The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher® 3: Wild Hunt - הדיון הרשמי

J S Bach

Recommended Posts

באזור הראשון שמתחילים עשיתי את כל הסימני שאלה על המפה ורק אז עברתי לאזור הבא

עשיתי ככה בדרגון אייג' והצטערתי על זה. גם בגלל שקצת שכחתי מהעלילה הראשית וגם כי לא יכולתי לראות את אותו מקום שחרשתי עליו שוב. עכשיו אני מסיים את המשימות הראשיות, בין לבין עושה קצת משניות ועובר הלאה. האמת שאני לוקח אותו די באיזי כדי להנות כמה שיותר מהפאצ'ים העתידים. כל פעם אני משחק שעה שעתיים ועושה 2 משימות ראשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר למקסימום משקל כשתתקדם תוכל לקנות פא'וץ שנותן לך עוד מקום (כרגע יש לי 130 ואני רמה 12)

לחימה על גבי סוס היא די קלה ... יש אפשרות לעשות הילוך איטי ע"י לחיצה ארוכה על קליק שמאלי והחזקה שלו עד שהאויב מולך ואז אתה משחרר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים, סיימתי אתמול ב1 בלילה את העלילה הראשית, כמה משפטים ושאלות (יסומן כספוילרים) ברשותכם.

המשחק מופתי. יצירת MASTERCLASS של החברה הפולנית. מירב התשבוחות מגיעות להם (למיטב הבנתי קיבל 9.75 מ10? לגמרי מוצדק.)

הדיאלוגים עם הדמויות, הטקסטים המדהימים ,הסאונד וכמובן העלילה נתנו לי תחושה כאילו אני נמצא בסרט סגנון משחקי הכס ואני קובע איך הוא יתפתח!

בעקבות כך תהיתי האם כדאי לרכוש את סדרת הספרים עליהם מבוססים המשחקים, מישהו מבין בזה? יכול לשפוך מעט אור פה לחברי הפורום ולי?

למי שרק התחיל לשחק, לא הבנתי משהו בקשר לעלילה , ספוילר למי שלא סיים את המשחק השני:

המשחק השני הסתיים כאשר מצאנו את טריס, אין שום קשר לינפר או לסירי כביכול הזיכרון של גראלט עוד מעורפל כמדומני. איך פתאום קופצים במשחק השלישי לזה שגראלט זוכר הכל כביכול "נפרד" מטריס, מחדש את הקשר עם ינפר וסירי מגיעה משום מקום? לא מובן לי הקפיצה הזאת בקו העלילה בלי קישור של החלקים..

בנוגע למשחק השלישי,

בסוף אתה חוזר "לבית" שלך והוא כולו ריק מאנשים. נכנסתי לחדרים וטיילתי באזור ולא מצאתי אף אחד.. איפה סירי? איפה טריס וינפר?

אולי בגלל שבחרתי להישאר במשולש רומנטי הם כביכול פירקו את החבילה ונעלמו? אולי הייתי צריך לבחור אחת מהן וזהו..

בקשר לWILD HUNT הורגים 2 מתוך ה3 גנרלים שלהם(אחד במסיבה עם שלושת האמהות והשני על הסיפון אחרי שסירי עושה חצי עבודה) ואת המנהיג שלהם, מה עם השלישי? שכביכול היה דיבור על כך שאפשר לגרום לו לצאת נגד המנהיג? לא הראו אותו בכלל..

משחק מדהים, באמת אחד הטובים אולי הכי טוב ששיחקתי עד כה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. מוזר או לא, אתה מספיילר פה על סוף של משחק מן הסתם שיש לסמן את זה כספוילר גם אם אתה סיימת את המשחק וגם אם לא ובלי קשר למתי המשחק יצא. תמיד יהיה אנשים שעדיין לא שיחקו ורוצים לשחק או שהם עכשיו באמצע המשחק וגם 2011 זה לא כזה רחוק אחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים, סיימתי אתמול ב1 בלילה את העלילה הראשית, כמה משפטים ושאלות (יסומן כספוילרים) ברשותכם.

המשחק מופתי. יצירת MASTERCLASS של החברה הפולנית. מירב התשבוחות מגיעות להם (למיטב הבנתי קיבל 9.75 מ10? לגמרי מוצדק.)

הדיאלוגים עם הדמויות, הטקסטים המדהימים ,הסאונד וכמובן העלילה נתנו לי תחושה כאילו אני נמצא בסרט סגנון משחקי הכס ואני קובע איך הוא יתפתח!

בעקבות כך תהיתי האם כדאי לרכוש את סדרת הספרים עליהם מבוססים המשחקים, מישהו מבין בזה? יכול לשפוך מעט אור פה לחברי הפורום ולי?

למי שרק התחיל לשחק, לא הבנתי משהו בקשר לעלילה , ספוילר למי שלא סיים את המשחק השני:

המשחק השני הסתיים כאשר מצאנו את טריס, אין שום קשר לינפר או לסירי כביכול הזיכרון של גראלט עוד מעורפל כמדומני. איך פתאום קופצים במשחק השלישי לזה שגראלט זוכר הכל כביכול "נפרד" מטריס, מחדש את הקשר עם ינפר וסירי מגיעה משום מקום? לא מובן לי הקפיצה הזאת בקו העלילה בלי קישור של החלקים..

בנוגע למשחק השלישי,

בסוף אתה חוזר "לבית" שלך והוא כולו ריק מאנשים. נכנסתי לחדרים וטיילתי באזור ולא מצאתי אף אחד.. איפה סירי? איפה טריס וינפר?

אולי בגלל שבחרתי להישאר במשולש רומנטי הם כביכול פירקו את החבילה ונעלמו? אולי הייתי צריך לבחור אחת מהן וזהו..

בקשר לWILD HUNT הורגים 2 מתוך ה3 גנרלים שלהם(אחד במסיבה עם שלושת האמהות והשני על הסיפון אחרי שסירי עושה חצי עבודה) ואת המנהיג שלהם, מה עם השלישי? שכביכול היה דיבור על כך שאפשר לגרום לו לצאת נגד המנהיג? לא הראו אותו בכלל..

משחק מדהים, באמת אחד הטובים אולי הכי טוב ששיחקתי עד כה.

טוב זה עבר עמוד אז אקפיץ את זה לפה שלא יתפספס למישהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק איך כולם עפים על המשחק הזה ואני חושב להפסיק לשחק.

השליטה זוועתית, הם לא למדו כמעט כלום מהתפריטים והUI הגועליים שהיו במשחק הקודם והקרב עדיין משעמם וניתן לשבירה בקלות.

הדבר היחיד שמחזיק אותי במשחק זה העלילה והside quests.

אני מאוד קרוב לפשוט להפסיק ולשים בצד עד שייצאו מודים/פאטצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...