרת (משחק על ההגדרות הכי גבוהות)בתחילה אני מתחבר לפני כולם אבל המפה לא מרנדרת את כל הטקסטורות ב 5 שניות הראשונות, הכול מאוד גבשושי, הבעיה היא שאצלי הכול גבוה ואין שום סיבה לכך, זה סוג של מהלך בנייה של המנוע.

6#. למה כשאני עושה ספון על חייל או אחרי שנהרגתי, יש לי מסך שעושה FADE אחרי שתיים 3 שניות שאני כבר עשיתי ספון? זה לא יאמן כמה שזה מעצבן, כשאתה נמצא במקום שורץ אוייבים ומתחיל על חבר כדי לעזור לו אתה עיוור למשך שניה וחצי שתיים.לא טוב לא טובבב!

7#. מטוסים? לא שינו כלום מבחינתי עדיין חוטף הד שוטים ממטוסים שטסים במהירות של צב מעליך ונותנים לך כיף והורגים אותך, לא אוהב את העניין הזה, אתה נכנס לשרת שיש בו טייס טוב, אתה רואה לפי התוצאה את הנושא העגום הזה שלא פתרו אותו, בחור עם 40-1 נותן לי הד שוט עם WARTHOG מה נסגר? שוב??? שוב פעם כל העניין הזה?

זה הכול בינתיים

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1920X1200

ULTRA

2X

RESOLUTION SCALE 100%

עיקר הדברים בתמציתיות

עריכה:

כן אבל המשחק רץ חלק, אני עושה V SYNC כדי לשמור על מאזן בין המסך לכרטיס, הכול רץ חלק סתם זה מפריע לי הגבשושיות בשניות הראשונות של המשחק. אולי זה באמת אצלי

על מה אתה משחק ? איזה הגדרות .?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, למרות שזה רק 5 שניות וזה מאוד מיותר חשבתי שאולי זה באג של המנוע ששווה לעקוב אחריו, ולאו דווקא הגדרות.

אני אנסה גם להוריד את ה AA ולהגידר HBAO בינתיים לראות מה קורה עם זה.

עכשיו בעבודה בערב אגיע לזה.

תבדוק בHIGH רגיל ללא AA. אם הנושא של הטקסטורות קורה לך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הרזולוציות האלה? מסכי 27? או RESOLUTION SCALE 200??!? או שאני פשוט ניוב ולא מבין איך בודקים את זה דווקא על הרזולוציות האלה... זה קצת מוזר כי זה נראה כמו ה TOP של הכרטיס. ובכלל לא רזולוצית בדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...