The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לפחות יש עכשיו מקום לאכסן דברים

כבר נהיה מייאש הייתי עושה משימה ואחרי זה חוזר למכור דברים ומסתבך עם מאות בקבוקים ריקים שהייתי צריך למכור לכל מוכר שהייתי נתקל

והיה יותר זמן מתבזבז על זה מאשר להתקדם במשחק שגם ככה ארוך

עכשיו פשוט זורק דברים לאחסון

בקבוקים ריקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הוסיפו עוד כמה הגדרות שאפשר לבטל, אז טכנית אפשר לקבל שיפור

(בעיקר הגדרות aa לשיער. אלו הגדרות שהיו זמינות לשינוי בקובץ ההגדרות של המשחק, אז אם שינית את ההגדרות שם, או שאתה משחק עם האפקטים של השיער כבויים, אתה לא תראה שיפור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הוסיפו עוד כמה הגדרות שאפשר לבטל, אז טכנית אפשר לקבל שיפור

(בעיקר הגדרות aa לשיער. אלו הגדרות שהיו זמינות לשינוי בקובץ ההגדרות של המשחק, אז אם שינית את ההגדרות שם, או שאתה משחק עם האפקטים של השיער כבויים, אתה לא תראה שיפור)

הוסיפו גם אפשרות לבחור HairWorks presets - יש high ו-low. אלו לא זכורים לי מקובץ ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהאימפלמנטציה של SSAO במשחק לא משהו במיוחד. זה יוצר סוג של הילה מאחורי אובייקטים במשחק. כבר כמה ימים שאני מנסה להבין למה המשחק נראה לי מוזר ואז שמתי לב להילה הזו.

עברתי ל- HBAO למרות שזה מוריד לי עוד איזה 3-4 FPS לעומת SSAO זה נראה הרבה יותר טוב מאשר SSAO או בכלל בלי AO

SSAO:

CI1sysr.png

HBAO+:

0JgzUCA.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרךכשלהי או מוד שמאפשר שכל סימני הקווסטים יופיעו על המפה? זה משגע לעבור איזור ואח"כ לגלות בקווסט אחר שהיית צריך לקחת משהו ולחזור במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהאימפלמנטציה של SSAO במשחק לא משהו במיוחד. זה יוצר סוג של הילה מאחורי אובייקטים במשחק. כבר כמה ימים שאני מנסה להבין למה המשחק נראה לי מוזר ואז שמתי לב להילה הזו.

עברתי ל- HBAO למרות שזה מוריד לי עוד איזה 3-4 FPS לעומת SSAO זה נראה הרבה יותר טוב מאשר SSAO או בכלל בלי AO

זה נראה שעדיין קיימת אותה הילה. פשוט התמונה מעט חשוכה יותר, אז ההילה פחות מורגשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקבוקים ריקים?

כתבתי על זה בפוסט קודם

יש מוכר אחד מעולה שקונה הכל במחירים ממש טובים אז אני תמיד מוכר הכל אצלו

אבל יש לקנות ממנו רק בקבוקים ריקים אז אני קונה אלפים של בקבוקים ריקים שאין להם משקל כדי שיצטבר אצלו כסף

ואחרי שיש לו כמה אלפים של כסף אני מוכר את הדברים הכבדים שאני רוצה להפטר מהם

רק שאני נשאר עם מלא בקבוקים ריקים אבל אפשר למכור אותם כמעט לכל מוכר רק הבעיה שלרוב למוכר ממוצע יש מעט כסף אז זה לוקח זמן למכור את כל הבקבוקים

אבל זאת דרך טובה למקסם רווחים מהדברים שאתה מוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...