The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

'tis finally done and it was glorious 'til the end. the end was kinda meh

L591tUo.png

עכשיו מה שנשאר זה לסיים עוד כמה קווסטים שנוספו לעולם אחרי סיום המשחק ואז achievement whoring. ו- new game+ כדי לסיים את המשחק על הרמה הכי קשה ;) (שיחקתי על אחת לפני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל עדכון שהיה למשחק אז גם העידכון הזה יגרום לכל ההגדרות שלך להתאפס, כולל הגדרות המקשים (קצת מרגיז כי אני שיניתי המון), ולהוריד ולהתקין מחדש את כל התוספות החינמיות כי במקום קבצים נפרדים איחדו הכל לחבילה אחת של 500 מגה. אז תדע שצריך לפנות איזה 10 דקות רק כדי לחזור להגדרות שהתרגלת אליהן וסבלנות לעדכון מחודש אם אין לך חיבור מהיר.

מבחינת שיפורים יש המון תיקוני באגים ושיפור מבורך שמגיע באיחול גדול - 4 פריטים בשימוש מהיר. ז"א שעכשיו אתה יכול להקציב 2 לשיקויים ועוד 2 למזון (אם אחד זה חלב\מיץ והשני הוא עוף אז אפשר לאכול ביחד ולהנות מקצב ריפוי מהיר יותר), הם גם שינו קצת את העיצוב של השיקויים וה-RUNES ככה שיותר קל להבחין ביניהם במיוחד כשמשדרגים אותם.

לשמחתי לא נתקלתי בבאגים מעצבנים או שוברי משחק. לא כאלו חדשים בכל מקרה. יש לי עדיין באג נדיר שגורם לגארלט לקפץ ללא שליטה או הפסקה כשאני מנתק את הגיימפאד והמקלדת והעכבר, רק יציאה מהמשחק לגמרי והפעלה מחדש (של המשחק, לא של כל המחשב) מסדרת את הבעיה. יצא לי פעם לעשות ניסוי ולשמור את המשחק בזמן כשהבאג התחיל, חזרתי לשמירה וגראלט עדיין המשיך לקפץ ללא הפסקה כאילו הוא שתה שיקוי מקולקל :( הפתרון היחיד היה לטעון שמירה אחרת מוקדמת יותר.

אגב, בשביל לשחק בהרחבה הנוכחית וכנראה גם בהרחבה הבאה צריך שהמשחק יהיה תמיד עם העידכון ה... עדכני ביותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...