בחירת מעבד i5 3570 vs i5 4570 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מעבד i5 3570 vs i5 4570

ranrubin1

Recommended Posts

^ אתה צריך מקדם ביטחון של 300W? תחליף ל-550W.

עזוב את ה-2500 בצד, יש לי אותו, הוא מצוין והכל, אבל הוא ישן, לא תומך בPCI-.0 ובעוד כמה דברים.

ביחס ל- הוא כבר צובר פער, אומנם הוא לא גדול, אבל יש הבדלים (למרות שבמשחקים זה זניח), יש עוד כמה שינויים וחידושים בין הדורות, אבל להמליץ היום על ה-2500 זאת טעות גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה - 4570 לא נותן שום שיפור על פני ה - 2500, במיוחד לא אחד שיצדיק תוספת של 300 ש"ח (200 למעבד ו - 100 ללוח נורמלי עם 4 חריצי זיכרון).

למי אכפת מ - PCI-E 3 ? אפילו לא הגיעו לגבול של PCI-E 2 (אולי רק במערכי כרטיסים ממש כבדים)

אני לא רוצה להחליף מעבד

מה זאת אומרת לוח אם יותר טוב ? אני לא מבין גדול בלוחות אם

ובמעבדים אתה כן מבין גדול ?

הלוח שהצעתי מציע 4 חריצי זיכרון במקום 2 של ה - התקציבי שבחרת וגם יותר חיבורי SATA/USB והוא פשוט לוח איכותי יותר בכללי (הוא גם לא לוח MATX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מאיפה אתה מביא את השחצנות הגדולה שלך בחרתי את המעבד הזה וזהו , שאלתי אותך שאלה אחרת מה זה אומר "לוח איכותי יותר" מפחד שהספק 550W לא יספיק אתה לא חייב לענות .

אתה בדיון של בחירת מעבד וככה אתה מתייחס למישהו שבא לעזור לך מזמנו החופשי?

אם תמשיך בגישה הזאת אני אנעל לך את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בדיון של בחירת מעבד וככה אתה מתייחס למישהו שבא לעזור לך מזמנו החופשי?

אם תמשיך בגישה הזאת אני אנעל לך את הדיון.

קודם כל בוא נתחיל מזה - אל תאיים על דברים שטותיים

דבר שני אמרתי תודה , אבל זה שבן אדם שכל הכבוד שהוא מגיב יש דרך להגיב ולא לחטוא בגאווה שיש לו ידע נרחב

לו יש את הדעה שלו ולי יש את שלי , הוא יותר מבין , נכון . אבל אני מעדיף אתה מעבד I5 4570 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולת להגיד שזו הבחירה שלך וזהו. בלי כל שאר התוספות.. זאת לא היתה תגובה נעימה למי שמנסה לכוון אותך להמלצה שלו.

לענייין הספק, 550 יספיק די והותר כל מה שמעל הוא הוצאה שיכולה ללכת על דברים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...