הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD - עמוד 16 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי לקבוצתית של ה-SSD

idanmal

האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?  

44 הצבעות

1. 1. האם רכשת כונן SSD במסגרת הקניה הקבוצתית?

• רכשתי את דגם ה-EVO
    • רכשתי את דגם ה-PRO
    • מתלבט בגלל המחיר

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלי עם RAPID הכל יצא כמעט פי 2 ממה שצריך אבל הRANDOM READ יצא הרבה יותר נמוך.

בסוף שמתי את המהירות מינימלית למעבד בווינדוס על 100% ויצא לי הRANDOM READ כמו שצריך (שזה עדיין מוזר כי כל השאר יצאו פי 2).

אני יכול להסיק מזה שאני בתכלס מאבד המון מהירות בקריאה של קבצים קטנים מהSSD שלי בגלל הDOWNCLOCK של המעבד? אולי כדאי לי להגביל אותו לאיזה 2800MHZ במקום 1600MHZ ??

- - - תגובה אוחדה: - - -

ביטלתי RAPID כדי להשוות לנתונים שאמורים להיות שם , אני רואה שהRANDOM אצלי הרבה יותר איטיים ממה שאמור להיות! למה זה ככה ? :(

אני עם P8Z77-V PRO מחובר לSATA3 של הZ77 (לא הASMEDIA), מופעל AHCI, ניסיתי בתוכנה של את הפרופיל MAX PEFORMANCE וזה אותו דבר ...

אגב אני לא מפעיל OVER PROVISIONING, אולי זה הבעיה ? וכמה אחוז כדאי לשים ? יש בנצמארקים של זה?

5277bd1059bd8.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לשרשור שפתחתי, מאמין שיפתור לך, אולי תקבל טיפונת מתחת למה שצריך בגלל הP55 אבל אני לא מבין בזה כדי להגיד לך.

http://hwzone.co.il/community/threads/536265-%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%94%D7%90%D7%98%D7%95-%D7%90%D7%A6%D7%9C%D7%99-%D7%90%D7%AA-%D7%94840-EVO-%D7%9C%D7%90-%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%95

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי על הנייד שלך, אני רואה שיש שם במקור SSD של 24 גיגה כקאש, חיברת את החדש במקומו או בנוסף ?

אם זה במקומו , תכבה בביוס INTEL RAPID STORAGE , אם זה בנוסף אז תוריד את התוכנה מהאתר של של הIRST, ותוודא שהSSD החדש לא עובד כRAPID STORAGE... החלון הראשי של הSAMSUNG MAGICIAN מציג לך שAHCI פעיל וSATA3 פעיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה מסויימת שאני חושב שקשורה לתוכנה של סמסונג ולהגדרות ב POWER OPTIONS

אם אני לא נוגע במחשב לאיזה 3 דקות נגיד רואה

אז בדיוק אחרי כמה דקות הוידאו יתחיל לקרטע לחלוטין עד שאני מזיז את העכבר לשניה ואז הביצועים חוזרים לעצמם

זה קורה גם בתוך משחקים

אתמול שחקתי קרייסיס 3 והיה שם איזה CUTSCENE ולא נגעתי בעכבר 3 דקות ואז התחיל לקרטע בפנים המשחק

זה נשמע לי כמו משהו בהגדרות של ה POWER OPTIONS

אבל עברתי על הכל שם ואין כלום שנכבה אחרי 3 דקות לא המסך לא ההארד דיסק ולא כלום

מישהו נתקל בבעיה הזאת?

רעיונות מה זה יכול להיות?

עכשיו אני הולך לראות הרצאה של שעה יושב רחוק מהמחשב וזה מעצבן צריך לקום כל כמה דקות להזיז את העכבר שלא יגמגם הוידאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...