היזהרו מהמציאון של KSP! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היזהרו מהמציאון של KSP!

sabosal

Recommended Posts

קניתי מ-KSP שהופיע במציאון. מחיר אטרקטיבי לסוקט שלא נמכר כבר.. באמת מציאה.

הגעתי הביתה, פירקתי את המחשב וכשרציתי להרכיב את הלוח החדש, גיליתי שהוא חסר את הפאנל מתכת האחורי שמתחבר למארז.

צלצלתי והסברתי את המקרה, והתשובה שלהם הייתה: זה מציאון, ולכן לא מסופקים החלקים הנוספים של הלוח.

אין לי בעיה עקרונית שלא הגיעו כל הכבלים והספר הדרכה (למרות שהעובדה שקניתי את זה מהעודפים לא מסביר איך הם חסרים אלא אם עשו בהם שימוש)

אבל החיבור האחורי הוא חיוני וייחודי ללוח, ואין לי אליו תחליף.

אני באמת לא מצליח להבין איך הם מצפים למכור את זה! (ז"א, לא לאנשים תמימים שחוזרים הביתה ומגלים שהם קיבלו רק חלק ממה שהזמינו)

אף אחד לא טרח להסביר לי לפני הקנייה שחלקים חסרים (שילמתי מקדמה של 70 ש"ח עבור הלוח עוד לפני שראיתי אותו) לא בטלפון ע"י נציג המכירות בטלפון וגם לא המוכר בחנות.

פשוט בדיחה איך שהחנות הזאת מתנהלת והיחס המזלזל שלהם בלקוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אלך להחזיר. בתקווה ששם זה יילך יותר בקלות.

רציתי לשתף בקניית "מציאון" של KSP. שזה פשוט בדיחה..

חיפשתי כבר באיביי. זה עולה 80 שקל.. זה כבר מגיע למחיר של שלא נמצא בקטגוריה של מציאון.

ז"א, חדש יותר, עם כל החלקים, עם אחריות של 3 שנים ולא חודש, ובלי סכנה שזה היה בשימוש (למרות שהם התעקשו שהם לא השתמשו בו.. עכשיו אני לא מאמין להם).

וגם זה יהיה בטווח של ימים ולא חודשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קוראים לחלק הזה באנגלית אני גם צריך להזמין מEBAY

Motherboard backpanel/backplate.

במקום Motherboard כדאי לרשום את דגם הלוח (לפחות באופן חלקי, אם לא קיים לדגם המדויק ולבדוק ויזואלית להתאמה).

יש לנו ארגז שלם של פחיות בחנות בנתניה. רוצה לבוא לחפש אם יש פחית שמתאימה לך?

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שילמתי עבור , כאשר הבטיחו לי שהסיבה היחידה שזה ב"מציאון" היא בגלל שאלה עודפים ונשארו פריטים בודדים.

לא הוזכר שום דבר על חוסרים. לכן, כשאני הולך לקנות , אני מצפה שיהיו החלקים המתאימים.

לא נכנסתי אפילו לקטנות של כבלים וחוברות שצריכים להגיע עם הלוח. אותם אפשר להשלים בלי בעיה. חיבור ייחודי כמו זה הוא אישי לכל לוח, ולכן קשה להשיג אותו, והוא גם יקר בנפרד.

תחשוב שהיית קונה מהיבואן, דגם של שנה שעברה, כמובן שהמוכר יבטיח שהמחיר נמוך יותר רק בגלל שזה של שנה שעברה. ואז תגלה שהוא מגיע בלי הרדיו. ויותר מזה - אין מקום לרדיו סטנדרטי, אלא רק מקורי של החברה. אחרי שתתקשר להתלונן, יאמרו לך: זה של שנה שעברה, וככה זה בא.

לא יעצבן אותך? לא תרגיש מרומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי מאנשים שבררו כמה פעמים לגבי מוצרים מהמציאון שלהם, במקרים רבים יש סיבה להיותם שם והסיבה ששמעו אינה שהם ישנים. פעם ייתכן ושרוט, פעם ייתכן ויש בעיות אחרות. כל מיני דברים לא רצויים במיוחד שייתכן וקיימים. ייתכן שלא שאלת את השאלות הנכונות או נפלת על מישהו שלא ידע או לא רצה לנדב מיידע.

זאת ועוד, משום מה נדמה לי שכאשר ביררו נאמר למבררים שהיות וזה מוצר מהמציאון לא ניתן להחזירו. אבל ייתכן כמובן שאני טועה או שמדובר היה במקרה פרטי.

מקווה בשבילך שאלו כל הבעיות שיהיו לך עם הלוח ושאם תחליט להחזירו לא יערימו עלייך קשיים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה מחשבים שעובדים בלי הפאנל הזה, לא קורה להם כלום - אם אתה תצליח לקבל מהם החזר כספי על חלק מהמחיר והלוח יישאר אצלך אני לא חושב שיש כאן בעיה גדולה

הפאנל נקרא באנגלית io shield

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sabosal שלום,

מוצרי המציאון אכן לא מגיעים עם חלקים נלווים, יכולת גם לבדוק זאת בסניף בזמן איסוף המוצר.

בכל אופן, צור עימנו קשר לסניף הקרוב שננסה למצוא עבורך פיתרון.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...