תעזרו לי בבקשה בקשר לצורב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי בבקשה בקשר לצורב

Street_Fighter

Recommended Posts

אני משאיר בפורום הודעות על בעיה בצורב שלי ואף אחד לא עונה!!!! או שהוא עונה תשובה של מהנדסים למחשבים. (ואני לא מבין כל כך הרבה במחשבים).

יש לי בעיה בצורב פיליפס בן שנה שפעל מצוין לפני שעברתי לווינדווס אקס פי. כאשר אני רוצה לצרוב משהו זה לא נותן לי לבחור את המהירות, זה כאילו על ברירת מחדל X2 , ובכל זאת כשאני מתחיל את הצריבה זה מודיע לי תוך 2 שניות:power calibration error

אני לא יודע מה לעשות, ואם אתם חושבים שאני צריך לעדכן משהו אז תפרטו לי בבקשה כי אני לא מבין כל כך ואם אפשר גם תתנו לי לינק להורדה.

אני משתמש בתוכנת נרו, והחלפתי גם כמה תוכנות, זה לא עזר, אני גם יודע שהבעיה היא לא בספק כי הוא מספיק חזק ואני בטוח בזה.

ואני התקנתי את הדרייבר פעמיים כבר.

בתודה גדולה ורבה למי שיצליח לעזור לי וגם למי שינסה street-fighter. :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לך בעיה בספק, כשלמחשבים אין חשמל הם מתחילים להשתגע.

רק בשביל דוגמא: פעם היה לי מחשב 1 עם ספק נורא קטן ואח שלי שהיה קטן התלהב מהסידירום אז הוא פתח וסגר אותו כל הזמן עד שהספק שלי קרס ואז הווינדוס לא פעל והוא רצה דיסקט של דוס אז הכנסתי והוא עדיין לא קלט אותו... קיצר מחשבים משתגעים אחרי שהספק קורס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד, אף אחד לא חייב לענות לך.. רק אני ::)

קודם תוודא שהכבלים מחוברים כמו שצריך ובנוסף תשתמש בכבל חשמל אחר כי הרי יש בעיה עם ה POWER בלה בלה.

עובד ? טוב.

לא ? לך לאתר של פיליפס ותחפש שם תכנת דיאגנוסטיקה לצורבים שלהם .

או שתחפש ב http://www.cdfreaks.com .

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תרשום כותרת נורמלית

2) תנסה לבטל את אופצית ה Optimum Writespeed Control או לבטל את אופציית Buffer underrun protection... (בתוכנה שבה אתה צורב)

3) תרשום באיזו תוכנה אתה משתמש ותנסה לספק יותר מידע

4) אל תשכח לרשום כותרת נורמלית

5) אם זה עדיין לא עובד תחפש מידע על התקנת Atapi driver

עריכה: נכנסתי מהעמוד הראשי ושם לא רואים את הכותרת המשנית שרשום בעיה בצורב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא חייב לך פה כלום, תרשום כותרת נורמלית לפני שהדיון ינעל.

וזה שנותנים לך תשובה ואתה לא מבין אותה זו הבעיה שלך ולא של מי שהציע אותה, תשקול שפשוט אין לך את הידע לתקן את הבעיה ותפנה לעזרה ממי שכן מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי ליידע אותכם: אני משתמש בתוכנה נרו, והחלפתי כבר כמה versions וזה נשאר אותו על אותה בעיה ומישהו כתב לי הודע שיש תיקון מיוחד לבעיה זו, מאיפה אני יכול להוריד את זה? מישהו יכול לתת לי לינק? תודה רבה על העזרה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...